Schreek: API je rozhraní Představ si, že máš webové rozhraní své banky, ale máš i nějaký software v mobilu od své banky, který využívá jiný rozhraní k ovládání tvého účtu. Máš tam jednoduché kolonky na ukázání zůstatku, jednorázového příkazu a podobně. Přes to API \"žere\" mobil méně dat například.
U fora bych si přes toto dovedl velmi snadno představit přístup do eshopu z mobilu, nastavení účtu, odesílání U2U, ale třeba i registraci na sraz rovnou s odkazem na zaplacení na klubový účet - nebo i platbu členského (který nemusím znát stejně jako svoje ID) Prostě by ti to ta aplikace v mobilu sama vyplnila a ty jen potvrdíš. Ptal jsem se na toto proto, poněvadž v podstatě na forum lezu z tak 60% přes mobil
Klidně by se tím dal do jisté míry nahradit i tapatalk a RSS. Naklikal by sis oblíbená témata a měl bys do nich rovnou přístup z mobilu (z té aplikace). Je to takové usnadnění
Jinak díky za odpovědi