Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. hurááááááááá, díky Martino :potlesk:potlesk:potlesk zas mám na chvilku dobrej pocit
  2. pošli mi tvoje vinko klidně do SZ a mrknu se dyžtak co hledat
  3. ahoj mám tu jeden z 2,1 TD má objednací číslo 1920 x1 a ten tvůj je asi 1920 Ak nebo náhrada 1921 q8 zkontroluj si to, dle vzhledu obrázku v serviceboxu jsou ale stejný tak mi pošli na mejl obrázek toho tvého s údaji, co na něm jsou napsaný, když to bude stejný, prodám ti ho a určitě ne za 150€ viděl bych to tak na více po SZ:D [upravil dne 17/2/10 punkac]
  4. punkac

    List do centra služieb zákazníkom

    jééé, ona je Petržalka i v Ústí????
  5. punkac

    imobilizer co blokuje

    no, na 405 to bylo tak, že řídící jednotka blokovala vstřiky, tj. nešlo tam béňo, jiskru to dávalo, ale jak to maj dnešní vozy, to netuším, dal jsem přednost naftě
  6. punkac

    Teče nafta z čerpadla

    tohle je ale diametráně odlišné čerpadlo!!! s klasickym mechanickým nemá lucas epic nic společného, tobě pravděpodobně propouštěl \"O\" kroužek na hřídelce táhla plynu, tam je oprava opravdu v řádech stokorun:roker
  7. punkac

    Teče nafta z čerpadla

    tu si počti, viděl bych to na prochcávající aktuátor alespoň dle toho, co jsi zakroužkoval na obrázku Tady máš obrázek alias zborka rozborka
  8. punkac

    jak drží ruční brzda..

    v části dál od knoflíku má z boku takový zarážky, možná podebrání zezadu šroubováčkem pomůže a pak půjde vysunout snáz
  9. hey, super!!!
    • 7
  10. punkac

    Súdy sa zastali vodiča....

    v tom Chomutově jsou větší <> než v Ústí jinak při venčení psa s kamarádkou jsem \"potkal\" schované strážníky za bukem s radarem, normálně jsem se jich zeptal na limit od jakého stavějí řidiče a odpověděli mi, že když máš 54 km/hod, nechají tě být, ale za 55 tě zastaví a řeknou, že jsi překročil rychlost o 5 km/hod. Přijde mi to docla fér
    • 6
  11. punkac

    Pažoutovy Special :D

    když jsem ještě dělal v ČS, byl Honza kotlíkář
  12. ani beze zvuku to nejde
  13. nedokoukal jsem to, tenhle styl není můj šálek kávy
  14. smekám před tebou já sbírám magnetky na lednici, ale nemám jich zdaleka tolik
  15. punkac

    Máte jí rádi?

    sere mě a ještě víc ten jejich věštec ještě že jde naladit rádio Beat, už mu na ústecku chybí Rockmax a je ze mě spokojenej řidič
  16. punkac

    odešlo snad vše

    možný to je, že je v řídící jednotce nějakej CL obvod, kerej zvětšuje napětí
  17. punkac

    odešlo snad vše

    no mě přišlo nápadný, že jmenuje zrovinka 15 a 30 jinak to napětí na vstřikovači měříš za chodu motoru nějakým multimetrem?
  18. punkac

    odešlo snad vše

    hehe 30V a kde by se to v tom autě s palubní sítí vzalo? spíš je to takto 30 a 15 se označuje palubní napětí stálé a po nastartování motoru, chápeš? Ale furt to je jen 12V tj. na skupině drátů označených jako \"30\" je napětí i po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze zapalování (většinou zapalovač nebo drát k udržení paměti rádia) a skupina drátů označených jako \"15\" má el. napětí po nastartování nebo otočení klíčku do polohy 1 takže s největší pravděpodobností se tvé řídící jednotce nedostává stálého napětí, buď je vadná pojistka nebo prodřený drát [upravil dne 8/2/10 punkac]
  19. punkac

    406 skáče jako koza

    u nás to maj v Barumu, najedeš na hopsadlo, auto si zaskáče z počítače vypadne křivka pro každé kolo, zaplatíš 160 Kč a odjíždíš z grafu je hezky vidět, jak pravým předním vymetu každou díru
    • 8
  20. mrkni tu je tam objednací číslo a cena
  21. punkac

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    hmm, úsporná žárovka:P
  22. punkac

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    ale prosimtě, mě si je neukázal Jinak jsou to moc hezký fotky, pod tím mostem jezdím každej den, a přes ten Benešák jsem za mlada běhal po deseti pivem vrchem
  23. TO je přesně ono! Rád klub podporuju, ale sám bohužel nemám čas cokoliv zařídit (dělám na šichty), a proto si velmi vážím kohokoliv, kdo něco uspořádá nebo udělá pro ostatní. Minulý jarní sraz byl můj první (je to i doba, kdy je relativně volno na trajdání po republice) a rád bych si ho zopakoval zas
  24. hele srandisto , abych si nenabilloval já něco za tu slevu
×
×
  • Vytvořit...