To mě vždycky pobaví, ale že by někdy vzali dvě různá auta, zatížili a jezdili za sebou a pak napsali reálné spotřeby, tak to je neužije.
Uvažuji, kam vlastně dávám víčko nádrže při tankování.
Šalda: Jsou dvě možnosti, jedna je hned výše, že rozpojil co neměl a je fajn, že to \"dopadlo\" jen takhle. Nebo to nerozpojil, a pak to bylo špatně zapojené.
Druhou fázi na PEN? = vybavení jističe, ale ne zavlečení sdruženého napětí na spotřebiče. Leda že by odpojil PEN, nebo PE v rozvaděči.
Hurvajz: je úplně jedno, kde to spojil, výsledek je stejný = vybavení jistícího prvku v HDS...
Nerozumím tomu, spojil fázi jednoho hlavního jističe s fází druhého hlavního jističe. Kde to pak chtěl zapojit? A co vlastně zkoušel?
Není mi jasné, jak mohlo dojít ke zničení ostatních přístrojů, pokud by byl zbytek instalace v pořádku. Spojením dvou různých fází by došlo jen k vybavení jističů... takže nechápu.
Co do automatu vleze, to z něj i vyleze po odečtení mechanických ztrát přem ěněných v teplo. Takže buď to projde přímo - je uzamčeno, nebo dojde pomocí měniče ke zvýšení momentu - vstupní vs. výstupní otáčky. Tudíž celkový výkon generovaný motorem je tak jako tak přenesen a dle mě to poznat být musí :-) Jestli to tak není, tak mě opravte. B-)
Nejlepší by bylo, pořádně to umýt, odmastit, navoskovat, naleštit a sklidí to větší obdiv, když to zůstane originál. Zvláště u tohohle auta, které dle mě nestarne a jakýkoliv doplněk mu spíše škodí.
Jestli chceš, aby na tom leželi psi, použij OSB desky a na to ještě PVC, aby se to dalo vytřít. EPS stačí i 70 pro dané zatížení.
Jako finální vrstva ti penetrace stačit nebude.
Takže EPS, na to nalepit OSB (pero-dražka) pomocí PUR pěny, a na to položit PVC.
Někde jsem našel údaj o max. 500Nm. Tady je to někde taky. Ale nikde info, při jakých otáčkách, výkonu apod. Určitě dojde k většímu zatížení oleje... Ale to je jen teorie.