Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    SOLUS.....kdo je v tom taky jako já???

    Tak jsem při courání po městě navštívil ČSOB a je to takhle. Mám (respektive už nemám ) kreditku se 100000 Kč, kdybych chtěl hypotéku. Banka si bere z těch 100000 Kč 5% tj. u mě by to bylo 5000 z možného zůstaku ku splácení po odečtení životního minima. Kartu jsem ihned zrušil, poněvadž jsem jí nepoužil ani jednou. Paní se mě snažila velice mile přesvědčit, jak je výhodná, jak mám delší záruční dobu na zboží, atd. atd.... No neukecala mě.
  2. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    Tantore, omlouvám se, nevšiml jsem si toho ráčnového mechanizmu v tom pidi obrázku. Moje chyba
  3. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    BINGO, Šalda ti bude určitě povděčen
  4. punkac

    e bay . pomoc

    Kupoval jsem pokličky na kola k 406 v celkové ceně kolem 1100 Kč a clo ani dph mi připočteno nebylo, nic dražšího jsem zatim nebral. Taky jen čína nebo USA
  5. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    akorát jsou v číně
  6. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    hledá tohle, nejedná se o klasický ráčnový klíč
  7. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    Tak kolik lidí sem ještě hodí odkaz na obyčejnej ráčnovj klíč!
  8. punkac

    e bay . pomoc

    Teď jsem kupoval něco Chuckovi11, vo co gou?
  9. punkac

    Otevřený ráčnový klíč

    Tantore, toto není otevřený ráčnový klíč
  10. jóó, dárky od tchýně. To jste nemusela maminko, až ten krb budu vysávat, tak vy už tady nebudete:):D:D
  11. Vrtačky Black and Decker a Dewalt se dělají v Ústí nad Labem Jinak bych to viděl jako Hurvajz....
  12. máš dvě grafiky? jako ve dvou slotech? anebo je jedna integrovaná a druhá ve slotu? Ta integrovaná by se samaměla odpojit, když do lotu zastrčíš jinou, ne? Jinak se mi něco podobnáho taky stalo, pod XP to nešlo vrátit jinak, než že jsem připojil původní monitor a nastavil na něm univerzální rozlišení a frekvenci
    • 9
  13. punkac

    Koho jste volili?

    také nellituji
  14. Jé Franto, připomínáš mi paní inženýrku Kačanovou..... Nevěděl jsem, že by někdo kupoval krámy typu TV Produkts...... Když už něco tak jedině od Horsta..... Jinak Lidl je docela dobrej, na zeleninu určitě lepší než Globus, čokolády jsou taky čokoládovatější, občas maj dobrý moselský Jinak nejvíc chodím k Vietnamcovi kousek od baráku, kolikrát je i levnější než Globus, zelenina naprsto v cajku, pomelo není jen pěnová kůra okolo, škoda jen, že má jen balený salámy
  15. No měl jsem za 500 a fungovalo to jak má. Sice vlivem zašpinění senzorů, pak už po letech neukazoval, že jsem 2 metry ode zdi, ale 80 a míň cenťáků ukazoval spolehlivě a o to tu jde především
  16. punkac

    301 dnes v Autosalonu co myslite...

    roura: zámek víčka bude za příplatek :D:D nebo samodomo
  17. punkac

    301 dnes v Autosalonu co myslite...

    no auto zamkne centrálem i s víčkem, tohle uměla už moje 405 z roku 1989
  18. punkac

    Noční hlídání

    tři hodiny, jdu na kutě, kuny moje
  19. punkac

    Noční hlídání

    zítra bude hovězí váleček v troubě :D jídlo plné nápadů
  20. punkac

    Noční hlídání

    auto? mám tam lístek na mp3
  21. punkac

    Noční hlídání

    Efka, jestli myslíš ten odkaz na empétrosky, tak to tady neprojde to jen tak pro pořádek
  22. punkac

    Noční hlídání

    vendo, čoveče, mám to stejný, co mám dělat?
  23. punkac

    Noční hlídání

    tak tohle snad ještě zvládnem, maminka nás naučila
  24. punkac

    Noční hlídání

    já jsem ready
  25. punkac

    Noční hlídání

    Venda, je to pokaždý stejný a furt jiný, viď?
×
×
  • Vytvořit...