Ahoj Hadro, podobný pocit zažívám i teď já, jsem u firmy 4 roky a už jsem jí plnej i když mi nic zlého neudělala a mám se, myslím, nad poměry. Stejně jsem to měl s předchozím zaměstnáním, kde jsem byl 5 let spokojený a během dvou měsíců mi bylo najednou jasný, že musím pryč.
S tím \"čuměním\" do blba u pivka pozor! U mě to skončilo demolicí vlastního bytu z důvodu, který mě vysvětlil psychiatr. Totální přepětí, žádné odreagování, absolutní stres. Dnes je to v pohodě, naučil jsem se, jak se říká \"počítat si do deseti\" a hlavně po pracovní době umět VYPNOUT, příroda, ženská, kamarádi, atd...