Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. lidičky, padl nápad místo letiště dát okruh(sosnovou) co vy na to? Předpokládám že nejvíc k tomu ná co říct AK-CZ:D
    • 44
  2. taky by mě to zajímalo
    • 64
  3. já zase čekal že si přeřízne přívodní kabel:D:D:D
    • 8
  4. Moby89

    Kam zmizela brzdova deska???

    to má být kvízová otázka? v tom případě bych vsadil na to že mu jí zapoměli dát už ve fabrice:roker
    • 17
  5. mě to v práci taky klaplo, takže mi jestli se ještě vejdu někam na zahradu, tak bych úrosil dvě místa(vezmu nějakou kamarádku:D), a vyspim se ve stanu:roker
  6. tak to v práci klaplo, měl bych se ukázat i s kamarádkou:D, spaní pokud bude kousek místa venku na můj malý stan.
  7. co je na ní co vysvětlovat? z lípy pocházim,. stejně jako moje rodina, jenže já černá ovce jsem už přes tři roky pražská náplava:D
  8. Moby89

    Kód barvy vašeho auta - dotaz

    teď jsem z toho jalovej úplně, pač v tom odkaze co je v prvním příspěvku má barva s tímhle názvem kód EGC ne EGRC nebo EGR.
    • 19
  9. Moby89

    Kotouče od Auto Kelly

    já už testuju:D sice zadní přesto: 2,5měsíce stylu jízdy brzda plyn, zhruba 4t km kombinace město, okreska dálnice. po sešlápnutí brzdy držej ja přikovaný, jestli se rychleji sjíždějí než jiný soudit nemůžu. uvidíme:roker
    • 59
  10. Moby89

    Kód barvy vašeho auta - dotaz

    tady je slibovaný foto štítku: pokud tam někdo tenhle kód najdete tak budu neskutečně vděčný i překvapený
    • 19
  11. a zadek [upravil dne 15/9/11 19:01 od Moby89]
  12. Tak jsem se dneska konečně dokopal k nalepení klubových samolepek, kdyby všechno trvalo tak dlouho jako odhodlávání se k tomu, tak asi nikdy nic neudělám:D předek:
  13. Moby89

    Kód barvy vašeho auta - dotaz

    Mě to taky překvapilo, tak jsem zkusil v najít svůj a taky nic kód barvy je EGRC** jinak promiň za večer hodim foto štítku [upravil dne 15/9/11 17:53 od Moby89]
    • 19
  14. myslim že to bylo myšlemo že 15l sud koupí sám na víkend, pro tohle grilování bych zvažoval možná i tu 50tku.
  15. tak dnes v noci(spíš nad ránem) na grilování ve Vehlovicích byl přijat do seznamu organizátorů i opel clasic cars(takže ani my ani japonci si neškrtnem:D) ale to je jedno. jde o tu srandu, a už máme i lokalitu. Myslim že vám není neznámé letiště v Panenském Týnci:mrk. To jen abych dodával čerstvé info. TO scratch: námět na dosciplínu rozhodně zajímavej. děkuju
    • 44
  16. což je super. Hlavně sem pište věci který by jste tam chtěli, jasný jsou sprinty,nějaká ta jízda zručnosti, soutěž o nej auto srazu.... pravděpodobně bude i noc na letišti, tudíž pište jestli máte nějaký nápady na večerní(noční program), uvažovali jsme fireshow nebo něco na ten styl atd... víc hlav víc ví.
    • 44
  17. Já mam taky minimální zkušenosti, ale to se dá dohnat zápalem pro věc:D
    • 44
  18. Právě jsem se vrátil z druhý porady:D(jestli se tomu tak dá říkat) datum předběžne stanoveno(samozřejmě se uvidí ještě podle volna na letišti) ale chtěli by jsme tím otevřít srazovou sezónu tudíž konec dubna 2012. jako dějiště uvažujeme +- střední čechy(odzkoušeno co se týká vysoký učasti). Klidně příjmám myšlenky co by jste tam chtěli za disciplíny atd.... plus jako bonus vypisuju konkurz na minimálně jednoho pugaře ktejej bude representovat trikoloru v org týmu(podmínky nejsou náročný: ideálně z prahy, ještě ideálněji s občasnými sklony k alkoholismu:D)
    • 44
  19. Ok ok, takže shrnuto, předběžný zájem by byl, tudíž dneska večer se pokusíme přesunout do fáze: místo a čas. Já si upřímně myslim že mazdy zůstanou někde na konci výsledkových tabulek:D(možná proto že ty auta znám)
    • 44
  20. Já se zkusím domluvit v práci, jdu tam ve středu. Stačilo by to?
  21. h4wk3y: s tebou už nesprintuju, leda až rozšířim stádo pod kapotou:D Scratch: dobrej nápad, budeš špeh v nepřátelským táboře:aut Slipkont: toho bych se nebál, myslim že ti to pojede líp, než leckterá japonská polomrtvá 1,5(a že jich tam je) OK jsem rád že myšlenka se zatim líbí
    • 44
  22. Dostal jsem nabídku od svých kamaradů z mazda323F klubu, zkusit kooperovat víkendovej sraz, myšlenka dostala název: francouzko-japonská bitva:D. Proto se ptám: byl by zájem příští rok(2012) o sraz tohohle ražení? Jednalo by se hlavně o sraz na letišti, nějaký sprinty, slalom atd... detaily nejsou, myšlenka vznikla včera v noci na mekáči, tak se jen ptám jestli má cenu myšlenku rozvíjet:roker nebo jí rovnou zavrhnout.
    • 44
  23. to bych nemhl já, mam každej druhej víkend pracovní, ale pokud většina bude moc příští víkend, tak já to přeziju.
  24. sem si dělal srandu jistě že motokáry jedu, a piš si že jesli předemnou zabrzdíš tak není moc místa na vyhýbání jako cestou na kokořín:D
  25. co s ní budu dělat dalších sedm let?:roker
×
×
  • Vytvořit...