Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Neměli by jsme tohle téma vrátit na začátek? O financích je toho na několik stránek, ale to, čeho týkal dotaz pár příspěvků . Líbí se mu 407, ví že po r.2006, motor snad 1.6HDI, já radím 2.0 a je to takový "výkonový" střed z nabídky. Rozdíly, poznatky ... by mohli napsat ti, co s nimi jezdí.. Historii auta si může ověřit po registraci tady - doporučuji. Výbavu zde sežene taky. Pojistit čelní sklo bych bral jako samozřejmost. Originál na 607 stojí +-16000 a 407 na tom nebude lépe.
  2. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Tak v tom případě ti už jen chybí to auto. Já bych počkal aspoň do jara, kdy už nebude riziko ledu a sněhu. A ještě bych si nechal porovnat + a - 1.6 vs 2.0.
  3. Agrafik

    Jednotka BSI

    Po stisknutí tlačítka tlumičů se ti na displeji mezi budíkama zobrazí překřížené tlumiče a ztuhne ti řízení. V případě poruchy by dioda na tlačítku měla bikat? Máš rádio RD4 - zvládá měnič CD? Ohledně kabeláže pochybuju, že by se vyplatilo dělat různé svazky. Obecně by bylo dobré to dát na diagnostiku.
  4. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Chápu touhu po novém a bezpečnějším voze, ale taky bych tu investici odsunul aspoň na léto. Našetřil něco éček a dále zjišťoval do čeho jít a s rozvahou. Práce se zatím usadí, smlouva se třeba změní na tu s dobou neurčitou a riziko se zmenší. Za tu dobu bych si udělal přehled co jaká výbava stojí..., bude to s klidnou hlavou.Přeji ti šťastný výběr.
  5. Agrafik

    Nový akumulátor

    Nevztahuje se u peugeotu sleva na stáří i na baterky, pokud si ji necháte namontovat?
  6. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    To bylo na mě?
  7. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Já určitě do km nezapočítávám pořizovací cenu auta ..., to bych mohl začít jezdit taxíkem . 607 po FL není nějak poruchovější ,než 407 stejného stáří. Kufr má 607 558l a není do něj problém nacpat složený kočár a ještě dost místa zbyde; 407 SW má 489l ; 407 -407l. Já považuji 6st. převodovku za +. Rozdíl mezi 2.0 a 1.6 HDI je dle spotřeb majitelů 407 na internetu docela malý, aby to bylo zásadní ve volbě. U jedné dálkové jízdy 60km si myslím rozdíl ve spotřebě velký nebude a větší roli bude hrát styl jízdy,než obsah motoru.
  8. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Pokud jde o HDI, tak nejnižší teplota při které jsem startoval byla -23 a bylo to v pohodě ,až mě to překvapilo jak.
  9. Agrafik

