Koblih: Nevím, je mi po tom prd. Ale když jsi auto otcovi po prohlídce nedoporučil, proč ho tedy kupoval? Po tom všem co se ti na autě nelíbilo, přeci muselo být jasné, že na něco ještě přijdeš nebo se nějaká vada projeví. Zvlášť v době kdy aut za 40 litrů je jak máku. Navíc slevu jste dostali, jak je psáno víše. Není to jen zhrzená ješitnost, že víš vše nejlépe? Neber to jako nějaký útok na tvou osobu, jen mi to tak prostě připadá
Taky jsem tu udělal pár kšeftů s kotoučema, destičkama a spojkovýma sadama z Elitu, kde jsem měl daleko větší slevu, než poskytoval klub. Normálně jsem to koupil ze svého a poslal, až členové zaplatí na můj účet (pravda, že jsem toto dělal jen pro členy vyskytujíc se tu denně). To samý platí pro nákup z ebay....
PS: mám prostě pocit, že ze všeho musíš vytřískat slevu, alespoň mám ten pocit, že se tu tak nějak takto prezentuješ
Hold padla kosa na kámen