-
Počet příspěvků
7 513 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele punkac
-
Zkus ty fastony malýma kleštičkama trochu přimáčknout, aby šli na protikus ve ventilátoru ztuha. Pochybuju, že by se ti někde přepálil tak tlustý drát, který napájí motorek ventilátoru.
-
K tomuto napíši jen jedno.... Měl jsem to ve 406, u řidiče samozřejmě zpřetrhané, koupil jsem nějaké UNI dečky za 99 Kč v nějaký akci Rozdělal sedák (Dle Kobliha jsem měl tu starší lehce rozebiratelnou variantu), rozdělal dečku a vyndal z ní topné těleso, vložil těleso na sedák, schválně jsem to udělal na volno, aby se drátky při posezu nezpřetrhaly.... Oprava na cca 3 hodiny a na první pokus, aby to vydrželo necelý měsíc. Na druhý pokus už jsem to měl sfouklé za 30 minut - nemusel jsem vyštípávat kovové dráty, které drží čalounění u drátěné kostry v sedáku, při první opravě jsem tam dal plastové kabelbünde. Aby to vydrželo zase necelý měsíc. Pak jsem se na to prostě vykašlal Takže řešené je pro mě varianta 1
-
Souhlas! Bylo to hezký pokoukání
-
napiš ještě jak tlustý, zeptám se ti zítra na dílně, kde a za kolik to kupujou (používaj to jako výplň do průhledů k pilám)
-
Tak nějak, v práci si tak maximálně zavolám, na jedný chalupě si zavolám z půdy a na druhý stěží i 50 metrů na kopci od baráčku. Kdybych neměl firemní tarif, dávno bych byl pryč...... Na infolince tmobilu stále říkají, že síť budou posilovat, jen neřeknou kdy a kde
-
Kdysi dávno mi na 405Mi16x4 poblikávala stopka s chladicí kapalinou a olejem nezávisle na množství či teplotě kapalin.... Byl to prodřený drátek od čidla tlaku oleje... Obnažená licna se dotýkala hliníkového bloku sání.... Budeš to mít podobné.... někde nějaké nechtěné krátké spojení nebo přechodový odpor, které elektronika vyhodnotí jako chybu
-
ještě přidám takovou jednu zkušenost, když baterká má před smrtí, jde třeba dobře dobít, jednou dvakrát nastartuješ a podruhý ani ťuk a pak už ani nejde dobít, je to tím, že olověná deska nějakýho článku (nevím jestli katoda nebo anoda) už byla moc slabá a manipulací s baterií prostě nevydržela a rozsypala se na padrť
-
hmm ale on nepsal o LTE, ale že za ty prachy má FUP 4GB
-
FAB je Dano406 firma z Rychnova nad Kněžnou zabývajíc se jiným sortimentem počkáme, co napíše Francouz....
-
Francouz407: Gratuluji, thle je první automobilový dotaz po sérii dotazů ohledně přestavby domu 1) zajeď do pořádného servisu nebo k prodejci baterií, kde ti měřákem změří kapacitu baterky a dobíjení alternátoru 2) jestli toto bude v pořádku, nezbývá než se zaměřit na to, jestli ti něco v autě nepožírá energii. Například dodělaný alarm, špatný kontakt žárovičky v kufru a tak dále.... 3) je hezký, že jsi nám napsal, že auto máš od roku 2010, ale to nic o autě neříká.... Zkus si do podpisu prosím napsat typ vozu, jeho rok výroby a motorizaci.....
