Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Co proti holubom. Vyriesene.

    a co třeba namontovat model \" \" ???
  2. punkac

    Dezinfekce klimatizace

    na tuty plísní
  3. punkac

    Den otevřených dveří depozitu TM.

    2 KoudaK: Dal bys videjko na Youtube? pls
  4. Dolly nezlob se, ale nevíš, co je rozbitá cesta Cestou na chalupu jedu přes obec Rýdeč a to je soda, díry jsou tak hluboký, že vidíš makadam a jsou naprosto všude, cestovní rychlost je cca 15 km v hodině maximálně, za Rydčí končí ústecký okres a začíná litoměřický a cesta je rázem v pořádku
  5. pěkný, tak ať brzy jezdíš
  6. ten desátej je nej....
  7. punkac

    partner klubu AUTOKELLY

    toto platí, ale jak kde je člověk zapsán. Mám velice dobrého mechanika, ke kterému přijdu a zeptám se co bude stát výměna spojky, řekne i s dílem a prací 9500 s tím, že za práci bere od 1500 do 2500 podle náročnosti. Já koupím po slevě spojkovou sadu Sachs za 5000 a tu mu předám. Je jasný, že mi za práci napočítá 2500 i kdyby to bylo sebesnadnější , protože každý musí být z něčeho živ. On má svých 2500 a já zas slevu na sadě, která stojí normálně 7000 (mám jí za 5000)
  8. punkac

    Coca-cola

    co by mírný alkoholik jsem se včera na noční překonal a koupil si coca-colu zero, kde byl kód, který nalezneš v SZ
  9. punkac

    Ladění ručiček

    Když jsou ve vzduchu, budou se točit zhruba stejně, diferenciálu nic neklade odpor. Zkoušel jsem to kdysi na své bývalé P405Mi16x4 kvůli měření čidel - ABR, odchylky byly nepatrné +/-2 km na kolo. Jinak mu nebrání pravé kolo zablokovat...
  10. punkac

    gril na prase

    Notabene, ne všude je 400/230V síť na pohon 12V, ti stačí solidní autobaterie
  11. punkac

    gril na prase

    určitě to utáhne, vem si že sedíš na sedačce a hýbe s tebou a nevážíš 40 kg. Jestli ti je Benžík nabízí, vem je
  12. punkac

    gril na prase

    my jsme s bratrem použili upravený motorek ze stěračů Š120 s odstraněným kontaktem cyklovače (po připojení 12V se točí stále) na hřídelce pro táhlo stěrače jsme navařili nejmenší kolečko z kola favorit a na hřídel s prasetem největší kolo od šlapek. Jako regulaci jsme použili do série zapojených 6 diod s alternátoru, každá má svůj chladič, k tomu je přepínač se šesti polohami (vypnuto a regulace - proklemování jednotlivých diod - krásně se tím nastavují otáčky i podle váhy kýty, selátka, atd.) Tato elektrická část je samozřejmě zvlᚍ od žároviště. Motor s převodovkou je spolu s hlavní hřídelí uložen ve stojnách, které jsou polohovatelné (podle žáru či velikosti selátka) Od sebe jsou asi 1,2 metru. A pod tím vším je žároviště asi 120x80x25 cm z 5 mm tlustýho nerezu, jo stojí to na asi 60 cm vysokých odnímatelných nohách z jeklu. Celý to bylo svařený za jedno dopoledne a náklady asi 1000 Kč - vše ze šrotiště, kromě trafa a diod, ty byly vlastní
  13. Edison: máš můj lépe bych to nenapsal
  14. no přesně takhle jsem ti to psal asi před měsícem:cool: koukám, jsi ty fotky orámoval, vypadá to dobře, když kliknu na nějaký obrázek a ukáže se fotogalerie uživatele \"jméno\", líbilo by se mi kdybych na to jméno mohl kliknout a ono by mě to hodilo na stránku se spotřebou vozu uživatele, pokaď má aktivovánu veřejnou tabuli se spotřebou
  15. punkac

