Jé Franto, připomínáš mi paní inženýrku Kačanovou..... Nevěděl jsem, že by někdo kupoval krámy typu TV Produkts...... Když už něco tak jedině od Horsta.....
Jinak Lidl je docela dobrej, na zeleninu určitě lepší než Globus, čokolády jsou taky čokoládovatější, občas maj dobrý moselský
Jinak nejvíc chodím k Vietnamcovi kousek od baráku, kolikrát je i levnější než Globus, zelenina naprsto v cajku, pomelo není jen pěnová kůra okolo, škoda jen, že má jen balený salámy