ohhoooooo, to je svině
vím, že poboji každej generálem, ale na to je dobrý mít i user účet a ten normálně používat
potencionální vir totiž nemůže napadnout soubory zálohy co jsou v admin účtech, když je pc zavirovaný a používáš jen user účet, normálně ho smažeš a jedeš dál, toto mi kdysi bylo porazeno na www.viry.cz , snad to tak je i v dnešních dnech
[upravil dne 29/12/10 19:42 Radek Hurvajz]