    kemo s 1.9 TD

    co třeba sekce modely/406 ??? jinak na jaký rychlostní stupeň? Někdo za tři, někdo za čtyři (na pětku s tímhle motorem asi nikdo 50 km/hod nejezdí )
  16. Opravdu jsme moc liberální, ať jde o nemakačenka, podvody typu Krejčíř a Pitr, Řápková, piráta z D1. Jde bohužel o to, že zákony jsou udělaný tak, poctivej člověk vždy zaplakal a hajzl se mu smál a žil z jeho práce a ještě ho občas okradl Někdy bych opravdu chtěl, aby zloději byli ocejchovaný nebo alespoň, když už se flákaj za naše peníze ve fešáckejch kriminálech, aby opravovali silnice. Proč tam maj TV, posilku a já nevím co ještě. Posilovat můžou zaděláváním děr po zimě na silnicích. Mělo by být zvykem na státních zakázkách zaměstnávat ty za katrem, jsou pracovní síla zadarmo. Cely pěkně na růžovoučko, papučky, trika, trenky taky růžový a k jídlu jen buchtičky se šódo (to růžový), příště by si rozmysleli krást. Ach jo, frustrace z blížících se voleb v ústeckým kraji se na mě zjevně začíná podepisovat Trošku si půjčím moto z reflexu: Co by na bordel v naší hezké zemi řekl Jan Tleskač? Nebo kocourek Mikeš?
  17. myčka bude jen před Sečí (doufám, že dorazíte, rád bych tě s Godzilou poznal), jinak za takový voloviny peníze nevyhazuju, vždy když auto umyju, tak začne do několika hodin pršet Spíš si v okolí Seče udělám výlet a auto nějak zajímavě nafotím, stejně potřebuji obměnit i fotky ve zdejší galerii jo jinak, co ten můj nápad s tím měřením spotřeby na jednotlivý sady pneumatik? [upravil dne 15/4/10 punkac]
  18. punkac

    Tempomat?

    hehe, ten byl dobrej ano, ten bubínek je podtlakové servo tempomatu
  19. tomu rozumím, mě kolikrát štve, než se tady načte v nějakým dlouhým vlákně všem podpis nebo avatar
  20. mohly by být ty náhledy alespoň maličko větší?
  21. Kurt: jo, to je jasný s tím souhlasím, já taky nerozlišuju na bílej a černej, jako většina zdejších lidí zde na fóru, ale jen a pouze na toho, co maká nebo ty, co se flákají a jen pobírají výhody a společnosti nic nepřinášejí Teďka akorát poslouchám rádio Beat (ještě, že jde chytit i u nás) a Pepa Lábus četl zprávy a první zpráva je, že městští strážníci zkontrolovali nefachčenka, jak si jedou autama pro dávky v hmotné nouzi, ale to že mají auto sociálce neuvedli. další zpráva byla o tom jak turbostudentce práv Řápkové pravděpodobně odeberou titul. To jen tak na okraj, že svině jsou i mezi necikánama [upravil dne 15/4/10 punkac]
  22. okay na Seči, bude auto umyté, udělám nějaké hezké fotečky Jinak 9 pidináhledů se mi moc nelíbí, představoval bych si to tak, že by to náhodně měnilo obrázky s fotogalerie, ta původní velikost obrázku se mi líbíla daleko více:papa
  23. Kurt: Doufám, že z jYrky slibotechny Seximozka, toho času bydliště v Teplicích, si ještě legraci dělat mohu Díky za odpověď
  24. Nejhorší je, že kandiduje \"sexymozek\" za kraj, kde žiju Přišel nečekán, nezván, do ústeckého kraje vkročil, všechno otočil (koupí si hlasy nefachčenek, aby si zas další čtyři roky mohl říkat:\"Kdo z vás to má \")a mě tím nasral
  25. 2OK406:ne státní záchodek píšete moc rychle dal jsem neodstranit, navrhuju protiúder, měli bysme chtít odstranit něco z jejich knížek, jestli žádný nemaj, odstraniz z vkladních knížek nasomrovaný vklady z neoprávněných soc. dávek [upravil dne 14/4/10 punkac]
×
×
  • Vytvořit...