Této problematice nerozumím, jen ti písnu, že když jsem před 7 lety začal dělat v tý naší trubkárně, hlavní sídlo bylo ve Švýcarsku. Dnes je fabrika kompletně přestěhovaná do Ústí a ty lidi, co tam dělali, dodnes hledají práci a nadávaj na nás, že jsme jim sebrali práci. Ta fabrika tam byla od roku 1962. (jinak tomu našemu kolotoči v roce 2015 skončí daňové prázdniny, tak očekávám, že si udělám výlet do Ruska a po zaškolení rusáků budu na dlažbě stejně jako před lety Švýcaři)