Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. ale fuj Pod ten polystyren by ses nedostal, určitě ho nemáš až k zemi.... pak kousek zasekat do zdi a pak husinou a trubkou směrem ku garáži Sice jsi psal, že garáž máš Milane už jen na tento rok, ale určitě pak budete stavět novou a elektrika by se v místě mohla hodit
    • 62
  2. punkac

    Nálada nebo telefon

    Dlouho jsem nevytáhl pořádného kostlivce ze skříně a tenhle je hodně starej... Ale k věci Jelikož jsem zvědavej a dost často si lámu hlavu, co znamenají ta různá sdělení v kolonce nálada u jednotlivých členů U mě to je jasný Impact měl asi radost z mobilu Siemens C55, což v roce 2003 chápu Radek V si tam dal telefon Tazman asi rád kouří a nebo je rád v rauši ale co vy ostatní, co vyjadřuje vaše naláda Medvěd třeba věří na třináctku - nevím jestli má něco společnýho s Templáři Haryk chce zpět léto Jestli chcete, podělte se tu o vysvětlení, co přesně myslíte svou \"náladou\"
    • 34
  3. Milane, ty jsi v některejch věcech fakt střelec
    • 62
  4. No sověti rozdojili kozla, tak jim písni a třeba rozkojej i Šaldu Pak se z toho nezblázníš a najdeš v tom možná i zálibu
    • 64
  5. punkac

