Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Silvestr na foru

    musel dopít, on se alkohol nějak kazí s věkem? Šaldík: Mno to je vostrý, tohle sem udělal párkrát, když mi bylo panáct s frajeřinky ale ty rána za to nestála, dneska preferuju nová pivka ve větším množství
  2. punkac

    Silvestr na foru

    mno to je slovo chlapa! (a jako druhý nastupuje Jemelka... Koudelka!) Jasný, neříkám chlastat, ale trošku ožrat není na škodu
  3. punkac

    Silvestr na foru

    Nenene ňuňánku abstinentijózní, ty budeš pít pouze kofolku :D:D:D:D:D:D [upravil dne 30/12/10 21:14 punkac]
  4. okay
    • 84
  5. mám to 140 kilometrů snad to půjde dobře mám ject přes Boleslav nebo Bakov? Co je rychlejší cesta od České Lípy
    • 84
  6. co to? Mrtvola v komíně?
    • 84
  7. radek: Áááá romantik, dobrý buřty beru
    • 84
  8. super takže vezmu ústeckou specialitku březňák 14 zatím místo Adély pojede Ligi, byl se mnou na jarním srazu hned vedle scratchovejch s burískem. Pak nějaký fernety drsnoně, je tam nějaký rádio s cinch vstupem? notec s hudbou?
    • 84
  9. Adéla se ještě neozvala, Lucie bez ní nechce ject Doufám, že je překecám, jinak Adélu znáte byla se mnou a Wooodym na podzimním sraze v Lednici číslo na mě je 6O4 348 3O9 je tam v okolí točené pívko, nebo mam vzít basičky?
    • 84
  10. amohl bych sebou vzít dvě kámošky?
    • 84
  11. punkac

    Peugeot 406 1.8 66kw

    to se dělala verze 1.8 66kW??? Nemáš náhodou 1.6 ???
    • 40
  12. punkac

    Takhle se na agresory musí

    Oddie: nenahrál bys někam video, jak to vypadá? snímá ti to i rychlost vozu, aby bylo vidět třeba i to nenadálé zbrždění? Pardon za laický dotazy
    • 6
  13. tak to je mazec! Řekni nadřízenýmu ať příjde s právníkem :D
    • 10
  14. ahoj, máte ještě nějaký to místo na chaloupce volný?
    • 84
  15. shark: přesně tak!
    • 12
  16. brrr, vydržel jsem 23 vteřin
    • 12
  17. punkac

    Noční hlídání

    jedním okem jsem tu a druhým už spím
  18. punkac

    tak sa Vám chem pochvaliť

    tak si začal novou etapu života, gratuluji Malá ať je zdravá a dělá vám oběma jen radost
    • 24
  19. punkac

    Noční hlídání

    jdu už teď na kutě, zítra mě čeká kolečko po pojišťovnách
  20. punkac

    Noční hlídání

    no fuj, jediná pořádná dovolená je právě teď a vy byste furt pracovali Jdu až třetího ledna na ranní nebo koukali na tchýně (Pane, dovezte mou tchýni na nádraží včas... Nebojte se, povezu ji, jako by to bylamoje vlastní) [upravil dne 30/12/10 00:46 punkac]
  21. punkac

    Noční hlídání

    černý divadlo:myslim
  22. punkac

    Noční hlídání

    táák je po půlnocí a začíná se hlídat.... Přidá se někdo?
  23. punkac

    Noční hlídání

    za starejch dobrejch časů se hlídalo, když většina chrápala, tj. od 0:00 do 5:30, pak už zase hlídaj ty co vstávaj na ranní a nočňátka jdou do hajan
  24. punkac

    Noční hlídání

    takhle brzo se to nepočítá
  25. punkac

    Zavirovaný pc, co s tím??

    ohhoooooo, to je svině vím, že poboji každej generálem, ale na to je dobrý mít i user účet a ten normálně používat potencionální vir totiž nemůže napadnout soubory zálohy co jsou v admin účtech, když je pc zavirovaný a používáš jen user účet, normálně ho smažeš a jedeš dál, toto mi kdysi bylo porazeno na www.viry.cz , snad to tak je i v dnešních dnech [upravil dne 29/12/10 19:42 Radek Hurvajz]
    • 43
×
×
  • Vytvořit...