Vystihnul jsi to naprosto přesně
Prosím zásadně verzi bez reklamy!!!
Mohl bych mít punkáčův sloupek aneb kde jsem kalil, co jsem kalil a vykalil.... Zajímalo by to někoho? Třeba pondělí - dvě pivka a prcek, úterý prcek před prací, pivko v práci, středa - zástrčkovej den, litr červeného, čtvrtek - dva rohypnoly a tři dvanáctky, pátek - bílá smrt, sobota flaška rumu a osm piv, neděle - mátový čaj, krabka startek ehm chesterfieldek... Možná bych i básnil třeba v pátek
mix holek s holkama válejíc se po sobě raději místo slevového kuponu
Tak si to shrňme.....
Myšlenka není zlá ale je nerealizovatelná v našich podmínkách. Lidi, co by četli bysme měli, ale ti co by psali něco smysluplného se nějak nedostává