Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    demontaz sania a vyfuku 2.2 hdi

    nepraskl ti nějaký ten šteft, co drží sání? mají se dávat nové! Přesně tohle mi to dělalo, když 3 praskly po výměně těsnění. Pískalo to jak varhany
    • 11
  2. punkac

    celne sklo p 406

    Pojisti ho i kvůli vzplanutí od elektroinstalace A můžeš směle experimentovat
    • 99
  3. punkac

    celne sklo p 406

    Voda na podlahe muže být netěsná guma dveří, prasklej radiátor topení (smrdělo by po fridexu) kondenzát s klimy, je toho více Jinak výhřev zadního okna a zrcátek je řešen časovým relé a jištěn pojiskou 30A. Konektor je pod \"plastovým odkládačem levé nohy\" vedle spojky Jestli máš opravdu vyhřívané přední okno, řešil bych to pomocí stejného relé z vraku (pár korun) připojeného paraelně ke spínač výhřevu zadního okna, ale natáhl bych od baterky silný drát jištěný opět 30A pojistkou [upravil dne 6/9/13 09:34 od punkac]
    • 99
  4. punkac

    celne sklo p 406

    vyfoť ty drátky myslím jako konektor, jestli to nějaký má [upravil dne 6/9/13 09:12 od punkac]
    • 99
  5. punkac

    celne sklo p 406

    Tohle je jenom nástřik na okně Ty dírky v prazích hledej v místě pro hever, asi budeš mít ucpané blátem nebo nějakou barvou
    • 99
  6. Hmm, opravdu zbytečné video
  7. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Ano Berkoffe pohledej ve vlákně \"připravujeme\" tipuju tak 7-8 stránku
  8. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

  9. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Schreek: API je rozhraní Představ si, že máš webové rozhraní své banky, ale máš i nějaký software v mobilu od své banky, který využívá jiný rozhraní k ovládání tvého účtu. Máš tam jednoduché kolonky na ukázání zůstatku, jednorázového příkazu a podobně. Přes to API \"žere\" mobil méně dat například. U fora bych si přes toto dovedl velmi snadno představit přístup do eshopu z mobilu, nastavení účtu, odesílání U2U, ale třeba i registraci na sraz rovnou s odkazem na zaplacení na klubový účet - nebo i platbu členského (který nemusím znát stejně jako svoje ID) Prostě by ti to ta aplikace v mobilu sama vyplnila a ty jen potvrdíš. Ptal jsem se na toto proto, poněvadž v podstatě na forum lezu z tak 60% přes mobil Klidně by se tím dal do jisté míry nahradit i tapatalk a RSS. Naklikal by sis oblíbená témata a měl bys do nich rovnou přístup z mobilu (z té aplikace). Je to takové usnadnění Jinak díky za odpovědi
  10. punkac

    díl výfuku BMW

    Jaj to je přesně ono, díky obrázku jsem to poznal hned Nechce někdo bez tý krátký trubičky na konci vpravo (fotka v odkazu od Anotherone) opravdu velký nepoužitý kat pro asi větší auto BMW Ta příruba vlevo má průměr od oka minimálně 100 mm, průměr katu je přes 150 mm, vlnovec dlouhej 100 mm a v němdíra místo chybějící ohlé trubičky 60 mm Nebo půjde vykuchat a do sběru
  11. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Na tapatalk mi odpověděl peta zeptám se na RSS a jestli jo, tak jestli si ho budu moci nastavit na jednotlivá vlákna? dále by mě zajímalo, jestli jde zamknout své vlákno, aby nikdo nepřispíval (třeba inzerce)? Jestli bude chat? Jestli bude omezení velikosti na přílohy/obrázky a jestli půjdou vkládat odkazy na videa či flashe? Jestli, když píšu z mobilu, se budou zdvojovat (dublovat) příspěvky? Bylo by hezké, kdyby měl člen (co jsme se regli v google mapách) odkaz na mapu pod avatarem Bude mít forum nějaké API (třeba kvůli vytvoření androidí aplikace pro eshop) Díky za odpovědi a doufám, že zůstane blicí smajlík :D:D:D Někdy je potřeba [upravil dne 5/9/13 23:38 od punkac]
  12. punkac

    Džbán?

    Se synátorama docela jo, ne? A my pokecali ve třech u auta
    • 62
  13. punkac

    Džbán?

    Díky kluci za moc fajn pokec a ještě jednou Medvědovi za přiblížení a odblížení z Holešovic
    • 62
  14. co starý auta ale starý prádlo se tu pere furt
    • 15
  15. punkac

    Džbán?

    Jinak zpět do ÚLu musím jet nejpozději z Hlaváku ve 20:48
    • 62
  16. punkac

    Džbán?

    Takže na radu místního guru pojedu buď v 15:07 do Holešovic kde mi v 16:30 jede courák do Bubenče, kde budu v 16:34 nebo druhá varianta je v 15:38 do Kralup, kde mi jede v 16:36 vlak do Bubenče, kde budu v 17:07 Brundibáre, rád se Ti přizpůsobím
    • 62
  17. punkac

    Džbán?

    :D:D :D:D
    • 62
  18. punkac

    Džbán?

    Neva nedá se nic dělat. Medvěde, byl bych velmi povděčen. V 15:13 pojedu rychlíkem Krušnohor R617 a budu na Holešovicích v 16:16. Mám čekat ze strany abych koukal na tu pumpu OMV myslím nebo ze strany jak je autobusové nádraží?
    • 62
  19. No ono to bylo složitější (bohužel jsem to nemohl zažít ) http://cs.wikipedia.org/wiki/Vindobona_%28vlak%29 ve skratce jednotlivé státy se střídaly a nasazovaly svoje soupravy. Někdy se do vlaku pro normální cestující (bez pasu) nedalo nastoupit
    • 15
  20. punkac

    Kolo pro Helču

    Pohodě jezdkyně zvýší přídavný motorek
    • 22
  21. Nevíte někdo jestli origo díl z BMW pod číslem 7 629 253 je FAP nebo KAT?
  22. punkac

    foto - Kněžnice

  23. punkac

    revize plyn kotle

    FrantaCV: Asi jsem zvláštní, ale chrániče mám všude, kde je myčka či pračka (byt a chalupa), jinak si myslím je to zbytečné. Medvěd: Jestli byl byt kolaudován s normálním komínem, tak na co tam dávat nerezový? Třeba se pletu, jen nepodlehni zbytečné úřednické loby
    • 87
  24. punkac

    revize plyn kotle

    FrantoCV: Můj otec dělá přesně takovéhleho revizáka v práci, ale mimo práci to takhle nikdy nehrotil. V okolí chalupy nemá hromosvod ani jeden další dům. Nikdo si nepamatuje, že by do nějakého někdy uhodilo Úplně vidím, jak budu mít na prodlužkách štítky, na každým vypínači či zásuvce lepík pod jakej spadá okruh, no velmi slušivé holt jako ve fabrice Mišak: tak nějak stejně
    • 87
  25. punkac

    Džbán?

    jsme domluveni jinak do SZ ti pošlu na sebe mobil
    • 62
×
×
  • Vytvořit...