Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    (východní) Evropa

    dajtě mi 100 korún na chleba..... Nene pani, chudoba cti netratí.....
  2. punkac

    (východní) Evropa

    nemam na to žaludek, zase se mi chce zvracet Byli jednou dva cigáni......... kurwa to bylo krásně
  3. vzal jsem to podle přihlášenejch..... tak méně než pade
  4. Tenhle model mam v praci myslim to zajizdeni \"dozad\" Nemas na nem vychytavku pod celistma na drzeni trubky? Na tvych fotkach jsem si toho nevsiml...
  5. bez koprocesoru ovšem
  6. punkac

    P508 na Kubě: 5 mega

    no nevim ti, byly tam dvě kámošky předminulý rok ( od té doby. co jsem viděl fotky, se tam chystám) a nepovídaly nic o blahobytu.... Není Cuba Varadero, co se třpytí.... Byly i jinde, bydlely u normálních lidí spíše mimo civilizaci a tak.... Už jenom ty dvě měny a co se za ně dá koupit.... Turistická a národní (ta jedna byla cca jedno tojro a ta druhá cca jedna koruna) Za tojrovou všechno aleza korunovou akorát fazole, rajčata a nejlevnější rumik
  7. punkac

    P508 na Kubě: 5 mega

    to je ten, jak řídil nalitej to eRko? Ten film mě moc nevzal, vím, že byl nalitej po nějaký oslavě či co
  8. punkac

    P508 na Kubě: 5 mega

    Od tohohle nápoje si vlivem Silvestra dám na chviličku pokoj , stejně jako od hruškovice, piva, sektu a vodky... v neposlední řadě becherovky Na cubu bych jel hned ale asi bych pil jen vodu
  9. punkac

    vypadek fora?

    měl jsem zase soví náladu, ale na chatzy nikdo nebyl
  10. punkac

    Dinosauři tohoto fora

    ale všiml, ale je spíš znám pod přezdívkou RC čistič
  11. punkac

    Dinosauři tohoto fora

    Brikety jsou vynález NDR k tomu mám nejblíž, je jen přes kopec Jsem teda Briketa
  12. punkac

    vypadek fora?

    kolem třetí ráno to šlo a pak kolem půl čtvrtý už ne teď už to jede, tak nebuďte edisonové jak supi
  13. punkac

    P508 na Kubě: 5 mega

    hlavně 5 milionů na naše koruny..... Oni mají průměrný příjem 400 Kč na naše..... Proti Cubáncům jsme všici milionáři
  14. punkac

    Dinosauři tohoto fora

    junior nejím, raději gothaj
  15. punkac

    Dinosauři tohoto fora

    8.1. 2006 22:21 hodin na foru 18.3.08 6:41 hodin ale prakticky jako čumil a pouhý čtenář hned po koupi Míčkax4 někdy od května 2004 Jsem dinosaur? Nebo aspoň brontosaur?
  16. Tak co jsi cekal. Je to profi nastroj
  17. Zacina na pouhopouhych 480 € ;-)
  18. punkac

    Sháním člena Coudys

    Hmm at si ho za dobirku necha.... Fakt kokot
  19. Mame 21 kw prutokace od aeg a zcela vypustit nejdou. Vzdy v nem nejaka voda zustane. Uz se nam i jeden v zime roztrhl. Resim to demontazi ze zdi prace na 20 minut. Pri opetovne instalaci se musi dat nove tesneni na priruby. Jinak 25 amperovy jistic je taktak. Doporucuji si priplatit a mit dvaatricitku. Bohuzel ne vsude to lze....
  20. Vegas je dobrej moc dobrej ale neni zadarmo
  21. punkac

    tranzistor KC639

    jj 637 až 9 se liší jen napětím proud mají tu jednu ampéru.... Jelikož ty hodiny umí, ovládat i 60V strojky, má tam KC639 (je myslím na 80V) svá opodstatnění.... Kdybych tam dal jinej, už by byly jen na 24 V strojky, a nikdy nevíte, jaké hodiny s jakým strojkem na aukru koupím [upravil dne 29/12/13 19:07 od punkac]
  22. tohle auto nikdo neukradne Šaldík by koupil Fiat Multipla varianta Saudek [upravil dne 29/12/13 19:00 od punkac]
    • 27
  23. punkac

    tranzistor KC639

    jo je jako CD639, ale fakt zatím sháním origo, uvidíme, třeba někdo má
  24. Klucí, velice urgentně sháním českej tranzistor s označením KC639.... Nemáte někdo doma v šuplíkových zásobách? Náhrada je BC639, ale to až jestli nebude origo.... Potřebuji to do starých pragotroňáckejch řídících hodin EH41, které jsou docela vzácné a rád bych je udržel při životě za pomocí origo součástek díky za nabídky
  25. punkac

    katalyzátor-výkup

    čoveče tohle by mě taky zajímalo mám tu střeva z pěti katů do bmw X3 benzín, nikdy nebyly použité
    • 7
×
×
  • Vytvořit...