Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Koblih: Nevím, je mi po tom prd. Ale když jsi auto otcovi po prohlídce nedoporučil, proč ho tedy kupoval? Po tom všem co se ti na autě nelíbilo, přeci muselo být jasné, že na něco ještě přijdeš nebo se nějaká vada projeví. Zvlášť v době kdy aut za 40 litrů je jak máku. Navíc slevu jste dostali, jak je psáno víše. Není to jen zhrzená ješitnost, že víš vše nejlépe? Neber to jako nějaký útok na tvou osobu, jen mi to tak prostě připadá Taky jsem tu udělal pár kšeftů s kotoučema, destičkama a spojkovýma sadama z Elitu, kde jsem měl daleko větší slevu, než poskytoval klub. Normálně jsem to koupil ze svého a poslal, až členové zaplatí na můj účet (pravda, že jsem toto dělal jen pro členy vyskytujíc se tu denně). To samý platí pro nákup z ebay.... PS: mám prostě pocit, že ze všeho musíš vytřískat slevu, alespoň mám ten pocit, že se tu tak nějak takto prezentuješ Hold padla kosa na kámen
  2. A to ještě nevíš, že mě možná v pátek zavolá ten svářeč a pojde tak akorát do zádele No, snad nezavolá
  3. jj, byl to výborný vůz
  4. ano, pořád to samé
  5. nikdo ty chybové kódy neznáte?
  6. prdlajs, jak bylo psáno, záleží to na fachmanech, ale to jistě víš nikdy jsem se nemusel za nic a nikoho schovávat, ale to ty jistě víš
  7. Mám problém s touto varnou deskou Mora 4311.0000 po připojení k síti na dyspleji stále cyklicky bliká 1 E 0. ....jednička....éčko.....nula s tečkou..... a tak pořád dokola Nereaguje na zmačknutí jakéhokoliv tlačítka nevíte co to znamená? Je mi líto desku vyhodit
  8. punkac

    Jak na izolaci trubek?

    no Haryku, tohle má do destilky opravdu daleko
    • 6
  9. punkac

    Kde vozíte v autě hasicí přístroj?

    U C4 mezi sedačkama. Hlavně jde o to neotevřít haupnu naplno, ale nacákat to tam škvírou - pootevřenou haupnou
  10. punkac

    Jak na krtka-poraďte.

    no, vzpomínám jak dědovi špačci sežrali celou úrodu višní a neplatilo na ně nic v podobě řechtaček na vítr, různejch blejskátek a podobně. Jediné co zabralo bylo jednoho střelit flusbrokem, přitlouct ho na 5 metrovej kůl a byl pokoj. Na krtky by to mohlo taky platit.
  11. no zase zvednu notorům náladu, svářeč musí být na 90% v rachotě na pohotovosti, takže by vařil až za 14 dní a tudíž bych mohl na grillmasters, no uvidíme.....
  12. punkac

    Jak na krtka-poraďte.

    co strčit do díry mrtvýho krtka? Třeba se lekne a půjde o dům dál:D
  13. budu dělat bránu a svářeč jindy nemůže
  14. hmm, me to nevychází, takže se mnou bohužel nepočítejte Bohužel mám práci na vlastní chalupě
  15. Martinsk: pošli mi tvůj nákres ať se mohu inspirovat
  16. http://branyposuvne.cz/
  17. na 4 metry průjezdu potřebuješ 1,5 metru přesah. Mě za tuto bránu chtěli 20000 Kč. Poslal jsem je k šípku a koupil jekly a kolejnici za cca 5000 Kč i s dopravou na chalupu, nařežu si to sám a kamarád to TIGem zavaří. Kolečka mi za 500Kč vytočil kamarád v práci z bronzu (samomazný a tvrdší než silon). Jo kolejnici mám 70x70x4
  18. punkac

    Pokuta od MP

    Parkoval tam tvůj dobrá kamarat HU li MuLi z Malgašské republiky, včera se zrovinka někam zdejchnul
  19. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    bože, tam probíhá chemická reakce a ta proběhne, ať to pokropíš nebo ne! Nesmíš to zalejt jako záhonek, kropí se to jen proto, aby se zaručilo pomalé vysychání.....
  20. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    my to pěchovali, to je nutné, kari síť u vnitřních staveb (což podlaha v garáži je) by měla být obalena cca 15 mm z každý strany, aby ty železa nekoukala a nekazil se beton. Po tom to hezky uhladíš a trošku to pokropíš (fakt trošku) aby to rovnoměrně vysychalo. Když to totiž rychle nerovnoměrně vyschne, tak pak beton nemá pevnost a práší
  21. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    nech si přivést suchý beton a máš klid
  22. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    míchačka na 4 kolečka je něco jinýho než OBI, s tím bych do toho šel taky, jinak je to sraní, který se vleče
  23. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    Trochu důvěry by to chtělo, ne? Ono něco jinýho je vylít to v kuse a jen to srovnat, než se s tím srát v malý míchačcce z OBI a sypat to tam po kolečku. Nevím, kolik jsi toho udělal ale já docela dost, ať to byly základy, základnový desky nebo jen vylití ztracenýho bednění
  24. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    jenom přistavení, rozložení, vyčištění a složení Schwingu bude stát víc než těch 3,5 kubíku My to dělali ve třech, já jsem to kýbloval, kámoš to nosil k vrátku a táta to vysypával do šalování a hutnil si to. Beton nám nezatvrdl. Dělali jsme to při venkovní teplotě kolem 10°C
  25. punkac

    Jak vypočítat objem písku

    Mix má standartně 4 metry žlabů, Schwing pumpa sampzřejmě jde, ale kvůli 3,5 kubíkum betonu to by Francouz_407 musel být Onassis Aristoteles - to nezaplatí
×
×
  • Vytvořit...