Otevřený kufr. Ruční zavření potřebuje mírný tlak ,žádné nárazové překonání odporu... Nahoru ručně je to úplně stejně, pokud netlačím, tak se zastaví. Stejně i dolů, prostě ručně to nejde dolů ani nahoru samo.
Kdyby to bylo CRT tak bych věděl, většinou to dělalo elektrické vedení blízko u monitoru, ne vždy, ale při zátěži toho vedení, vzdálnost cca do 0,5m. ale u LCD netuším.
A to třepání vypadá jak?
Možná by nebylo od věci napsat, jakou telematiku tam chceš nacpat a tím pádem bude jasno i v propojovacích kabelech.
[upravil dne 24/4/14 12:37 od Agrafik]