tohle je v nádrži, sundáš zadní sedačku, tam je přinýtovaný dekl, pod ním je sací koš s plovákem-palivoměrem zajištěný obrovskou řádně utáhlou matičkou
Jestli si vzpomínáte, řešil jsem, že mi auto při rychlostech 160kmh a více z ničeho nic chcíplo, tak to dělal tenhle bordel na sejtu, prostě se nestačila dodávat nafta k čerpadlu
při demontáži doporučuju mít méně paliva v nádrži, před povolením matice, místo pod sedačkou (hlavně v okolí matice) očistit, ať vám nenapadá letitej sajrajt, co tam je, do nádrže
A hlavně neohnout táhlo měřáku množství paliva!!! je to z měkkého kovu a pak to bude ukazovat nepřesně!!!
Jinak ten sací koš má zpětnou klapečku, která hlídá aby nafta co je už v koši zbytečně netekla do nádrže, nová nafta je přisáta do \"bludiště\" až když ta z přepadu je spotřebovaná motorem, mrkněte jestli dobře těsní a pořádně profoukněte vzduchem to sítko
Já si dal práci to celé rozdělat do šroubku, musel jsem i odletovat měřák od toho šasi, vypral jsem to v benzínu
a mám klid od té doby
Jinak se čistou rukou pohrabte i na dně nádrže, jestli tam není případně nějaká usazenina
Na sborku rozborku jsem potřeboval 2 hodinky, když nepočítám čas, kdy mi kluci v práci pomohli sundat sedačku, to je v jednom skoro nemožné, drží na takovejch prapodivnejch čepech plus dvě závlačky utáhlý 13tkou matkou, ale ty nejsou problém, pak asi 1 hodka na vymejšlení a povolování obrmatky, nakonec jsem jí normálka sekáčkem poťukával, až povolila, zbytek času čištění a kompletace, to už byla brnkačka :papa