Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Nejistá jízda od 130Km - ESP?

    ESP svoje působení signalizuje
    • 13
  2. Schválně, co s tím bylo?, co s tím udělali? kolik to stálo? a jak dlouho to trvalo ? . Což jsou dle mého důležité informace
    • 8
  3. Dle mě vzorové vlákno. Problém, návrhy, řešení i závěrečné hodnocení
    • 22
  4. Agrafik

    kontrola FAP

    Klidně můžeš najet 500km a nic se nestane.
    • 9
  5. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    To mě napadlo, že se v tom někdo vrtal - žluté tečky.
    • 65
  6. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Otevřený kufr. Ruční zavření potřebuje mírný tlak ,žádné nárazové překonání odporu... Nahoru ručně je to úplně stejně, pokud netlačím, tak se zastaví. Stejně i dolů, prostě ručně to nejde dolů ani nahoru samo.
    • 65
  7. Agrafik

    Šikovný pán elektrikář

    Sdružené napětí je 400V, a ne 460V.
    • 96
  8. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Když ten kufr ručně přivřeš a pak zase otevřeš ručně, tak to dělá co? Vše by mělo jít hladce.
    • 65
  9. Dělá to i když vlezeš do BIOSu?
    • 26
  10. Tak mi došel dopis taky že mi zvedají POV ... bla bla. Původní cena 3750 ,- . Schválně, kolik máte vy u 2.7 apod
  11. Kdyby to bylo CRT tak bych věděl, většinou to dělalo elektrické vedení blízko u monitoru, ne vždy, ale při zátěži toho vedení, vzdálnost cca do 0,5m. ale u LCD netuším. A to třepání vypadá jak?
    • 26
  12. To asi LCD nebude ? že?
    • 26
  13. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    není zač. Pokud se nepletu, tak nahoru to jede samo a dolů to táhne motor. Tak bych prozkoumal tu plyn. vzpěru?
    • 65
  14. Agrafik

    aktualizace RT3 + mapy

    Je to jedno, akorát pohlídat verzi SW VAN/CAN. Jinak jak píše hardhouse.
    • 98
  15. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

  16. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Kvalita nic moc, ale snad pomůže [upravil dne 30/4/14 22:03 od Agrafik]
  17. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Zítra se tedy na to kouknu, jestli to bude tak jednoduché. Mám dojem že tam je vidět přes mřížku.?.
  18. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Ale byl, ale kdo má rozebírat obložení kufru
  19. Agrafik

    zvuk RT3 vs Nexus 7

    Jak si ten linkáč vytáhnul ? Jen napájel dráty a zbytek nechal tak? Nebo jinak.
  20. Agrafik

    Lidskej nevkus

    Klobouk dolů - takové práce.
  21. Agrafik

    Nový člen

    A já tam mám všechno
  22. Zeptej se přímo dotyčného Straki007 v odkazu a on ti určitě cenu řekne, poud by to teda bylo ono. A když ne tak taky.
  23. Koukni zde
  24. Agrafik

    Nový člen se hlásí :-)

    Možná by nebylo od věci napsat, jakou telematiku tam chceš nacpat a tím pádem bude jasno i v propojovacích kabelech. [upravil dne 24/4/14 12:37 od Agrafik]
  25. Agrafik

    P607 - Stavák

    Jestli jsem se trefil, tak normální cca 4500 v peugeotu a sleva na stáří . Nevím za kolik jsou schopni to vyměnit.
    • 6
×
×
  • Vytvořit...