Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. no a aby toho nebylo málo tak já jsem z michle:roker
    • 42
  2. Blatník? jestli ho nemáš ještě nikdy měněnej tak bude na 99% nejtovanej ke kastli.(moje vyhoda byla že když jsem PP blatník sundaval, mohl jsem z něj vyklepat cokoli jen blatník zpět ne, takže jsem nemusel řešit odvrtávání, ale prostě jsem ho utrhlal) pak je asi 7-8 šroubků za plastovym nadkolím. stačí?:roker
    • 52
  3. Moby89

    Přední sedačky 306 - výměna

    já jsem měnil i sedačky z tří dvíka do pěti, ale musel jsem převlíknout kostry, nebylo to jednoduchý, ale složitost taky žádná. kdyžtak se ptej do sz.
    • 7
  4. Moby89

    minisraz Praha na bobovce?

    14. se hlásim taky.
    • 24
  5. tak tady je ještě pár fotek ode mě http://www.ulozto.cz/9197046/kokorin-zip je tam i spanilka(vyplatí se mít spolucestující který nevadí větrem ošlehaná tvář):roker
  6. nebudu se sáhodlouze rozepisovat jako ostaní, byla to paráda, luxus, a další synonyma těchto slov. Díky
  7. Moby89

    Grillmasters

    beru uhlí, gril, maso, i rošt do grilu:P ještě něco je potřeba?
  8. Dorazim taky na čerňák, a co se týče trasy, dálnice teda padá?
  9. já jsem taky pro, idealne cca 16:30?
  10. Moby89

    Grillmasters

    u mě už je gril a uhlí standartním vybavením vozu, takže beru gril, uhlí a nějaký to maso na pátek, ještě musim vymyslet co s nim aby bylo i na sobotu a v tom hycu mi neuteklo.
  11. No tak to snad přenechám taky volně k dispozici, ikdyž ty modrý by se mi do auta hodily:(
    • 49
  12. mě se spíš zadní zadj víc ok než přední, to vypada na nějakej olej či co je to za fleky?
    • 49
  13. Bere někdo ty sedačky?
    • 49
  14. Osobní zkušenost nemám, ale můžeš být průkopník a dát mi vědět:roker Ne teď vážně slyšel jsem že potom rychlejc odchází motor turbo atd...
    • 6
  15. záleží v kolik, já jsem do 19:00 v práci, ale jinak bych rád.
  16. Moby89

    spotreba 306Hdi,66kW

    Já mam spotřebu kolem 6l/100km +-, a mam 70% město 30% mimo, tankuju co potkám, ale podstivě aditivuju.
  17. Moby89

    Spokojenost 306

    Na HDi nedám dopustit, mam ho přes tři roky a šlape jak švajcový hodinky.
    • 28
  18. Moby89

    osoba blízká-návrh

    víte má to ještě jedno kouzlo, pokud bych měl policii oznámit kdo moje auto v tý době řídil, nebudu s tim mít problém, neb ze zákona na ochranu osobních dat, bych neměl vědět ani rč ani datum narození, z toho plyne, pokud policii dám jméno a přijmení, musim z toho být venku, ne?
    • 36
  19. Moby89

    Pražská radiála

    Takže zpět k původnímu návrhu, dnes v osm na shellce u jesenice, kdo chce přijeďte, kdo ne tak ne.
    • 18
  20. Moby89

    Pražská radiála

    Já to chápu, jen nevidim logiku v tom zpoplatňovat kus, buď celou nebo nic ne?
    • 18
  21. Moby89

    Pražská radiála

    Abych pravdu řekl tak nevim, já ji mám, koukám na to na mapy.cz a na kus jo, nechápu tu logiku, proč to má být zpoplatněný.
    • 18
  22. Moby89

    Pražská radiála

    Je to rychlý, je to spontální nápad, pokud se nekomu nelíbí, tak se nelíbí. kdo chce se přidá, kdo nechce se nepřidá. Není to jednoduchý?
    • 18
  23. Moby89

    Pražská radiála

    Já bych byl pro Shellku u Jesenice kolem osmý?
    • 18
  24. Moby89

    Pražská radiála

    na co kupovat celej pivovar když se člověk chce jen občas napít. včera jsem to jel s MAZDAřema a je to fajn projížďka. spíš akce jen pro pražáky.
    • 18
  25. Co na ni zítra(22.9) nechat proběhnout pár francouzskejch lvů? Někdy na večer. Pište kdo se přidá.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...