víte má to ještě jedno kouzlo, pokud bych měl policii oznámit kdo moje auto v tý době řídil, nebudu s tim mít problém, neb ze zákona na ochranu osobních dat, bych neměl vědět ani rč ani datum narození, z toho plyne, pokud policii dám jméno a přijmení, musim z toho být venku, ne?