Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    tankovanie paliva 2,0 HDI

    To všetko som vyskušal. Pištol vysunul, zasunul, slabo stlačil, silno stlačil, tankoval inde a je to to iste tak musíš tankovat ve dvě ráno, kdy na pumpě nikdo není Ne vážně, bude problém v odvzdušnění nádrže
    • 17
  2. punkac

    Test rychlosti internetu

    Proč bledě? Já si pamatuju jak jsem měl modem 33kbit/sec a kamarád 56kbit za sec - mně jel internet 4 kbyte a jemu 7 kbyte za sekundu a já mu tak záviděl :D:D - to bylo v roce 2000 pak jsem zavítal za kamarádama na koleje pod kavčíma horama a to jsem teda čuměl, jakej tam byl net a s pomyšlením, že až přijedu domu mě zas čeká ten ukrutně pomalej modulátordemodulátor se mě chtělo naštěstí ty doby jsou už doufám nenávratně pryč
  3. punkac

    Tlak Steracu na Sklo

    mám bezramínkáče asi za 300 Kč po slevě (kamarád prodává v autopotřebách) už skoro 3/4 roku (kupoval jsem je na jaře) a zatím bez jediného problému, teď jsem zvědavej, jak se budou chovat, až trošku přituhne V nejhorším je vyhodím a koupím zas nějaký zhruba za 3 kilka 1250,- by jsem teda nedal to za rozdíl ceny koupím třeba VIF do nádrže;)
    • 22
  4. punkac

    Test rychlosti internetu

  5. punkac

    pomoc v excelu 2007

    ahoj, těch 89 hodin je v pořádku dělal jsem si podobný soubor na kontrolu docházky a buď rád, že nemusíš řešit takovou věc jako je noční směna jinak se zaregistruj tady na té stránce a v sekci ke stažení najdeš dvě docházky vytvořené pro jednosměnný provoz, mohly by se ti líbit a hodit
    • 25
  6. punkac

    volny konektor

    je to zde Dnes, když vím, kde byly zádrhely, si troufám tvrdit, že bych tento typ tempomatu namontoval do auta pod 3 hodiny, kdyby byla připravená díra pro kabely z kabiny do motoru a zájemce by si zakoupil rozpínač na spojku s umělým kroužkem pro rozpínač :papa
    • 10
  7. punkac

    Tlak Steracu na Sklo

    zeptám se asi blbě, ale co vadí bezramínkovým stěračum v zimě?? Ať vím, co mě čeká Samozřejmě nebudu stírat sníh, co na auto přes noc napadá, ale nejdříve auto ometu
    • 22
  8. punkac

    volny konektor

    no budeš se divit, ale právě na mechanický čerpadlo s lankovým plynem jsem napasoval UNI tempomat a funguje perfektně
    • 10
  9. punkac

