Může přes dva roky stará DOT4 způsobit blbý brzdný účinek? Dnes se mi při jízdě na noční šichtu stala nemilá věc, jedu od baráku na křižovatku cca 50m, dávám přednost v jízdě, šlápnu na brzdu a nic! Podotýkám, že vývěva mi prst přisaje docela silně
Pedál byl jako normálně, ale auto blbě brzdilo, potom jsem z mírného kopečka vícekrát zabrzdil s tím, že se brzdný účinek zlepšoval a asi na popáté už i kola blokovaly přes ABS, potom až do práce vše v pořádku... Kotouče a destičky staré dva roky, nejezdím brzda, plyn, spíše brzdím motorem
Jo ta dot4 je úplně černá
[upravil dne 18/1/10 punkac]