Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. vím, že cena je tam možná trošku mimo, ale zase něomu chybí malý čudlíček, který není tak lehko k sehnání. Stačí účet na ebay.... odkaz zde
    • 25
  2. Přišlo mi mejlem , takhle vybílit hospodu to chce opravdu kumšt, aby mi poslali takovej pěknej dopis i se složenkou [upravil dne 1/6/10 punkac]
  3. není to ten, co radil Topolánkovi?
    • 9
  4. tady je nějakej ten závod do vrchu
    • 18
  5. punkac

    ohýbání trubek

    tak tohle naše ohýbačka zvládne udělat z jednoho kusu, maximálně ze dvou, ale určitě bude potřeba výkres nebo holt po kolínkách jako to má on a spojit to hadicí s motex páskama
    • 14
  6. punkac

    ohýbání trubek

    když se dívám na ty ceny za metr trubky, to je strašný
    • 14
  7. bohouš: ty jo kvíz jenom 14 bodů ?
    • 19
  8. punkac

    ohýbání trubek

    hele u nás ti operátoři, každej je jinej jeden tu mašinu umí naprogramovat bez výkresu, jinej ne. Pošli mi na mejla, co bys potřeboval, jinak to není problém poskládat z reklamací a posvařovat to
    • 14
  9. punkac

    Noční hlídání

    málo hodin, jsem tu též uvidíme za dvě, tři hodinky
  10. punkac

    Dovoz auta z CH

    určitě budeš muset zaplatit clo, Švýcarsko není zemí EU
  11. punkac

    ohýbání trubek

    tak šedesátku v anticorru se ti zachtělo, ideálně tloušťka tak 1 až 1,2 mm co ? Rovná trubka není problém, na ohýbačku se ti musím poptat, vím že ohýbají do průměru 50 určitě, nevím alejak moc složitý sestavy, na tu halu přijdu tak jednou za měsíc a šéfuje tam tomu jedna uvědomnělá
    • 14
  12. punkac

    Fotky

    ale, je bez náramku, v pátek měla luxusní japonskej náramek
    • 47
  13. jj ty buřtíčky ke snídani byly moc fajn
    • 45
  14. punkac

    Den otevřených dveří depozitu TM.

    • 12
  15. punkac

    Den otevřených dveří depozitu TM.

    velmi jednoduché, založ si účet a pak v sekci má videa nahraješ své video v nejhorším to nahraj na uloz.to a pošli odkaz a já to na youtube vložím
    • 12
  16. Sice jsem se mohl účastnit jen do soboty, ale i tak páteční pokec byl skvělý. Děkuji všem, co se podíleli na organizaci srazu, za všechno. ps: jarnímu (čti pěkná zima) počasí teda neděkuju
    • 45
  17. hehe, to že jsme na tý pumpě okolo sebe chodili a stále jsme se míjeli nám nikdo stejně neuvěří Jinak srázek na 2 km dálnice na Hradec jsem stihnul 5 minut před \"dvanáctou\", Kolbenovu jsem projel v klídku na jedničku a dvojku , ale nestála a to bylo hlavní
    • 72
  18. scratch: díky wooody: okay v půl 4 na benzince benzina hned za Lovosicema cestovní rychlost 130 km/hod, souhlas?
    • 72
  19. hmm druhej km , hoďte mi sem někdo odkaz na tu pumpu, pěkně prosím
    • 72
  20. neposlali byste pro nepražáka nějaký souřadnice nebo odkaz na mapy.cz, abych měl představu, kde to je
    • 72
  21. punkac

    Poutáte se i vzadu?

    V práci nám jednou ohledně dnu bezpečnosti dělali takový test na vyvrácení mýtu, že udržíš děcko při náraze v rukou. Posadili nás jednoho podruhém do vozíku na nakloněnou rovinu, připoutali jste se jako v autě, do náručí nám dali plyšového medvěda a ať ho zkusíme udržet. Vozíček odjistili, na asi 5 metrech se dosáhlo rychlosti cca 25 km v hodině, pak následovalo zaseknutí a nikdo toho medvěda neudržel, všem vypadl z rukou Co se stane při rychlosti 50km v hodině nám bylo hned jasný všem
    • 44
  22. punkac

    Jaká navigace do 5000,-?

    v podstatě mám to samé, občas místo křižovatky kruhák , ale ta nokiácká gps navigace jde v symbianu přepnout do módu chůze (rychlost pohybu menší než 6 km v hodině) a krásně to funguje i s freeware mapama třeba ze stránky této nebo podobných
    • 22
  23. punkac

    Poutáte se i vzadu?

    njn, taxikáři, švestky a autobusy mají vyjímku na pasy.... Sám jsem to nezažil, ale kamarádka má hnutou páteř od kamaráda, který vzadu nebyl připoutanej, jedna včela, jedno bodnutí a prudký nenadálý brždění..... nehodlám to riskovat i kdybych vzadu vozil někoho jednou za deset let. Můžete mi říkat moralista, ale kdo se mnu pojede, musí se připoutat ps: můžete napsat, že okýnka máte zavřený, pač máte klimu
    • 44
  24. punkac

    Práce - vyhoření?

    Ahoj Hadro, podobný pocit zažívám i teď já, jsem u firmy 4 roky a už jsem jí plnej i když mi nic zlého neudělala a mám se, myslím, nad poměry. Stejně jsem to měl s předchozím zaměstnáním, kde jsem byl 5 let spokojený a během dvou měsíců mi bylo najednou jasný, že musím pryč. S tím \"čuměním\" do blba u pivka pozor! U mě to skončilo demolicí vlastního bytu z důvodu, který mě vysvětlil psychiatr. Totální přepětí, žádné odreagování, absolutní stres. Dnes je to v pohodě, naučil jsem se, jak se říká \"počítat si do deseti\" a hlavně po pracovní době umět VYPNOUT, příroda, ženská, kamarádi, atd...
    • 25
  25. punkac

    Noční hlídání

    jasan, těším se
×
×
  • Vytvořit...