Koblihu, prosim tě, když ten vstřik vyndám (budu mít poznačeno, ve kterém válci byl), normálně ho rozeberu, koupím v boschi nebo v siemensu opravnou těsnící sadu, vyměním nějaký O ring a zase vstřik složím, bude to fungovat, nebo se musí na diag a něco nastavit?