ahoj mám tu jeden z 2,1 TD má objednací číslo 1920 x1 a ten tvůj je asi 1920 Ak nebo náhrada 1921 q8 zkontroluj si to,
dle vzhledu obrázku v serviceboxu jsou ale stejný tak mi pošli na mejl obrázek toho tvého s údaji, co na něm jsou napsaný, když to bude stejný, prodám ti ho a určitě ne za 150€ viděl bych to tak na více po SZ:D
[upravil dne 17/2/10 punkac]
no, na 405 to bylo tak, že řídící jednotka blokovala vstřiky, tj. nešlo tam béňo, jiskru to dávalo, ale jak to maj dnešní vozy, to netuším, dal jsem přednost naftě
tohle je ale diametráně odlišné čerpadlo!!! s klasickym mechanickým nemá lucas epic nic společného, tobě pravděpodobně propouštěl \"O\" kroužek na hřídelce táhla plynu, tam je oprava opravdu v řádech stokorun:roker
v tom Chomutově jsou větší <> než v Ústí
jinak při venčení psa s kamarádkou jsem \"potkal\" schované strážníky za bukem s radarem, normálně jsem se jich zeptal na limit od jakého stavějí řidiče a odpověděli mi, že když máš 54 km/hod, nechají tě být, ale za 55 tě zastaví a řeknou, že jsi překročil rychlost o 5 km/hod. Přijde mi to docla fér
hehe 30V a kde by se to v tom autě s palubní sítí vzalo?
spíš je to takto 30 a 15 se označuje palubní napětí stálé a po nastartování motoru, chápeš? Ale furt to je jen 12V
tj. na skupině drátů označených jako \"30\" je napětí i po vypnutí motoru a vytažení klíčku ze zapalování (většinou zapalovač nebo drát k udržení paměti rádia) a skupina drátů označených jako \"15\" má el. napětí po nastartování nebo otočení klíčku do polohy 1
takže s největší pravděpodobností se tvé řídící jednotce nedostává stálého napětí, buď je vadná pojistka nebo prodřený drát
[upravil dne 8/2/10 punkac]
u nás to maj v Barumu, najedeš na hopsadlo, auto si zaskáče
z počítače vypadne křivka pro každé kolo, zaplatíš 160 Kč a odjíždíš
z grafu je hezky vidět, jak pravým předním vymetu každou díru
ale prosimtě, mě si je neukázal Jinak jsou to moc hezký fotky, pod tím mostem jezdím každej den, a přes ten Benešák jsem za mlada běhal po deseti pivem vrchem
TO je přesně ono! Rád klub podporuju, ale sám bohužel nemám čas cokoliv zařídit (dělám na šichty), a proto si velmi vážím kohokoliv, kdo něco uspořádá nebo udělá pro ostatní.
Minulý jarní sraz byl můj první (je to i doba, kdy je relativně volno na trajdání po republice) a rád bych si ho zopakoval zas