Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    607 po 6ti letech

    Šak máš
  2. Agrafik

    ukradnute kluce

    Taky bych se staral o vymazání toho klíče a to rychle. Klíč máš ještě jeden? ne?
  3. Agrafik

    Parkovacia kamera

    A na co kameru? Mi parkování podle senzorů plně dostačuje.
  4. Agrafik

    607 po 6ti letech

    No tak spotřeba stoupla po ujetí dalších rychlých 1100km na 6.5 , průměr klesl na 88km díky ježdění po městě a okolí.Pojíždění v 3km koloně a dle PP venku 47 taky bez problémů Autíčko zvládlo vše bez závad. Na to , že jsem viděl stojící A6, kterou zrovna nakládali a další co čuměl do motoru, no a po cestě ještě asi dvě neidenifikovatelné značky, tak OK
  5. Agrafik

    moja 607 nemá výkon

    Sakra chlapi, tak to napojte na diagnostiku, a normálně ty větráky otestujte. Tak se tu můžeme dohadovat o tom, že je třeba přerušený vodič ...
  6. Agrafik

    607 po 6ti letech

    Díky pánové. Spotřeba na opravdu dálky do 7l, když jedu do 150. Město to kazí na 8.5. Dlouhodobá 8l. Automat - ano. U 2.7 není jiná volba. Pojistka - jejda, no jak si ji sjednáš havarijko, neskutečná palka Ano. Bylo to bráno tak, že i 607 je spolehlivé auto, i když jsem na STK čekal, že se něco najde, ale proklepnul to opravdu důkladně a ještě mi ukázal věci , které se můžou pokazit čepy ... ale pohoda
    • 10
  7. Takže jsem prodělal emise a STK. Třeba to bude někoho zajímat. Rok 2006. Emise úplná pohoda. kouřivost 0.01 ve všech měřeních. STK - počet závad - Nula Chlapík už něvěděl co by mohl najít. Cena za opravy cca do 400kč. Nepočítám výměnu oleje... Dnešní spotřeba od vynulování 6.2l/100km, průměrná rychlost 102km/h. [upravil dne 27/7/12 20:59 od Agrafik]
    • 10
  8. Hele chlapi, když točí větráky, tak nefoukají jen tak proti směru jízdy? na některých autech jsem to tak viděl. Pokud ne, tak bych za jízdy neviděl jako velkou pomoc , kdyby ty ventilátory za jízdy měly foukat, protože nápor vzduchu je od cca 100km/h docela velký. Spíše bych měl obavu v nízkých rychlostech do 50km/h.
  9. Agrafik

    AMWAR

    Přesně jak píše Petrikj. 607 má 9 úrovní tlumení. Snímače výšky má káždé \"kolo\". např. C6 má 15 úrovní tuhosti + hydrauliku. AMVAR není spojen s automatem schválně. Režim AMVAR sport se hodí třeba na dálnice, kdy příjemně stuhne pérování, včetně posilovače řízení a je zlepšena stabilita při vysokých rychlostech. Tam už nevyužiješ sportovní režim převodovky, který v těhle rychlostech je k ničemu. tj. kolem 200km/h. To ponoření při brždění jsem si u sebe nevšiml.
    • 86
  10. U mě cca 600km dálnice a pak 3 hod. v koloně. Kolem 40st. C a pohoda.
  11. Agrafik

    sekačka ztrácí výkon

    Ano, taky jsem si zamastil filtr, a musel se koupit nový. Sekačka už s ním odmítala pracovat
    • 12
  12. Agrafik

    Automat vs. Manuál

    Jak jednou zkusíš automat, tak se vracet k manuálu moc nechceš.Najednou máš volnou ruku a někdy i nohy. Ty automaty už taky nejsou tak hloupé jako kdysi. Otázka co zrovna ten v té 206CC .Výhoda automatu je, že např nejde podtočit a přetočit motor, nemáš dvojhmotu..., ale máš zase jiné věci
    • 69
  13. Agrafik

    Prodej1,6HDI vs.koupě 2,2HDi

    Turbíček se neboj. Podělat se může všechno. Já mám taky skoro všechno 2x a co. Buď to chceš, nebo ne a raději zůstaň u toho ověřeného co máš i když to na svezení není ono proti 2.2-ce.
    • 64
  14. Y2K: Máš 607 po FL, takže vše CAN
  15. Agrafik

    Spetne 607 - krytka zospodu zrkadla

    Nevím o tom,že by bylo něco zespodu vidět. Nebo nějaký jiný otvor.
    • 15
  16. Agrafik

    Automat vs. Manuál

    206 CC 1.6 v černé. To má zrovna známý a v automatu. 4st. Volba režimu sníh a ještě tučím něco. Manuálně ovládat to nejde. V každém případě vyzkoušet za studena, trošku projet, zkusit dupnout na plyn, aby bylo vidět, jak to podřazuje a řadí nahoru. Jo vyzkoušet párkrát střechu, a ty okýnka co se stahujou při skládání. Já jsem pro automat, pokud funguje
    • 69
  17. Proto jsem se ptal, protože vstupem do systému se většinou váže se souhlasem s obchodními podmínkami.
    • 65
  18. A už si tu službu využil?
    • 65
  19. Pokud to jezdilo dálky, tak by neměl být problém. Viděl jsem funkční 607 s 2.7 AM6 a mělo to přes 360tis. Jenom dálky. A vše ok. Na těch dálkách to prostě zařadí 6-ku a jede třeba 300km. Rozvody 2.7 se dělají 10let/240000/180000km pokud se nepletu.
    • 36
  20. Uvažuju, jak to dát v případě potřeby zpět včetně HW.
    • 8
  21. Nevím, jestli gratulovat . Mám teď brouka v hlavě. Ale jo.
    • 8
  22. Sháníš převodovku a měníš olej??? To už bude asi něco špatně?
    • 12
  23. Hlavně se podívej na podrobnosti. Máš levnější pouze cenu za energii, ne za přenos. Pak hrají roli ostatní \"poplatky\", na ty pozor.
  24. Kde jste vzali, že má jistič 50A? Zase to tu směřuje do a dotyčný se v tom nevyzná.
  25. Stykač, jako takový být nemusí. Stačí relé s kontakty zatížitelnými na 16A. Příp. 10A dle příkonu boileru. Tudíž zabere 1 pozici DIN. To co je v odkazu se spíše považuje za relé. [upravil dne 8/7/12 20:52 od Agrafik]
×
×
  • Vytvořit...