no nevim ti, byly tam dvě kámošky předminulý rok ( od té doby. co jsem viděl fotky, se tam chystám) a nepovídaly nic o blahobytu.... Není Cuba Varadero, co se třpytí....
Byly i jinde, bydlely u normálních lidí spíše mimo civilizaci a tak.... Už jenom ty dvě měny a co se za ně dá koupit.... Turistická a národní (ta jedna byla cca jedno tojro a ta druhá cca jedna koruna) Za tojrovou všechno aleza korunovou akorát fazole, rajčata a nejlevnější rumik