No tak to zase dovol. Je jenom pár míst kde si dovolím jet 90 ( teď neber v potaz jen Favorita - jezdím i jinýma autama) protože se mezi vesnicema v 90 km/h necítím prostě bezpečně. Za prvé je to docela velká rychlost. Za druhé nevím kde vymetu díru jak hovado, která nebude vidět a ta mě hodí buď do protisměru a nebo do pangejtu, a za třetí zvěř taky neovlivním.
Přiznám se jezdím mezi vesnicema 60 - 75 km/h a když vidím někoho kdo evidentně hrozně \"pospíchá\" tak prostě ve vhodném místě hodím blinkr, sjedu ke krajnici a nechám se bezpečně přejet, ale vadí mi když na mě někdo ústavičně troubí a bliká s tím že asi hodně zdržuju..
když mě někdo takhle vyblikává(viz teď o víkendu na trase praha vimperk), s chutí ho pustim před sebe, pak ve mě něco rupne, a začnu ho trápit pro změnu já(chtěl si jet, tak jeď a nebrzdi) často se mi to stává na dálnici, kdy vozidlo jedoucí 135km/hod předjíždí vozidlo jedoucí 133km/hod, a je za nim pěkná kolonka.