Opravdu jsme moc liberální, ať jde o nemakačenka, podvody typu Krejčíř a Pitr, Řápková, piráta z D1. Jde bohužel o to, že zákony jsou udělaný tak, poctivej člověk vždy zaplakal a hajzl se mu smál a žil z jeho práce a ještě ho občas okradl
Někdy bych opravdu chtěl, aby zloději byli ocejchovaný nebo alespoň, když už se flákaj za naše peníze ve fešáckejch kriminálech, aby opravovali silnice. Proč tam maj TV, posilku a já nevím co ještě. Posilovat můžou zaděláváním děr po zimě na silnicích. Mělo by být zvykem na státních zakázkách zaměstnávat ty za katrem, jsou pracovní síla zadarmo. Cely pěkně na růžovoučko, papučky, trika, trenky taky růžový a k jídlu jen buchtičky se šódo (to růžový), příště by si rozmysleli krást.
Ach jo, frustrace z blížících se voleb v ústeckým kraji se na mě zjevně začíná podepisovat
Trošku si půjčím moto z reflexu: Co by na bordel v naší hezké zemi řekl Jan Tleskač? Nebo kocourek Mikeš?