Díky pánové.
Spotřeba na opravdu dálky do 7l, když jedu do 150.
Město to kazí na 8.5. Dlouhodobá 8l.
Automat - ano. U 2.7 není jiná volba.
Pojistka - jejda, no jak si ji sjednáš havarijko, neskutečná palka
Ano. Bylo to bráno tak, že i 607 je spolehlivé auto, i když jsem na STK čekal, že se něco najde, ale proklepnul to opravdu důkladně a ještě mi ukázal věci , které se můžou pokazit čepy ... ale pohoda