    Automatický kotel

    o výkonu nepíše, ale jako hlavní palivo v prvním příspěvku uvádí uhlí
    • 63
  6. Lukáši, Milana asi nepřesvědčíme Už se rozhodl pro prodlužovák :D
    • 62
  7. Osobně bych šel cestou rýče a krumpáče, pěkně cykyna do chráničky a přes cestu i do pancéřové trubky (stačí lešenářská) Zapojil to přes nějaký jistič (možná bych pouvažoval i o 3F variantě a v kůlně pěkně malý rozvaděč s jističi zvlášť na světlo, zásuvky 230V a jednu 400V) Jinak světla není nikdy dost
    • 62
  8. kdyby sis koupil za kilo čelovku, už jsi mohl svítit! V garáži, u briket, noční hledání hub v lese třeba.... Nebo i pod duchnou
    • 62
  9. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    Charlie1: Bránu jsem si udělal sám. Samonosná brána 5,5 dlouhá tedy s průjezdem 4 metry, výška 1,5 metru koupil jsem si všechno na www.branyposuvne.cz zatím v tom jsem za Cprofil 70x70 x 6000 mm 1573 Kč sada jeklů 2410 Kč kapsa spodní 242 Kč 2x vodící rolna horní 121 Kč za kus doprava 900 Kč vozíky mi vytočil kamarád z bronzu vzal si za to 700 Kč na toto jsem dostal nějakou novoroční slevu, kupoval jsem to v únoru 2013 motor s převodovkou a celou elektrickou výbavu i tři masívní 3 m dlouhé sloupky 100x100 m s tloušťkou stěny 4 mm jsem sehnal po šroťácích a aukru mám v tom zatím 1500 Kč (čidla, blikátko, rozvaděč) Vše ostatní co dům dal. Tady chápu, že mám přístup k nepřebernému množství stykačů, relátek, traf a podobně, ovládání je vyřešeno dálkou s dosahem přes 100 m (vyřazeno z práce typ M2000PE, jen jsem dokoupil 4 nové ovladače Prastel 580 kč za kus). Posuv brány jsem vyřešil složením řetězu z motorek a na převodovku jsem přidělal rozetu s motorky. Řetěz leží v Lku přivařeném k Cprofilu základy jsem si vykopal sám, beton přivezl mix 4 kubíky za 4000 Kč závitové tyče M14, podložky a matky nerez, který to vlastně drží (jsou zalitý v betonu) jsem měl z něčeho jiného takže v tom jsem zatím za 13887 Kč + nějaký plastový zakončení jeklu - asi 7 % sleva z ceny jeklu a Cprofilu Brána není pozinkovaná, ale bude natřená asi hamerjtkou, to mě ještě čeká, zatím jen základovka Poptal jsem tu na severu jak kamarády zámečníky tak firmy a jen za svaření brány by chtěli v průměru 20000 Kč Mám to za 14 tisíc celý
    • 34
  10. ježíši marija josefe, už zase, tadey Davídku nejsou kreténi, co tomu věří ani jsem to neotevřel, jen vidím magnetizer a votvírá se mi kudla v kapse
    • 19
  11. nejhorší je, že tenhle balast má automaticky zaškrtý, že se souhlasí z instalací. Viz u Adobe flashe nějakej mcafee a další kravinky třeba u Daemon tools......
    • 12
  12. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    no mohl, pěkně si nějakou koupíš s typovým listem a necháš si jí tam zapsat
  13. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    bože, nic se pro tebe nemění.... jen kdybys náhodou kouli měl, tak se snižuje užitečná hmotnost.... ABS a klimu stejně máš
  14. No Radime :potlesk:potlesk Trochu závist, jinak moc hezká fréza,
    • 18
  15. to čumím, velký pc s athlon 64 3000+ baští podobně, když hraju hry tak samozřejmě více, mám teda jen jeden velký disk
    • 99
  16. Je pravda, že na forum a jakékoliv www přistupuji z 80% z EEE901 vylepšeného na 2GB RAM a zbytek s S3 mobilu a stačí mi to plnohodnotně. Velký PC slouží jen jako přehrávač filmů a hudby a občas nfs porsche a openttd Nemáte někdo link na opravdu kvalitní baterku do toho EEE901, nechci čínskej šmejd kterej vydrží 3 měsíce
    • 99
  17. MilanF1: Tak s grafikou do PCI jsem se rozloučil v roce 1999, kdy mi odešlo woodoo2 grafický akcelerátor a tak moje milá 1MB S3 grafika šla spolu s ním do koše a koupila se 16 MB grafika Geforce do AGP :D Jinak k té spotřebě... Máš tu spotřebu ověřenou nějakým wattmetrem? Mě třeba komp klasickej moc nežere, ale žere monitor (lcd) když je na něm hodně bílé [upravil dne 13/10/13 12:12 od punkac]
    • 99
  18. Mě třeba zákusy způsoboval vadný zdroj nebo již 2x měněná grafická karta (použité z aukra se nekupují ) Osobně bych našetřil na to, co ti postnul Lubk0. Pro tvé potřeby naprosto dostačující
    • 99
  19. gratulace, hlavně mámě, asi si zkusila dost.... Tak ať vám dělá jen samou radost
    • 64
  20. No pálil dost, musel jsem to poředit Jinak díky za super sraz, Radce za super zpestření v podobě moc dobrého burčáku, spícím v místnosti děkuji za to že mě nezabili
  21. No kdybych ti nevyplnil jmeno a přijmení, tedy Chuck Norris tak by ti to asi nešlo, takže děkuj Chuckovi :D [upravil dne 10/10/13 20:40 od Radek Hurvajz] Tobě ho zřejmě vyplnil Radek Hulán :D:D:D:D Chucj Norris porazil zeď v tenise.... Radek Hulán při tenise s Chuckem dokázal zeď postavit
    • 80
  22. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    no jde o to za jakých teplot jezdíš, zimáky v provozu nad cca 7 až 10 st. Celsia docela trpí a zbytečně si je ničíš. Myslím, že se v UL škrábalo ráno zatím pouze 2x a to se snad dalo vydržet
  23. švejk: nechci to tu zasírat, proto máš SZ
    • 80
  24. zrcátko třeba tohle http://www.zbozi.cz/vyrobek/zrcatko-kontrolni-teleskopicke-s-led-osvetlenim-265-920mm-yato-yt-0663/
    • 10
×
×
  • Vytvořit...