JJ, kluci, že vás baví někoho pořád školit. Každej nemusí být mistr světa amoleta, aby zaparkoval předpisově přesně doprostřed mezi čáry. Může to být ženská, starší člověk nebo si tam klidně připište mě s menší vadou odhadnout přes sklo vozu vzdálenost.
Klidně mi nalepte na kchár, že jsem kokot nebo čurák, aspoň vím, že ho mám. Je to pro něj vyznamenání
Pranýřujete tu stání v křižovatce, na chodníku a já nevím kde ještě.... A ruku na srdce kdy jste sami blbě zaparkovali, protože jste neměli na vybranou? Jistě jste si to sami sobě omluvili, že to je jen na chviličku, že VY nikomu nepřekážíte, že VY nejste jako ti ostatní.
ad. vítek: jasně dělat si naschvály a tomu druhému to ještě ztížit.... Apropo pro mě je auto jen věc, která mě přemístí z bodu a do bodu b. Stoupneš-li si vedle mě blizoučko, abych se do auta blbě dostal. Nech mi tam mejla na sebe, pošlu ti fotku, abys viděl, jak jsi mi to teda nandal. Ono je lepší než obouchávat auta dveřma se nad to malinko povznést.... Druhý apropo.... Stačí si projít sekci Naše káry tu na foru a přečíst si příspěvky členů, kteří se netají stáním přes dvě čáry, aby jim to náhodou někdo neťukl. Přitom zrovna Pežot není nějaká prémiová značka. Chápu to u Bentley. Ale tam vám to evokuje jéééé snob s bentlym, tomu to drápnu schválně