Neměli by jsme tohle téma vrátit na začátek? O financích je toho na několik stránek, ale to, čeho týkal dotaz pár příspěvků .
Líbí se mu 407, ví že po r.2006, motor snad 1.6HDI, já radím 2.0 a je to takový "výkonový" střed z nabídky. Rozdíly, poznatky ... by mohli napsat ti, co s nimi jezdí..
Historii auta si může ověřit po registraci tady - doporučuji. Výbavu zde sežene taky.
Pojistit čelní sklo bych bral jako samozřejmost. Originál na 607 stojí +-16000 a 407 na tom nebude lépe.