Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Jak snížit hlučnost u 1.9td :-)

    náhodou není nic lepší než zvuk nostalgie.... Kadle.... Kadle... Kadle.Kadle.KadleKADLE vroumm vroumm :D:D:D
  2. punkac

    diagnostika na 406 Praha

    ahoj zkus kontaktovat člena Ferry, na 406 je to mág
    • 8
  3. ač nejsem příznivec triček, je vidět, že Lukáš umí
  4. Kluci, nic proti, ale tohle není vlákno o nokiích. Založte si dyžtak všeobecnej pokec o mobilech. Mělo by to být o SIII nebo androidu..... Díky za respektování
  5. punkac

    Podoba IQ testu od Mensy

    Mno trošku suchý téma Jezdíš dle předpisů, protože jsi si ekonomicky zdůvodnil, že je nafta drahá, ale to všichni víme, aniž bysme trpěli menzesem. Počkej, až ti skončí měsíční dny nervozity a hysterie, pak s IQ zase spadneš na klasickej průměr
  6. čárka dobrá, prsa nedostatečná spíše zcela chybějící, proč nemůžou mít všechny ženský aspoň trojky
  7. punkac

    opravar kotlu Praha vs. nový kotel?

    jj, odbornící na kuchyňskej program
  8. punkac

    Používáte ještě ICQ?

    myslel jsem toto už je tedy zrecyklovaný dvakrát, zelený pošuci by z nás měli radost jak dodržujem ISO 14001
  9. punkac

    Používáte ještě ICQ?

    zajímavý je, jak povětšinou nováček vyndá nějaký totálně zapadlý vlákno podobné tomuto. Napíše odpověď typu \"NE\" a zase zmizí a ti samí, co se před lety už vyjádřili, se vyjádří opět
  10. normálně u Floriána, má na to takovej provaz v komíně
  11. hey počíám s tebou, jak jako nepřijedeš? jsem se teď vrátil z né baru ale z barůůů Ligi možná pojede taky, nechal se slyšet, že se na vás s Adél těší
  12. ouuu, ještě žes to písnul, navštívím tedy přístroj páně bankomata
  13. punkac

    Jakou stříkací pistoli

    ty klasický sprchy ať na tyči či jen s rukojetí slouží spíše k zalévání květin v květnících, aby příliš silný proud vody nevymlel všechnu hlínu z něj.... Garantuju ti, že bys stejně na mytí auta stejně používal tu trysku (kdyys teda koupil tu multifunkční sprchu), tak proč si jí nekoupit rovnu
  14. punkac

    Jakou stříkací pistoli

    normálně tu trysku zavřeš a jde z toho paprsek vody pravda trošku širší ale podobný sprše, auto tím norálně spláchnu, plus to má regulátor průtoku, jde to úplně zavřít O klasický sprše jsem taky uvažoval, ale tohle je multifunkční na zahradu. Ještě jsem si k tomu koupil fitinku na hadici se zpětným ventilem, takže pistole jde odpojit, aniž bych musel chodit zavírat vodu a mohu nastavit jiný přísušenství [upravil dne 15/2/13 14:48 od punkac]
  15. punkac

    Jakou stříkací pistoli

    http://www.noto.cz/zahrada/zavlazovani/strikaci-pistole/postrikovac-regulacni-gardena-premium.html tohle umí stříkat, cákat, i sprchovat. Myji tím auto, stříkám a zalévám kytky a keře. Doporučuji tohle
  16. punkac

    Jakou stříkací pistoli

    hadice v pohodě, ale tu plastovou pistolku bych nebral. Nejde o to, že to je plast, ale jaký to je plast. Necháš to na sluníčku a postupně to zkřehne, pak ti to vypadne z ruky na beton a je po pistoli. Co mám vyzkoušený k plné spokojenosti, jsou produkty trochu dražší od firmy Gardena
  17. punkac

    Jste pro setrvání v EU ?

    Této problematice nerozumím, jen ti písnu, že když jsem před 7 lety začal dělat v tý naší trubkárně, hlavní sídlo bylo ve Švýcarsku. Dnes je fabrika kompletně přestěhovaná do Ústí a ty lidi, co tam dělali, dodnes hledají práci a nadávaj na nás, že jsme jim sebrali práci. Ta fabrika tam byla od roku 1962. (jinak tomu našemu kolotoči v roce 2015 skončí daňové prázdniny, tak očekávám, že si udělám výlet do Ruska a po zaškolení rusáků budu na dlažbě stejně jako před lety Švýcaři)
  18. punkac

    Nejúžasnější valentýnský dárek

    Pořádně podlejt, ať roste do krásy, připojuji se k ostatním gratulantům
  19. Okay, počítám s tím. Kdyby se ozval, dej mi do 16:20 vědět, ať tam nestojím jak špatně vyřezanej svatej
  20. Scratch, mohl bych tam být dle obrázku níže Budete tam s Áďou též???
  21. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    To nevim poptej motor na vrakach
  22. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    To je ctvrta mooznost osobne bych sehnal motor 2.1td udelal na nem generalku a soupnul ho tam
  23. Dobry. Bavi me to
  24. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Blby je co se zbytkem auta.... asi sehnat motor. Prestrojit a hned prodat nebo dojezdit
  25. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Blby je co se zbytkem auta.... asi sehnat motor. Prestrojit a hned prodat nebo dojezdit
×
×
  • Vytvořit...