Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Pepito mám to úplně stejně Dokreslený čtyři vraždy stačí drahoušku jsou super nebo kdo chce zabít jessii Pan fotograf je na jedno brdo, nikomu to nehaním ale bobry nemusím
    • 35
  2. normálně office powerpoint prezentace, esli ti to nejde, stáhni si powerpoint viewer
    • 35
  3. Audinu hodnotit nebudu, Ale s dovolením zde napíšu, že byste Altmane měl přestat koukat na americké akční filmy Balistika je docela věda, život není Fast and Fourious
    • 47
  4. punkac

    Deti si malovali na V6

    To máš Šaldo naprostou pravdu - byl to jen takový vtípek reagujíc na johnův příspěvek
    • 19
  5. punkac

    Deti si malovali na V6

    Musíš udělat tytyty nebo tě ukážu strejdovi Johnovi a ten ti zláme pacičky
    • 19
  6. punkac

    Leták Peugeot z roku 1998

    No to nevím, jestli na tom byla koruna lépe než dnešní.... Dolar přes 40 Kč, Libra 57 Kč a frank si nepamatuji, proto byl drahej dovoz, ne?
    • 34
  7. punkac

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    víš, ona některá strana musí ustoupit, to je celé.
  8. punkac

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Všichni tady jásáte něco o toleranci za volantem, něco o ohleduplnosti, ale moc ohleduplní nejste - stačí si projít toto vlákno Tak kluci bonk a veselé zážitky bez vztekání za volantem....
  9. punkac

    Nastavení routeru Edimax

    mě to nešlo a mac adresy musím mít jiné aleje to možná mím routrem dlink plus můj poskytovatel, když jsem to měl naklonovaný, tak se počítač s routrem viděly ale nespojily [upravil dne 26/12/13 15:44 od punkac]
    • 63
  10. punkac

    Nastavení routeru Edimax

    mac adresu nemůžeš mít stejnou na síťové kartě počítače a routru, každá musí být jiná nastav v routru automatický DHCP servr a heslo k wifině a zkus se připojit jestli ti to půjde, tak můžeš zkusit nastavit připojení jednotlivých zařízení dle jejich mac adres (budou mít vždy stejnou IP adresu)
    • 63
  11. punkac

    Nové hodinky

    Asi chodí do jiné společnosti, kde se cení jakékoliv hodinky na ruce, třeba já žádné nevlastním, krom jedněch pozlacenejch Vostoků, ale nenosim je, občas je natáhnu aby nezakrněl nepokoj
    • 19
  12. punkac

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    JJ, kluci, že vás baví někoho pořád školit. Každej nemusí být mistr světa amoleta, aby zaparkoval předpisově přesně doprostřed mezi čáry. Může to být ženská, starší člověk nebo si tam klidně připište mě s menší vadou odhadnout přes sklo vozu vzdálenost. Klidně mi nalepte na kchár, že jsem kokot nebo čurák, aspoň vím, že ho mám. Je to pro něj vyznamenání Pranýřujete tu stání v křižovatce, na chodníku a já nevím kde ještě.... A ruku na srdce kdy jste sami blbě zaparkovali, protože jste neměli na vybranou? Jistě jste si to sami sobě omluvili, že to je jen na chviličku, že VY nikomu nepřekážíte, že VY nejste jako ti ostatní. ad. vítek: jasně dělat si naschvály a tomu druhému to ještě ztížit.... Apropo pro mě je auto jen věc, která mě přemístí z bodu a do bodu b. Stoupneš-li si vedle mě blizoučko, abych se do auta blbě dostal. Nech mi tam mejla na sebe, pošlu ti fotku, abys viděl, jak jsi mi to teda nandal. Ono je lepší než obouchávat auta dveřma se nad to malinko povznést.... Druhý apropo.... Stačí si projít sekci Naše káry tu na foru a přečíst si příspěvky členů, kteří se netají stáním přes dvě čáry, aby jim to náhodou někdo neťukl. Přitom zrovna Pežot není nějaká prémiová značka. Chápu to u Bentley. Ale tam vám to evokuje jéééé snob s bentlym, tomu to drápnu schválně
  13. punkac

