Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    klubový tisk ( časopis )

    StibTo: upouštím páru z rachoty celý odpoledne ne, tím jsem chtěl naznačit, že o reklamní plátek zájem v žádném případě nemám, takových rádoby novin mi chodí do schránky několik do týdne...... [upravil dne 17/12/13 20:03 od punkac]
    • 74
  2. punkac

    Rychlým šípům je 75 !!!

    jo to byly prázdniny, když jsem zjistil, že k mým opatrovaných foglarovkám po rodičích přibyly ostatní na pulty knihkupectví.... Makal jsem jak šroub, abych si je mohl koupit. Knihkupkyně v Netolicích (dnes už to tam není) se hodně divila, každý dva tři dny jsem si jel pro jednu knížku
    • 27
  3. punkac

    klubový tisk ( časopis )

    Vystihnul jsi to naprosto přesně Prosím zásadně verzi bez reklamy!!! Mohl bych mít punkáčův sloupek aneb kde jsem kalil, co jsem kalil a vykalil.... Zajímalo by to někoho? Třeba pondělí - dvě pivka a prcek, úterý prcek před prací, pivko v práci, středa - zástrčkovej den, litr červeného, čtvrtek - dva rohypnoly a tři dvanáctky, pátek - bílá smrt, sobota flaška rumu a osm piv, neděle - mátový čaj, krabka startek ehm chesterfieldek... Možná bych i básnil třeba v pátek mix holek s holkama válejíc se po sobě raději místo slevového kuponu Tak si to shrňme..... Myšlenka není zlá ale je nerealizovatelná v našich podmínkách. Lidi, co by četli bysme měli, ale ti co by psali něco smysluplného se nějak nedostává
    • 74
  4. programátor nejsem, ale v češtině má slovo destinace v jednotném čísle stejnej tvar jako v množném takže bych to \"Previous destinatio/..ns\" napsal jako \"Predchozi destinace/..ns\" a zkusil to tam nahrát když budeš mít jen jednu, bude to ukazovat destinace, když jich bude více, uvidíš, co to udělá. Pravděpodobně \"Predchozi destinacens\" na display možná \"Predchozi destinace/..\", aby ti no při více předchozích destinacích nenapsalo \"Predchozi destinacece\" ale jak píšu, nejsem programátor
    • 12
  5. punkac

    Bezkontaktní vstup + zvonky

    nesmíš tedy zapomenout morseovku
    • 8
  6. punkac

    Bezkontaktní vstup + zvonky

    http://www.flajzar.cz/pristupove-systemy/kodovy-zamek-inteligentni-zvonkove-tlacitko.htm jinak tohle mám jako zálohu, když zapomenu kartu doma. Mohl bys každý partaji koupit jednu stavebnici a měli byste každý jiný kód
    • 8
  7. punkac

    Bezkontaktní vstup + zvonky

    http://www.conrad.cz/pristupova-kontrola-rfid.k191279 a k tomu čipy či karty, levněji to snad už nejde
    • 8
  8. punkac

    Bezkontaktní vstup + zvonky

    mno čipem.... to moc levné není. Osobně mám velmi dobrou zkušenost se zařízením prastel m2000pe, má to dálku a je k tomu dokoupená čtečka a karty.... jednotka za litr na aukru a karty se čtečkou nové..... ale možná by ti stačilo toto http://www.automaticke-systemy.cz/Kontrola-pristupu/Jednotky-pro-kontrolu-pristupu-prislusenstvi/EASY200.html ale koupě čtečky wiegand s kartami nebo čipy se nevyhneš.... jestli máte v baráku nějaký vrata ke společným garážím, uvažoval bych o tom prastelu2000, který má 2 ovládací relé nezávislé. Já mám třeba jedno relé ovládané čtečkou a prvním knoflíkem na dálkáči (posuvná brána se otevře jen na šířku člověka) a druhý relé na dálkáči (brána se otevře celá na šířku auta)
    • 8
  9. punkac

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Koblihu, na co koukat na shnilej nárazník, když to kolo jde šejdrem.... nevím, takhle podobně vypadalo jedno z mých bývalých aut.... Po opravě už nikdy nejezdilo rovně.... Za mě šroťák a za patnáct koupit jiný
    • 34
  10. punkac

    Je to zesilovač nebo ne?

    řekl bych, že to jenapájení zesilovače, co bude umístěný v anténě.... někde bude samotný zesilovač... tohle je jen zdroj
    • 8
  11. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé já tě tam v těch osůbkách vidím, co je šlaka špatně Vidim tama i ty ostatní, asi půjdu na oční
  12. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    Tak AKA bude druhá z prava od dámy s blond vlasy a v nějakým červeným svetru. AKA má tmavé brýle a dluhé hnědé vlasy??? Garfielda jsem snad strefil.... Co ten Neon s Neonkou? Is it possible?
  13. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    njn, lepší zkusit než si pak něci vyčítat
  14. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    na poslední [upravil dne 11/12/13 15:21 od punkac]
  15. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    vidím Aku, Vvittyho, Neona a Neonku a Garfielda - víc ani ťuk
  16. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    Jsem byl na sraze až v mělníce, do té doby jsem byl stydlín
  17. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    To vím, s nim jezdil už těsně po Mělníku 2007 Ale naposledy jsem je viděl na srazu na Seči 2010 oba - pak už ani ťuk
  18. punkac

    Historie Peugeot-Clubu

    Z popředí Medvěd, Neon? Pak asi PetraXSI s Bohoušem, kde těm je konec? naproti Předseda s bývalým Předsedou Vzadu John a v osamocení u stolu MirasCC? Ostatní prominou, ale neznám....
  19. punkac

    Economy Mode Active

    Zkusim v tydnu mam odpolku tak podle toho jak vstanu.... Kluci zatim moc dekuji za rady
    • 85
  20. punkac

    Economy Mode Active

    Premo zkusim to jinak tahle kara ma elektronickou rucku a je zatahla porad. Jednou se mi povedlo ji odbrzdit. Neutral je samozrejmosti
    • 85
  21. punkac

    Economy Mode Active

    Premo zkusim to jinak tahle kara ma elektronickou rucku a je zatahla porad. Jednou se mi povedlo ji odbrzdit. Neutral je samozrejmosti
    • 85
  22. punkac

    Economy Mode Active

    Spis me stve ze neni slyset civka zasouvajic pastorek starteru U tohohle auta mohu tedy proklemovat startovacim kabelem plusko rovnou na starter s tim ze druha osoba bude zkouset startovat? Neodkourim neco?
    • 85
  23. punkac

    Economy Mode Active

    Dopitak/ konecne to chapu zkusim to jeste jednou jak pises Problem je ze je tam pristup jako k penezum Jinak pri zkouseni startovani neklesne napeti pod 12.5 v
    • 85
  24. punkac

    Economy Mode Active

    Me ukazuje merak 12.9v
    • 85
  25. punkac

    Economy Mode Active

    To auto nenatoci kdyz immo je potreba k pusteni nafty do cerpadla...... kluci tohle neni komurkovej dyzl kadle kadle kadle.... kterej sel nakopnout immo neimmmo bsi nebsi..... vidim to pomalu jako honza... I kdybych odpojil alternator i kdybych zmeril klidovy odber auta at mi nikdo netvrdi ze pres kabely to nejde nastartovat. V siti bylo 14.2V to ty podelany jednotce musi stacit. I kdyby tam byly nejake svody a proud se nekde ztracel
    • 85
×
×
  • Vytvořit...