Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Cesta-trasa do Chorvatska

    Možná pozitivum, ale při cestě z dovolené jsem potkal měkolik odstavených aut, ale Peugeot z nich nebyl ani jeden .Takže 807 za podaný výkon.
  2. Takhle se mám ten dojem značily modely do FL.
  3. Ahoj. Promiň, ale 15 ky na 607? V TP to určitě nebude a vypadat to bude strašně.
  4. Agrafik

    info - kupa 607 2,2 HDi

    Z toho tazatel chytrý nebude. Technicky je 607/407 skoro to samé.
  5. Agrafik

    info - kupa 607 2,2 HDi

    Nějak mi nejde do hlavy, proč by měla být 607poruchovější proti 407 ve srovnatelném ročníku.
  6. U mě se ozve taky někde kolem 100km. Nové snimače se mi chytly vždy od pár set metrů, na kratší trase jsem to nevyzkoušel.
  7. Agrafik

    svolávačka ZJZ

    Promiň, ale to jste nedělali přebírací a předávací protokol? Už jenom mi to vrátit špinavé, tak bych jim to vrátil. Ten nárazník třeba nebylo vidět, že je poškozený.
  8. Agrafik

    kabel na diagnostiku

    Přesně tak, origo je cenově někde jinde, koupil jsi kopii HW a ještě některou z verzí, které se dělají. Jestli myslíš ,že hned můžeš diagnostikovat auta, tak klobouk dolů, já ji mám několik let a dodnes do některých věcí raději nelezu. Taky se musíš naučit diagnostiku používat, není to jen o tom načíst závady, ale o tom, jak se mají jednotlivé věci chovat a kdy je testovat... Včetně vazeb mezi prvky a položkami. Můžeš tím i více pokazit než spravit.
  9. Agrafik

    info - kupa 607 2,2 HDi

    2005 je po faceliftu, takže tam je spousta věcí vychytaná proti předchozí verzi. Info o autě ti tady kluci napíšou, když dáš VIN auta. Pokud tě zajímá historie tak dotaz tady Pokud spotřeba, tak třeba tady
  10. Jak jsou asi odolné ty plasty proti takové dávce UV
  11. Tohle auto ale na spotřebu je ne? Kdybys nechtěl auto na spotřebu, tak si koupíš benzína Čím je ten výfuk napatlaný?? Ale jak to vidím, kolik je s tím výfukem práce, tak se mi chce
  12. A ještě nějaké jiné poznatky z duplexu mimo vzhledu?
  13. coze? s tou nefunkcni to nemyslis vazne..... samozrejme ze plne obe strany funkcni.... by me hanba fackovala to dat jeste tady na net.... a proc z c6.... i coupe ma 3.0 hdi a tyhle koncovky.... ale ja to chtel tak.... [upravil dne 18-8-13 19:56 od Přema] Tak za to, že je to funkční :super:super A proč z C6-ky? Protože jsem si vzpoměl, jak mě předjela na dovolené. :bacha:bacha A co dál?
  14. Pěkné, ale ta přidaná není funkční, že? Nebo to překopat z C6-ky 3.0HDI?
  15. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    To je to, co jsem potřeboval vědět :-)
  16. Agrafik

    508 - skúsenosti.

    Kdyby to mělo být problém pro motor, tak ti to radit řadit nebude. Nebál bych se toho při pohotové jízdě... ostatní je opravdu o pocitech.
  17. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    Tak tohle je pěkně napsáno :-) .Neškodilo by více poznatků s tou převodovkou...
  18. Agrafik

    Domovní elektrika

    Jestli je k tomu revizní zpráva, jako že by být měla, pokud je to po vytopení. Určitě bych to chtěl opravit. Na tento typ jističe existuje jiná lišta s plochými vývody a ne vidlička. I kdyby tenhle ustřižený paskvil proudově vyhověl, tak určitě nevyhoví krytí IP živé části. Taky té liště chybí boční krytky. Kde je zapojen přívod? Co ty odpojené vodiče? Docela by neškodilo fotku rozvaděče jako celku.
  19. Agrafik

    dovolenka v chorvatsku

    Jak to myslíš? Je to pohoda. Např. Mikulov, Vídeň, Graz, směr SLO, pak pořád po dálnici, pak směr HR, Zagreb.Vše krásně značené. Navi jsem měl v podstatě zaplou jen na to, kolik mi toho ještě zbývá.
  20. Agrafik

    výměna RT3

    To co umí mi naprosto vyhovuje, i když jsem měl jednu dobu stejný nápad. To že to je na CD mi neva. Já bych to neměnil.
  21. Agrafik

    Co nove 2008-ckari?

    A nevadí vám kluci umístění palubních přístrojů? Mi to nějak nesedlo, ale jenom jsem v tom seděl. Malé, jak se to vezme. Ale na dovolenou??? Dneska frčí miniaturizace všeho (nechtěl jsem použít anglické slovo ), což sice nevadí, ale nějak mi to ještě připadá nevychytané. V každém případě jsem zvědavý na reálné postřehy z provozu.
  22. Agrafik

    Co nove 2008-ckari?

    Mno 11.5 vs 8.5, nebo tak nějak. , ale zato spotřeba bude lepší a na to se dneska většinou hraje Ale zvykne se na vše a pokud se jezdí do 130, tak to bude OK.
  23. Agrafik

    Co nove 2008-ckari?

    Tenhle motorový problém řeším taky i když ne u 2008. Ale 2008 si dovedu doma představit.
  24. Agrafik

    Olej a HDI motor.

    Při cenách , za které se oleje prodávají bych neuvažoval nad ničím jiným, než to, co doporučuje výrobce.
  25. Y2K, že ty se stím autem nemazlíš , nepokecáš :mrk:aut
×
×
  • Vytvořit...