    zajímavé aplikace pro Android

    Aladin používám Google Sky map jsem si s očekváním stáhnul, abych ho před týdnem po roce odinstaloval, nepoužil jsem to ani jednou KDCollage nepoužívám, na obrázkové úpravy mám instagram, pixlr express, paper artist (s tím si hraju asi nejvíce) a na ořez fotek Photo Editor Profile scheduler mám Llama ta funguje super Shazam jasně používám Rocket dial ne, stačí mi to, co tam je Ukazatel Baterie už z podstaty je kravina, která sama zvyšuje svým měřením spotřebu telefonu co používám.... Mapy:: Waze, Navigátor Media: Google play, mx player, musixmatch (ukazuje text písničky), music folder player ( hraje mp3 dle adresářů a ne podle tagů v nich) Hezká hračka je Coach\'s Eye jezdíšli vlakem busem nebo mhd využiješ pubtran a SMS jízdenka a NaVlak na filmy ČSFD, ebook Cool Reader, převody jednotek ConvertBee, Cloud Print na vzdálenej tisk, KeePassDroid na správu hesel, totalcommander nepotřebuje vysvětlení a v něm plugin na sdílení složek přes lan a ftp V hospodě se hodí Pivníček
  14. punkac

    CHAT TEĎ???

    uvidíme jakej bude chat na novým foru Jinak se tomu nebráním jinak tady nutnost pro ty, kteří jedou na Chatzy přes mobil s androidem a též se jim nekorektně zobrazovala v mobilu tady je apka [upravil dne 23/12/13 23:37 od punkac]
  15. punkac

    CHAT TEĎ???

    premium member je dva dolary ne premium room s premium membrem se dostanu i do plný místnosti
  16. punkac

    elton...tzv. kratší....

    mno, ta cirkule má snímání elektrické vodivosti. Představuji si to tak, že kotouč je jedna deska kondenzátoru a váš prst druhá. Snímá se velikost napětí mezi \"deskama\" kondenzátoru, přesáhneli určenou mez, vybaví ta klapka, co se zakousne do kotouče a pila spadne pod úroveň stolu...Taky kdyby se toho párku nedržel, tak ho to normálně přeřízne
    • 68
  17. taky zlepšení
    • 27
  18. mam tiez temps 387 [upravil dne 22/12/13 14:09 od punkac]
    • 27
  19. punkac

    elton...tzv. kratší....

    ti ruští mužici jsou ale divní lidé..... Doufám, že zničenou pilu zaplatil jinak tady není v hlavní role cirkule ale ..... Všimnete si těch hodin na zdi, copak je na nich divného?
    • 68
  20. punkac

    elton...tzv. kratší....

    pět setin sekundy - to snad i airbag je pomalejší jinak jde o to jestli krájel na cirkule s deskou nebo na cirkule s kolíbkou na špalky, tam by asi nic nezajelo youtube nějak blbne tak koho by nebavila výroba trubky pro dácie ať se na cirkuli podívá cca od času 3:20 asi omlouvám se za zmatené pobíhání a natáčení videa o 90° netušil jsem že nokia n70 neumí otáčet obraz
    • 68
  21. punkac

    Odpuzovače pavouků

    Agáta bude velikostně asi jako helma z výzbroje 6. tankové armády kamarádi se rojí [upravil dne 22/12/13 12:34 od punkac]
    • 15
  22. punkac

    elton...tzv. kratší....

    řežu párkrát do roka, ale jen špalky na kolíbce, ale jednou jsem si hrál na protahovačce a tam to bylo vo fous.... neměl bych bříška na dvou prstech, ale asi nade mnou létal anděl strážný, tímto mu děkuju
    • 68
  23. punkac

    CHAT TEĎ???

    barenst: někdy mám pocit, že je to přesně naopak a snad jim ty dva dolary pošlu, aby nás tam mohlo být více
  24. punkac

    elton...tzv. kratší....

    ááá názor truhláře odborníka
    • 68
  25. punkac

    Odpuzovače pavouků

    jj, není
    • 15
×
×
  • Vytvořit...