    Tlak Steracu na Sklo

    bezramínkové stěrače by nepomohly?
    • 22
  10. no vidis jak sis pekne poradil, ja uz si nepamatuju esli lucas mel nebo nemel ty prepady na vstrikach drzim palec, at se ti rano neobjevi zadny bublinky
    • 98
  11. hehehe, prosím o přesun tohohle vlákna do sekce srandičky
    • 38
  12. akorát to vypadá, že hadice jdou prahem, no zkus oddělat plast u dveří u spolujezdce a uvidiš, ale je to asi k prdu, stejně tam není žádná spojka
    • 98
  13. tady obrázek, jak jdou trubky a kolik je na nich spojů od nádrže po čerpadlo u motoru
    • 98
  14. Čerpadlo si opravdu přisává od nádrže naftu samo, hadička nevede pod autem ale střechou nad spolujezdcem a za kaslíkem dále do motoru, kde je vidět u balonku Prostě máš někde netěsnost, viděl bych to na balónek nebo těsnění filtru Ten přepad na vstřikách má jen Bosch, všecky vstřiky jsou pospojeny gumovou hadičkou, která vede zpět do čerpadla a odtamtud vede přepad zpět do nádrže, to má i Lucas Epic
    • 98
  15. ano pod sedačkou je deklík přinýtovaný 3 nýty -> odseknout a pak tam dát třeba samořezný šrouby, pak tě čeká odšroubování velký matky co drží těleso plováku a síta žádný zpětný ventilek tam není, to jsme si nerozuměli je tam klapka která zabraňuje naftě vracejíc se od motoru aby se vrátila zpět do nádrže, když je málo nafty v nádrži, když je hodně, přepadne vše přepadává přepadem, klapka je tam prostě proto abys když jedeš nahoru a dolu a nafta v nádrži se přelívá z jedné strany na stranu aby se nenasál vzduch do trubek k čerpadlu snad pomůže můj \"dětsky nakreslenej\" obrázek to červený vlevo dole je klapka a zbytek pochopíš
    • 98
  16. teda Marceli, ještě že bydlím ve čtvrtém patře, tam bys snad pro mou krabičku na teploměr nešplhal
    • 14
  17. tohle je v nádrži, sundáš zadní sedačku, tam je přinýtovaný dekl, pod ním je sací koš s plovákem-palivoměrem zajištěný obrovskou řádně utáhlou matičkou Jestli si vzpomínáte, řešil jsem, že mi auto při rychlostech 160kmh a více z ničeho nic chcíplo, tak to dělal tenhle bordel na sejtu, prostě se nestačila dodávat nafta k čerpadlu při demontáži doporučuju mít méně paliva v nádrži, před povolením matice, místo pod sedačkou (hlavně v okolí matice) očistit, ať vám nenapadá letitej sajrajt, co tam je, do nádrže A hlavně neohnout táhlo měřáku množství paliva!!! je to z měkkého kovu a pak to bude ukazovat nepřesně!!! Jinak ten sací koš má zpětnou klapečku, která hlídá aby nafta co je už v koši zbytečně netekla do nádrže, nová nafta je přisáta do \"bludiště\" až když ta z přepadu je spotřebovaná motorem, mrkněte jestli dobře těsní a pořádně profoukněte vzduchem to sítko Já si dal práci to celé rozdělat do šroubku, musel jsem i odletovat měřák od toho šasi, vypral jsem to v benzínu a mám klid od té doby Jinak se čistou rukou pohrabte i na dně nádrže, jestli tam není případně nějaká usazenina Na sborku rozborku jsem potřeboval 2 hodinky, když nepočítám čas, kdy mi kluci v práci pomohli sundat sedačku, to je v jednom skoro nemožné, drží na takovejch prapodivnejch čepech plus dvě závlačky utáhlý 13tkou matkou, ale ty nejsou problém, pak asi 1 hodka na vymejšlení a povolování obrmatky, nakonec jsem jí normálka sekáčkem poťukával, až povolila, zbytek času čištění a kompletace, to už byla brnkačka :papa
    • 98
  18. bublinky jsou špatně, mrkni na všecky spoje na hadičce, těsnění palivového filtru a taky ten pumpovací balónek, jestli není zteřelý
    • 98
  19. punkac

    Syčení z větráků

    to je snad samozřejmé, když ho (kompresor) pohání motor drážkovým řemenem, snad ho viděl a taková trivialita jako zkoušet to při běžícím motoru ho napadla automaticky
    • 14
  20. punkac

    Syčení z větráků

    to cvaknutí dělá elektromagnetická spojka na klima kompresoru, měl by následovat mírný pokles otáček motoru, který je znatelný hlavně při volnoběhu Zkus zapnout klimu, pomocník ať stojí u motoru při otevřené haubně, tam musí být cvaknutí jasně zřetelné, jestli není, máš pravděpodobně prázdnou klimu. Tlak v systému hlídá čidlo na takový nádobce, u které jsou plnicí příruby (sušák chladícího média)
    • 14
  21. podívej se na nové čidlo, jakje vymyšlené a udělej to podle něho napadá mě prostříknout WD40 aby se uvolnilo (bude to utemované bordelem od kol) a pak musí povolit možná je to jako bajonet (zatlačit, mírně otočit a vytáhnout), ale to už vařím jen z vody
    • 22
  22. punkac

    Proč jste si vybrali právě 406 ?

    krásný nástupce po P405
    • 22
  23. aha, no já to nestuduju
    • 24
  24. I to je řešení a ochrana svých nervů
  25. když jsme u tý Plzně tak jsem ti tady něco připravil V nejhorším se jmenuješ Jan Musil
    • 24
×
×
  • Vytvořit...