Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    1.9 td dhx nejde natočit

    jestli máš v motorovém prostoru na přívodní hadici balonek, nemáš v nádrži podávací čerpadlo, ale naftu si tahá čerpadlo na motoru podtlakem, pak nebude žádný přetlak v palivovém filtru zkus skontrolovat napětí na jehle čerpadla, vede k němu jediný drát, měl bys naměřit palubní napětí po otočení klíčkem do provozní polohy
    • 7
  2. punkac

    prístrojovka

    takže předpokládám, že máš motor 1,9 66kW měl by to být typ xud9btf, jestli jo, tak jsem našel zapojení pro peugeot partner s totožným motorem drát 132 je na konektoru 8 u řídící jednotky drát 133 je na konektoru 25 u řídící jednotky a stínění D132 je na konektoru 23 u řídící jednotky (nebo ho prostě někde ukostři) jen mi nesedí to, že máš jen 15 pinovou ŘJ divný....
    • 7
  3. hmm, nevím jak to kámoš měl, ale jezdil s sri s vyndaným kardanem jako předokolka (nesehnal ložisko doprostřed) nevím tedy jak to udělal nicméně ten převod 53 ku 47 měla teda asi všechna auta uvedená výše
    • 11
  4. grix4 jsem nenašel ale mi16x4 a srix4 měly 53 ku 47 ve prospěch přední nápravy co si pamatuju tak verze sri měla odpojovatelnej zadek, mohla z něj být jen předokolka, mi16 měla náhon na všechny čtyři kola stálý nevypínatelný
    • 11
  5. punkac

    prístrojovka

    na žlutém konektoru pozice 25 a 26 má na starosti měřák hladiny oleje ve vaně drát 426 má na starosti otáčkoměr vede z řídící jednotky motoru přes diagnostický konektor u pojistek, tam je na pozici 3, u budíků je na pozici 23 žlutého konektoru ty dráty 131 a 132 z čidla otáček, které je nad setrvákem, vedou do řídicí jednotky motoru, 132d je jen stínění Příště použij hledání, o budících je toho tu spousta [upravil dne 25/3/10 punkac]
    • 7
  6. punkac

    Rezavá skvrna pod autem

    mno mohlo by to být aditivum pro FAP filter jestli ho máš, jmenuje se to eloys nebo tak nějak, mělo by jít o kapalinu podporující hoření (aby se ve fapu spálily saze) na bázi močoviny
  7. punkac

    !!SPOR z prodeje!! - prosím hlasujte

    myslím, že původní obal už nemůže být vyžadován jinak jsem nehlasoval, být to mimo peugeot klub, vůbec bych se s kupujícím nebavil, koupil, vyzkoušel, souhlasil a zaplatil, ale tady jsme trošku rodina. Nelze všechno brát \"právně\" Sám říkáš, že s ním jednání bylo v pohodě, lidi by si měli vycházet vstříc. Vzal bych asi kola zpět s nějakým ponížením ceny třebas o dva litry. To ti zaplatí ztrátu tvého času a nějaký to martirium s dalším prodejem a Kdo si uvědomí, že si má před koupí vše řádně zjistit a bylo by to pro něj i poučení do budoucna je to jen můj názor k obchodu mezi dvěma členy klubu, mimo klub bych se s ním vůbec nebavil
  8. tak tkhle by to mělo vypadat
  9. to Oddie: To by se ti líbilo viď? Mám U a pravej pruh používám - Medvěde jsme tři (idiot, ty a já ), taky nemám rád, když někdo začne za Prahou předjíždět kamiony a \"předjíždí\" je v kuse až do Lovosic bez toho, aby si na chvilku odpočinul v pravým a pustil před sebe rychlejší Jinak s těma značkama moc nesouhlasím, já jsem v Ústí zase pozornejnější, když vidím S, nebo blondýnu - ta může mít RZ jakou chce
    • 18
  10. přijde mi to logické... mě osobně by stačilo, kdyby tam byl přepínač buď \"celkové km\" nebo \"denní km\", (aby tam nepřekážely prázdný políčka)myslím, že jsou jen dva tábory, jeden bude vyplňovat jen první možnost a druhej tu další, pochybuju, že je někdo, kdo bude někdy vyplňovat jedno a pak zas druhý jinak samozřejmě chápu, že se musíš taky něčím živit a neziskovka servisní knížka chleba domů nepřinese já zas vozil 2 dny šotolinu a taky ruce mám vytahaný až na zem jo jinak hezky funguje to kliknutí na ikonku v podpisu, jen mi tam někde v rohu chybí tlačítko \"přejít na hlavní stranu\" pro možnost přihlášení nebo pokuď jsem přihlášen pro skok rovnou do svého profilu [upravil dne 25/3/10 punkac]
  11. hele, nikde nebudu lovit tužku a schovávat nějakej lístek od pumpy, to už vidím, jak vezmu za třista a chci účet, na kterej bych něco zapsal nějak jsou tu poslední dobou samý výmluvy:roker
  12. díky ti
    • 29
  13. obrázek je hezčí, dal bych tam ale nějakou klasiku, třeba porsche 911 3.6 turbo z roku 1972 :cool: s tím tankováním stejně nechápu, jak si někdo pamatuje že mu žebravý oko začlo svítit třeba při 197539 km - podle cimrmana je to nezapamatovatelné číslo, mělo by jít především o pohodlí uživatele - není snažší si pamatovat, že najedu 850 km a to zadat do systému???? notabene, když přesnost, tak denní počítadlo ukazuje po 100 metrech, celkový ne [upravil dne 23/3/10 punkac]
  14. Takže funguje to, ale uvítal bych, kdyby po tom, co to potvrdím a jsem přesměrován na stránku, kde je jen údaj o spotřebě, aby pokaď jsem byl přihlášen před tím, se ukázalo tlačítko, které mě vrátí zpět na hlavní stranu, kde mám všecky údaje. Toto by se samozřejmě neukázalo, kdyby někdo přišel po kliknutí na ikonku v podpisu a teď to hlavní, kdy předěláš tankování, aby mi to neukazovalo, že to auto žere 18 litrů??!!!
  15. punkac

