Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. pořídil bych si zubařský zrcátko a silnej magnet
    • 10
  2. Kluci, kluci, s něčím souhlasím s něčím ne Forum se mi líbilo i hlavní stránka koncepcí ne tak barevně. Sice jsem si nejdříve nemohl zvyknout na jiné uspořádání, ale po chvilce se mi to začlo i líbit. Hlavně funkce vyházet pro mě nepotřebná vlákna a funkce skočení na poslední přečtený příspěvek ve vlákně. Co se mi moc nelíbilo byly SZ jinak pozitiva převažovaly nad negativama Co se mi hrubě nelíbilo, bylo samotné provedení. Dost by mě zajímalo, ca ta firma od března do teď do prdele dělala. To co předvedla je amaterismus nejhrubšího zrna. Tohle si můžou dovolit ve státní správě, tam na podobný kiksy přímo čekaj a opravení zdůvodňujou víceprácí Vykašlal bych se na ně a zkusil to s někým jiným
    • 80
  3. tomu se říká obrácenej gard pochvaly :D:D:D
  4. punkac

    Odšťavňovač-vyplatí se?

    mno mošt si děláme samý cca z půl tuny jablek, jinak cca tuna jde na calvados Jinak náš odšťavňovač má asi 1x1x1,8metru a ktomu drtič ovoce, je takový pomenší
    • 11
  5. punkac

    Test rychlosti internetu

    U MJsytice je dobrý to \"faster than 98% of CZ\" mám jen 84% :D:D
  6. punkac

    Test rychlosti internetu

    takže jsem si polepšil
  7. punkac

    Právník trestního práva?

    Koblihu, nebuď zlej! Takhle bude muset prodat mopeda, aby na to měl Jinak by chtělo zjistit, jestli dědek nemá nějaký další svědky v rukávu. Osobně bych se s příslušníkama vůbec nebavil, člověk jim nevědomky všelicos na sebe pustí, co ani nemusí. Prostě žádný vysvětlení ani výpovědi nepodávat. Důkazy nemají, tak co.... Notabene, Stiff s tím mobilem a BTS má pravdu. Pokuď tedy na vesnici nemaj široko daleko jednu BTS
    • 36
  8. řízek dělám z položky v I. třídě na posledním místě alias na obrázku za 3, aby byl hodně šťavnatej jinak dobrej je telecí řízek, ale ten je z jiného obrázku
  9. Kontrabas, basa, kontraband -> Valdice nedaleko, Stif na srazu..... Darina na Srazu..... No máme se na co těšit
  10. Brrr http://www.novinky.cz/krimi/314882-tragicke-predjizdeni-nakladaku-v-aute-zemreli-zemreli-tri-lide.html Snad to není někdo s klubu
    • 26
  11. óóó, krásný obrázek Nemáš to samé s prasátkem?
  12. Jak ho v tom Rakousku odhlásil? Jako do depozitu, aby neplatil pojistku nebo ho zlikvidoval úplně a TP byl vyřazen z evidence? Jestli se auto našlo, mělo být vráceno majiteli. Jestli nebyl techničák vyřazen, tak jde udělat normální dovozová technická. Pošle ti kupní smlouvu a ten techničák a tady ho přihlásíš jako kdybys ho normálně dovezl z ciziny
  13. Miníku, tak to se mnou určitě počítej a kdyby to šlo, krkovici přenechám dalším a věnoval bych se raději jen a pouze roštěnci Scratchi soudek bude? Přijedu v sobotu odpoledne, tak se těšte
  14. Nápad mi to přijde dobrý, obzvláště u těch samolepek a podložek, klidně bych tam dal různě barevná auta pro představu. I různá místa nalepení.... Prsatou dámu prosím s cenovkou..... Prsa má žena až tak od velikosti 3 spíše 4 a dál. To abysme si rozuměli . Prsatého pána opravdu nepreferuji:D Triko mám se starým logem, hrneček s novým, ale ten ti jistě přijde od někoho, kdo umí fotit
    • 30
  15. punkac

    pri pridany auto sici

    jak je na tom těsnění na svodech?
    • 22
  16. Ty jo to je asociace.... drobná Darina Kantínská v nemocnici a před ní Hurvajz říkající něco o chlebíčkách s deseti korunami v ručce....Prej Plachej! Rulezz :D:D Spočte mi někdo, kolik kdo po mě bude chtít peněz? Jinak mě napadlo něco pro abonenty.... Co koupit roštěnku a udělat si roštěnku na grilu? Klidně bych do toho šel. Stačí jí popepřit, posypat šalotkou a hurrá a žere se
  17. Pavle, vezmi Darinu i bez chlebíčků, biskupskej chlebíček snad má, ne? :D:D
  18. Mno otec než přešel k citroenu (kvůli vzhledu) měl jen a jen fiaty 127, tipo, croma a nikdy jsme si nestěžovali, svezení v tom bylo dobré. Croma se mi moc líbila a na tipu jsem se učil jezdit
    • 15
  19. přidám jeden český (styl teda vznikl snad ve Švédsku) Oprási sčeskí historje http://historje.tumblr.com/ fakt mazec, nejlepší je samozřejmě postava našich dějin Zmikund :D:D s kámošem Huzem :D:D
    • 18
  20. hmm, a benzín teče na horký blok motoru
  21. Koblihu, prosim tě, když ten vstřik vyndám (budu mít poznačeno, ve kterém válci byl), normálně ho rozeberu, koupím v boschi nebo v siemensu opravnou těsnící sadu, vyměním nějaký O ring a zase vstřik složím, bude to fungovat, nebo se musí na diag a něco nastavit?
    • 13
  22. punkac

    ELM327

    Jen taková legrace s elm a torque pro. Na škodovce či seatu to fungovalo (ne všechno), ale po připojení na Picasso, které řeším o kousek vedle, to udělalo zajímavou věc a to, že to zablokovalo automatickou ruční brzdu. Dalo mi moc práce jí zase odblokovat, fakt hnusnej pocit, když se s autem nejde rozjet
    • 36
  23. To sice stál ale vratce, pořád jsi vykřikoval:\" O mě se neopírejte!\" :D:D
  24. Kluci, mrkněte mi na ty fotky těch vstříků, zdá se mi, že tam by mohl být zakopán pes aneb nerudovská otázka \"co s tím?\"
    • 13
×
×
  • Vytvořit...