Přesně tak, origo je cenově někde jinde, koupil jsi kopii HW a ještě některou z verzí, které se dělají.
Jestli myslíš ,že hned můžeš diagnostikovat auta, tak klobouk dolů, já ji mám několik let a dodnes do některých věcí raději nelezu. Taky se musíš naučit diagnostiku používat, není to jen o tom načíst závady, ale o tom, jak se mají jednotlivé věci chovat a kdy je testovat... Včetně vazeb mezi prvky a položkami. Můžeš tím i více pokazit než spravit.