    Jednotka BSI

    TYP VNITŘNÍHO VYBAVENÍ/OBLOŽENÍ LÁTKA PARSIFAL + KŮŽE CLAUDIA "RZ" ALARM ELEKTRICKÁ ÚPRAVA ALARMU ZAPALOVAČ CIGARET PŘEDNÍ+ZADNÍ ZAPALOVAČ CIGARET ZADNÍ BEZPEČNOSTNÍ PÁS BEZP PÁSY ZAD 3 NAVÍJEČE 3-DVEŘ PŘEDNÍ BEZPEČNOSTNÍ PÁS PÁS S PŘEDPÍNAČEM SE SIGNALIZACÍ PODNEBÍ (VNĚJŠÍ TEPLOTA) ZEMĚ NORMÁLNÍM PODNEBÍM RYCHLOSTNÍ STUPNICE STUPNICE V KM/H STRANA ŘIDIČE (MÍSTO ŘIDIČE) ŘÍZENÍ VLEVO SDRUŽENÝ PŘÍSTROJ (CHARAKTERISTIKY) STUPNICE DO 250 KM/H NEBO 150 M/H POZADÍ SVĚTLÉ UKOTVENÍ DĚTSKÝCH SEDAČEK BEZ UKOTVENÍ DĚTSKÝCH SEDAČEK ISO VZADU VPRAVO REPRODUKTOR 4 REPRO VPŘEDU (2 TW + 2 REP) + 4 REPRO VZADU STÍNĚNÍ (ROLETKA, BOČNÍ SLUNEČNÍ CLONA, CLONA STŘEŠNÍHO OKNA) BEZ ZAD ROLET NASTAVENÍ VÝŠKY PŘEDNÍHO SEDADLA SPOLUJEZDCE ZDVIH ZAŘÍZENÍ SPOL PODÉL SEŘÍZENÍ+PŘED OVLÁDÁNÍ PŘEDNÍHO SEDADLA ŘIDIČE OVL PŘED ELEKTRICKÉHO SEDADLA ŘIDIČE OVLÁDÁNÍ PŘEDNÍHO SEDADLA SPOLUJEZDCE OVL PŘED ELEK SEDADLA SPOLUJEZDCE KOMPAKTNÍ DISK BEZ MONTÁŽE KOMPAKTNÍHO DISKU NAVIGAČNÍ SYSTÉM BEZ NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU ŽÁROVKY DO SVĚTLOMETŮ VÝBOJKA SPOUŠTĚČ ZADNÍHO OKNA ELEKTRICKÉ SEKVENČNÍ OVLÁD OKEN VZADU + ZAMYKÁNÍ DISPLEJ DISPLEJ (RÁDIO+HODINY, TEPL.,CD) VYHŘÍVACÍ VLOŽKA NEVYHŘÍVANÉ SED PŘEDNÍ BOČNÍ AIRBAG BOČNÍ NAF VAKY HRUDNÍKOVÉ VPŘEDU+VZADU + HLAVOVÉ AIRBAG SPOLUJEZDCE NAFUKOVACÍ VAK NA STRANĚ SPOLUJEZDCE NEUTRALIZACE AIRBAGU MANUÁLNÍ NEUTRALIZACE VAKU AIRBAGU SVĚTLOMET S KOREKTOREM VÝŠKY AUTOM SEŘÍZENÍ SVĚTLOMETŮ ROZHLASOVÝ PŘIJÍMAČ AUDIOSYSTÉM S PŘEHRÁV KOMPAKT DISKŮ A RDS "RD4" CHLAZENÍ KLIMATIZACE AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE TEMPOMAT (REGULÁTOR RYCHLOSTI) REGULATEUR ET LIMITATEUR VITESSE VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO VNITŘNÍ ZPĚT ZRCÁTKO DEN - NOC BEZ AUTOMAT CLONY VNĚJŠÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO (ZAKŘIVENÉ NA STRANĚ ŘIDIČE) ASFÉRICKÉ SKLO VNĚJŠÍHO ZPĚTNÉHO ZRCÁTKA U ŘIDIČE DETEKCE PŘEKÁŽKY RADAROVÝ DETEKTOR PŘEKÁŽKY VPŘEDU I VZADU BOČNÍ ROLETKY BEZ BOČNÍCH ROLET UKAZATEL POKLESU TLAKU V PNEUMATIKÁCH INDIKÁTOR ZTRÁTY TLAKU PNEUMATIK PŘEDNÍ OPĚRKA HLAVY (FUNKCE) PŘED ELEKTRICKÁ OPĚRKA HLAVY VRCHNÍ KOBEREC S PODLADOVOU PODL KRYTINOU ZESILOVAČ – EKVALIZÉR BEZ ZESILOVAČE S EQUAL OKNO (TYP) ČS+ZAD BOČ VÍCEVRS ODS KROMĚ SINGAPOUR VOLANT VOLANT PERFOROVANÁ KŮŽE 4 RAMENA VENTILÁTOR 2 VENTILÁTORY 1 RYCHLOST 150 W AERO PAKET VARIABILNOST / ERGONOMIE PŘEDNÍHO SEDADLA BEZ PAKETU VARIABILITA ERGONOMIE PŘEDNÍHO SEDADLA
  10. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    3000 to už je docela porce. Kolik samostatných jízd to je? Volil bych 407 v naftě 2.0 od 2006 nahoru. 1.6Hdi má 6st ?
  11. Agrafik

    Jednotka BSI

    Nevím co si pod tím představit. Já mám ALARM - S alarmem U tebe je ALARM - elektrická úprava alarmu ????
  12. Agrafik

    Jednotka BSI

    Že by existovala 607 bez alarmu? :myslim Dej sem VIN a zjistíme.
  13. Agrafik

    Jednotka BSI

    Viz foto
  14. Agrafik

    Vstřiky 607 2.7 HDI 150Kw

    Zdá se mi to moc. To máš dle PP?
  15. Agrafik

    Jednotka BSI

    Vedle tlačítka ESP?
  16. Agrafik

    Jednotka BSI

    Příručka k autu http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/
  17. Tipuju nahulákat = nahulákat proudem kapacita baterie/10 x 10hod a déle.
  18. Životnost jsem předpokládal 10let, aniž bych se o to zajímal. Myslím to spíše tak, že elektromobil je mechanicky jednodušší a méně níročný na údržbu a v mém případě bych neviděl problém ho mít klidně déle. Otázka, jestli se ta výměna po letech vyplatí.
  19. Agrafik

    Jednotka BSI

    Dle návodu si zkontroluj alespoň toto. Porucha funkce Rozsvícení kontrolky tlačítka A po zapnutí zapalování na deset sekund znamená, že došlo k závadě připojení sirény. Obraťte se na servis PEUGEOT pro zkontrolování systému
  20. Agrafik

    Vstřiky 607 2.7 HDI 150Kw

    Něco málo diagnostika, zbytek zkouška vstřikovačů, třeba přepady. Nebo na stolici. Normálně ne, pokud ti to nedělá nějaký problém.
  21. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    Tempomat vám vypne i ESP
  22. Radovanek: fandím ti a jako druhé auto do města si to dovedu představit. Jestli můžeš napsat, co budeš dělat s autem po ukončení životnosti baterrí. Jaký nájezd km přepokládáš ,že baterie vydrží. A pak, jaká by byla výsledná cena za km , pokud by si měnil baterie.
  23. Agrafik

    Propojení PC - TV - Hifi

    Většinou to bohužel nejde. Digitální média USB, NET, HDMI neposílají do analogového výstupu ,kromě sluchátkového,
  24. Agrafik

    Autoservis, který víc co dělá

    Straki007: brácha od AdamaB?
  25. Tolik jsem nikdy neměl, nejvíc dle tankování kolem 10l. Pravdou je, že rozdíl dálková vs opradu město je i několik litrů. Pokud to máš dle pp, tak pro srovnání mi při plné nádrži ukazuje dojezd cca 880-900km
    • 8
×
×
  • Vytvořit...