Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. tady by mělo být moje foto z kokořína http://www.ulozto.cz/9197046/kokorin-zip
  2. Moby89

    pražský bowling

    TO bohužel padlo s novodrskou, tam jsou v podzemkách luxusní podmínky na focení, navíc můj osobní fotograf si rozhodl asi definitivně vychlastat mozek, takže už dostat ho z lihu by byl nadlidskej výkon:D
  3. Moby89

    Lakovanie naraznika dilema

    podle mě to blbě vypadat nebude, jednobarevný jsou všechy 306 po faceliftu(tuším od roku 99)
  4. Moby89

    pražský bowling

    to se klidně nabízí i Mobymu, ten jede taky:roker
  5. Moby89

    pražský bowling

    Slunečnici znám osobně, nějakou dobu jsem tam bydlel, a je tam slušný parkování, to samý ten druhej chodov, háje a strašnice neznám. přikláněl bych se k jednomu ze dvou chodovů
  6. Moby89

    pražský bowling

    potvrzuji az na jeden detail, moby+1, a mam pocit ze scratch tam bude dost brzo:aut
  7. ROČ JE PISTOLE LEPŠÍ NEŽ ŽENSKÁ? Můžeš udělat obchod: jednu .44 vyměnit za dvě .22 . Můžeš mít pistoli pro doma a jinou na ven. Obdivuješ-li přítelovu pistoli a řekneš mu to, bude potěšen a nechá ti z ní pár ran vystřelit. Tvé hlavní pistoli nevadí, máš-li ještě záložní. Pistole s Tebou zůstane, i když Ti dojde munice. Pistole nepotřebuje tolik místa ve skříni. Pistole fungují normálně všechny dny v měsíci. Pistole se nebude ptát: \"Nevypadám v téhle pažbě moc tlustá?\" Pistoli nevadí, když usneš hned poté, cos ji použil. V Tvém domě s Tebou může být více než jedna pistole, aniž bys s tím měl problémy. A hlavně: Na pistoli si můžeš koupit tlumič !
  8. Moby89

    pražský bowling

    To já chápu, ale psal mi jeden nejmenovaný jedinec(třeba se ozve sám) kde přesně je sraz. a do kolika jsou prosimtě otevřený ty podzemní garáže?
  9. Moby89

    pražský bowling

    mě se to netýká, dorazim kolem pul sedmy, ale pro ostatní kde přesně bude sraz?
  10. Moby89

    Změny v bodovém systému...zase

    otázka zní, jak lze dokázat, že je to organizovaná \"spanilka\"? co když jsem se jel projet a \"náhodou\" jsem potkal tříčlenou skupinu pugů, tak jsem se zařadil za ně a to kdyby řekl každý...
    • 44
  11. Moby89

    pražský bowling

    Koukám že nás bude mnoho, to je dobře:roker
  12. Moby89

    Změny v bodovém systému...zase

    OZ přece není sportovní akce, a zaručeně neohrožuje pezpečnost dopravního provozu:roker Pokud by přesto chtěl někdo prudit, vysvětlil bych mu že to není závod ale orientační zájedz(což se mnohým na kokoříně stalo:aut)
    • 44
  13. neřešil tady někdo jak zvednout výkon u HDi? třeba by mu těch 10% s lpg stačilo:D
  14. Moby89

    pražský bowling

    ještě mam pro zúčastněné takový malý překvapení po bowlingu, bude se týkat našich plechových mazlů
  15. Moby89

    pražský bowling

    Já osobně končim v 18:00 na černokostelecký, takže dorazim o kousek dýl.
  16. Moby89

    pražský bowling

    Mě napadá není 1.čtvrtek v měsíci? a žadnej pražskej minisraz? co to tak pojmout?
  17. tohle je dle mě nejlepší reklama na pug, ne-li všeobecně
    • 6
  18. Ta myšlenka nějak upadla v zapomění, bavilo se tady o bowlingu na novodvorský(pokud si dobře pamatuju), takže pražáci(a nejen) jak jste na tom příští týden?
  19. šest, já přece nepojedu sám:roker
    • 31
  20. no já rozhodně, a beru gril, uhlí a maso:roker
    • 31
  21. vidíš, na to jsem vůbec nemyslel, ale zase menší závady se časem opraví samy:aut
  22. No tak to zase dovol. Je jenom pár míst kde si dovolím jet 90 ( teď neber v potaz jen Favorita - jezdím i jinýma autama) protože se mezi vesnicema v 90 km/h necítím prostě bezpečně. Za prvé je to docela velká rychlost. Za druhé nevím kde vymetu díru jak hovado, která nebude vidět a ta mě hodí buď do protisměru a nebo do pangejtu, a za třetí zvěř taky neovlivním. Přiznám se jezdím mezi vesnicema 60 - 75 km/h a když vidím někoho kdo evidentně hrozně \"pospíchá\" tak prostě ve vhodném místě hodím blinkr, sjedu ke krajnici a nechám se bezpečně přejet, ale vadí mi když na mě někdo ústavičně troubí a bliká s tím že asi hodně zdržuju.. když mě někdo takhle vyblikává(viz teď o víkendu na trase praha vimperk), s chutí ho pustim před sebe, pak ve mě něco rupne, a začnu ho trápit pro změnu já(chtěl si jet, tak jeď a nebrzdi) často se mi to stává na dálnici, kdy vozidlo jedoucí 135km/hod předjíždí vozidlo jedoucí 133km/hod, a je za nim pěkná kolonka.
    • 95
  23. ale ten můj měl asi vybouchnutý všechny tlumiče, pač jsem cítil úplně každou nerovnost:roker
  24. Oba musíte jet, to je přece jasný
  25. a co teprve ten vzorek na pneumatikách:roker
×
×
  • Vytvořit...