Takže funguje to, ale uvítal bych, kdyby po tom, co to potvrdím a jsem přesměrován na stránku, kde je jen údaj o spotřebě, aby pokaď jsem byl přihlášen před tím, se ukázalo tlačítko, které mě vrátí zpět na hlavní stranu, kde mám všecky údaje. Toto by se samozřejmě neukázalo, kdyby někdo přišel po kliknutí na ikonku v podpisu
a teď to hlavní, kdy předěláš tankování, aby mi to neukazovalo, že to auto žere 18 litrů??!!!