Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Noční hlídání

    proč jeblou, nejsi její???
  2. punkac

    Noční hlídání

    když jsem se ještě učil, musel jsem mít klid a kafe s cigárem Dnes se už neučím a proto nekouřím , kafe občas, ale néé žádnýho turka, jen kvalitní presso
  3. punkac

    Noční hlídání

    já mám svojí hudbu, koukám na točící se kolo za rytmu bouchání trubek Dneska trubka, zejtra vejfuk
  4. punkac

    Noční hlídání

    no já klasika do šesti do rána a to si antibiotika neberu ale asi si z těch jouzů vezmu antidepresíva
  5. punkac

    Noční hlídání

    tak opět hlídám, je tu někdo se mnou?
  6. punkac

    údržba FAPu

    myslí 307 a 407, tam je uveden Ale to už jsi mu psal [upravil dne 19/1/10 punkac]
  7. punkac

    brzdy!!!

    jak je to s výměnou, nezavzdušní se systém při výměně respektive zvládnu to tak, abych nemusel na diagnostiku otevření ventilů ABS?? Ty gumičky to se mění nějaké v tom válci nebo jen ty, co je v nich usazená nádobka s kapalinou?
  8. punkac

    Noční hlídání

    tak námraza byla a já jdu spát též
  9. punkac

    Noční hlídání

    jsem tu, mám noční, je všude klid akorát to vypadá, že ráno bude všude námraza
  10. punkac

    brzdy!!!

    Může přes dva roky stará DOT4 způsobit blbý brzdný účinek? Dnes se mi při jízdě na noční šichtu stala nemilá věc, jedu od baráku na křižovatku cca 50m, dávám přednost v jízdě, šlápnu na brzdu a nic! Podotýkám, že vývěva mi prst přisaje docela silně Pedál byl jako normálně, ale auto blbě brzdilo, potom jsem z mírného kopečka vícekrát zabrzdil s tím, že se brzdný účinek zlepšoval a asi na popáté už i kola blokovaly přes ABS, potom až do práce vše v pořádku... Kotouče a destičky staré dva roky, nejezdím brzda, plyn, spíše brzdím motorem Jo ta dot4 je úplně černá [upravil dne 18/1/10 punkac]
  11. já jsem tak na 99% procent přesvědčenej, že právě vývěvu nepotřebuješ, děje se to vše elektronicky koukal jsem v serviceboxu a řídící jednotka by měla mít stejné ovládací číslo, ale to ať raději někdo potvrdí
  12. u starýho typu by to mělo bejt fuk, jediný co to bere za signál je drát 465 pro rychlost vozu, najdeš ho na žlutém konektoru tvých budíků, zbytek je jen od páčky(spínače), tlačítka zapnutí(klasický vypínač), kontaktů na spojce a brzdě (spínače) a k ovládání vývěvy
  13. punkac

    Noční hlídání

    a nevíš, prosím, jak to vypadá v okolí Lhenic nebo Netolic? Jestli ta naše chalupa ještě stojí, nebo mám jet sundavat ze střechy sníh
  14. punkac

    Noční hlídání

    prší?? tady chumelí jako blázen....
  15. punkac

    Noční hlídání

    tak začínám hlídat, jsem zas v tý deb...ní francouzský fabrice, to já jen, když se těm mrchám dobře žije
  16. punkac

    Lambo doors ano či nie

    no jako, že už lambo doors nejsou \"IN\" a že nevždy je maj lamba
  17. u mě nic, co to má dělat?
  18. punkac

    Nahrání videa na server

    www.xvideos.com tam jsou i hodinový filmy :D:D
    • 7
  19. punkac

    Čerpadlo na 406

    ty jo vidíš v jednoduchosti je síla, je pravda, že jsem ujetej na elektroniku ale takováhle blbost s tím snímačem plynu mě fakt nenapadla, gratuluji ti k zprovoznění otáčkoměru a je pravda že tu je dost lidí s tímto motorem a předělaným čerpadlem, kterým nejde otáčkoměr, to je rada pro ně!!! Doufám, že si to tu přečtou jinak jsem rád, že se nemusí nic převrtávat a tu lenost motoru jsi odstranil zaslepením egru
  20. punkac

    Čerpadlo na 406

    když já tam mam už ten svuj a ten snímač plynu nemam na autě na jeho místě je vakuojem na tempomat hehehe
  21. hmm a co příruby k tomu balonku v autě?? třeba je netěsnost tam, myslím, že o tom někdo psal na diselpower foru.... bohužel mě nenapadá jak to zjistit
  22. a balonek by mohl být steřelý, hele zkusil bych ho vyndat, dírky zacpal prstem, ponořil do umyvadla a třetí osoba ať opatrně balonek zmáčkne (ne moc), když nepůjdou bublinky, bude vada asi jinde:super jinak je v balonku
  23. punkac

    Čerpadlo na 406

    jestli ti z toho fouká, tak maj radost ekologové, páč přepaluješ už jednou spálený ale místo čistýho vzduchu rveš do motoru saze hned bych to zaslepil, asi to vypadá, že egr ventil podchází protože správně se otevírá jen v jistém rozmezí otáček a otvírá se na popud jednotky přes solenoidovej ventil, kterej pustí podtlak od vývěvy do egru, ty ho máš pravděpodobně vlivem bordelu nedovřenej a aon ti furt propouští jinak odkaz sem můžeš dát hned....
  24. punkac

    Čerpadlo na 406

    ano, žárovka šla do kytek jinak je jasný, že motor bude línější, ty lucasácký vstřikovače pracují s větším tlakem nafty (palivo se více rozprašuje, lepší hoření a tím výkon)než vstřikovače k boschi jinak přívod vzduchu je stejnej, ještě mě napadá odpojit egr, aby ti tam zbytečně do sání nešly spaliny z výfuku když je jednotka odpojená tak to stejně nehrozí, že by solenoid dal pokyn egr ventilu, ale samotnej egr může být zanešenej a a propouštět do sání, stačí odpojit a ucpat hadičku vedoucí z téčka od vývěvy a posilovače brzd a potom si z nějakýho plíšku (slabej nerez, mosaz či měĎ) udělat kolečko a vložit ho pod přírubu tý ocelový harmoniky hned na sání
  25. punkac

    Čerpadlo na 406

    ano, byl jsem to já, měl jsem možnost nahlédnout do el. schémat v programu autodata a tam bylo jasné propojení jednotky s autoklimou, proto jsem jí v autě nechal zapojenou jinak samozřejmě čerpadlu je na hovno je divný, že ti otáčkoměr nešel alespoň do 3000ot/min samozřejmě s osazenou jednotkou, při vyšším vytočením motoru otáčkoměr na 95% skape a probudí se až s novým nastartováním motoru
×
×
  • Vytvořit...