Dostal jsem nabídku od svých kamaradů z mazda323F klubu, zkusit kooperovat víkendovej sraz, myšlenka dostala název: francouzko-japonská bitva:D.
Proto se ptám: byl by zájem příští rok(2012) o sraz tohohle ražení?
Jednalo by se hlavně o sraz na letišti, nějaký sprinty, slalom atd... detaily nejsou, myšlenka vznikla včera v noci na mekáči, tak se jen ptám jestli má cenu myšlenku rozvíjet:roker
nebo jí rovnou zavrhnout.