    už máte přezuto?

    díky, nechám je tedy převážit, přezuju až po Velkejch nocích, přeci jenom jezdím brzy ráno a to ještě mrzne díky ještě jednou za doporučení
    • 87
  16. punkac

    už máte přezuto?

    Má to nějaký konkrétní důvod? Preventivní, jen pro dobrý pocit nebo závažíčka nevydrží na disku déle než rok (jsou to ty lepící) Kola mám označena a dám je přesně tak jak byly... (zadní s předníma jsou zhruba stejně sjetá) jsem v tomto laik, omluvte debilní dotazy
    • 87
  17. punkac

    už máte přezuto?

    Sice teploměr nyní ukazuje na slunku 22°C, ale ráno po šichtě bylo -3°C a musel jsem škrábat okno, silnice jak zrcadlo, já to ještě týden vydržím Letní gumy jsou v garáži, stačí je přehodit (to s bráchou a se dvěma hevery děláme za necelých 15 minut) Musejí se nechat převážit, když v létě neházely nebo je to jedno?
    • 87
  18. punkac

    navigace pro tir ?

    tak přesně takhle vypadá mapfactor navigátor ikonky stejný jako ve verzi pro pc, tohle bude asi nějaká verze pro windows mobile, kterou mapfactor prodává též jako pocket navigátor za 3094 Kč. Akorát k tomu potřebuješ svůj pocket pc a asi to nebude truck verze. Je divný, že to co je na aukru, není vůbec na stránce výrobce mapfactoru a je na to záruka jen rok. Ale zase dostaneš pocket pc v ceně
    • 17
  19. punkac

    Parkovaci asistent

    podívej se na poslední fotku Davida Plundra a dojde ti, proč je ten rámeček u některých aut blbost Já osobně je mám v černé liště jako David, pípání mě štvalo, řídím se jen dysplejem, který je na zrcátku (koukám do zp. zrcátka a vidím i dysplej), instalace trvala 3 hodiny se vším všudy, cena 499 Kč i s poštou na aukru před dvoumy roky
    • 21
  20. to by mělo za následek pouze jednu věc a to brutální velice krátkodobý nárůst sledovanosti webu (každý by chtěl vidět exota), ale pak by přišlo vystřízlivění, mezi lidmi by se to rozkřiklo, že to je web nehezkých lidí a už by na něj nikdo nepáchl Ale jestli na tom trváš obrázek ti pošlu
  21. mě by defacto stačilo tankování, jiné věci jsou soukromé s tou pragovkou souhlasím nebo tatraplán či 603
  22. mno, já furt čekám na to tankování, vše co by se mi líbilo, už jsem napsal, to měnění, co se má zobrazovat, je fajn Hlavně aby to fungovalo, až někdo klikne na tu ikonku v podpisu a uvidí třeba jen tankování.... tak víkendový flákání končí, sednout k pc a makat!
  23. jo, tak to potom jo, je jinak hezký to \"jednosměrný\" v Čechách to je \"stejnosměrný\"
    • 13
  24. jofo: ohmův zákon praví: napětí je závislé na odporu krát proudu tj. spotřebičem teče jen takový proud, který závisí na vnitřním (celkovém) odporu spotřebiče a připojeném napětí. To všichni asi víme alespoň u stejnosměrných zařízení Ty narážíš na to, že na jednoduchých stabilizovaných zdrojích je vyšší napětí bez zátěže, než se udává, většinou jsou to zdroje s jednoduchou filtrací na vstupu, je připojen kondenzátor o velké kapacitě, pak je nezatížené napětí rovno U*odmocnina ze dvou a výstupní napětí je samozřejmě vyšší... Nevím, jaké míchadlo používá BV406, ale v práci mám jedno, kde na zdroji v klidu naměřím i 15 voltů, a tomu motorku co točí magnetama je to stejně fuk Ochrana proti přehození polarity je u laboratorních přístrojů samozřejmá
    • 13
  25. koukám, ty taky nespíš
×
×
  • Vytvořit...