-
Asi tě bude zajímat Blok \"A\", který je napájecí a blok \"B\", který je pro reproduktory
-
NO jsem v chalupaření o nějaký ten level výše ale to nevadí Napiš jak jsou velké místnosti a jestli je to do patra.... Ono není vůbec jednoduché a levné řešit přenos tepla pomocí trubek.... Aby to mělo nějaký smysl, musíš mít hodně výkonný ventilátor a soustavu ne zrovna moc hezky vypadajících trubek o minimálním průměru 30 cm jestli tam budeš jen na víkendy čističku bych s prominutím neřešil a hopla trativod do Dunajce a používat jen saponáty na přírodní bázi - jinak já mam septik, který se vyváží jinak topení mám plynovým kotlem a jak radiátory tak topení v podlaze + velká krbová vložka vodu ohřívám v kuchyni malým bojlírkem a v koupelně průtokáčem 21 kW barák v tvém případě asi nemá cenu zateplovat.... Mě to čeká, páč s chalupy udělám svůj hrad ) Jinak na jedné chalupě máme klasickou studnu a tady na té mé je vodovod z řádu. S klasickou studnou jsme neměli nikdy problém vyjma jednoho, kdy jezeďáci močkovali pole nad studnou. Tak jsme se z toho všichni posrali, Jezeďáci museli na své náklady studnu vyčistit a skoro rok trvalo než byly biochemický rozbory vod v pořádku, ale vše zaplatili. Ten rok jsme vařili a pili vodu balenou, na koupání to nevadilo.... Bylo to za hlubokého socialismu. Dnes je voda v nejlepším pořádku.... U vrtané studny by ses tohoto asi určitě vyvaroval.... Včely nemám, ale měl jsem prasátka a veškerou ptačí havěť, co končí na talířku, tak se ptej
-
niple s jedním p nevím, ale se dvěma p je to bradavka ještě mě napadla k tomu holendru, fitinka [upravil dne 8/2/14 16:03 od punkac]
-
Skydive Aréna Praha
punkac odpověděl/a v tématu od hardhouse.trip v sekci Cestování - tipy na výlety či dovolenou
bratrovi jsme to dali ke třicetinám, koupili jsme mu 10 minut - byl tam ze všech nejdéle vždycky tu minutu a půl a pak šli jiní -> jinak tam byl němčour, kterej měl skoro 200 Kg a lítal taky, takže Medvěd může Není to tak jednoduchý, jak to vypadá -> pohyb nahoru a dolů se řídí jen náklonem hlavy..... -
A kdo určí proč zrovna zdravotnictví? Aha, to kdybychom náhodou potřebovali do nemocnice, tak by to naší peněženku moc bolelo, co? A kdo určí proč zrovna školství? Když nebude kultura, tak co tam ty děti a mládež budeš učit v dějepise? Je vidět, že jste snad všichni suchaři. Divadla nechcete podporovat, památky, motorsport, a další.... Můžete sem napsat, jak trávíte svůj volný čas? Ležíte jen pod autem, nebo koukáte na bednu (co by v ní asi bylo kdyby nebyla podporovaná kultura a sport).... fakt mě to zajímá
-
Gratulace velká.... Co stávající 207? Necháš si jí nebo jde do světa? Chtěl jsi větší praktičtější nebo proč jsi měnil? 207 byla přeci také funglovka, ne?
-
No trošku směšnej názor s tou OSOu, víš vůbec, jak to s ní chodí? Jak funguje Dilia? Je třeba sranda, že i divadla produkují hudbu nebo píší velmi úspěšné hry, nehrají se jen věci převzaté, víme? Asi ne? Hurvínek válka (Hurvajzi promiň ) je ten tvůj názor s vydělanýma 40000 za představení.... Když pominu nějaký minimální odměny hercům, kulisákům a jiným. Tak si spočti, jaké jsou náklady na to představení. Vezmi to od počátku, kdy se šijou kostýmy, staví scéna, až po to, kolik se zaplatí za propálenou elektriku, topení či klimu, i poplatky za případně použitou hudbu, a mohl bych pokračovat do nekonečna..... Hele jen pro příklad jedno nové představení přijde (jeho výroba na cca 150 až 250 tisíc.... jen výroba.... oni si pánové neuvědomují, že kdyby nebylo podporovaných dotovaných aktivit a byly jen ty, co si na sebe samy vydělají.... tak po roce sedí doma na prdeli a nadávají, že je nuda a že pro ně stát potažmo radnice nic nedělá Jinak příměr s knihovnou je fakt dobrej :potlesk pro Maturantku Jo Ghostboxere, co říkáš na to, že se můžeš vyjadřovat na foru, které je dotováno někým jiným? Jestli jsi členské již poslal, velice a upřímně se omlouvám [upravil dne 7/2/14 16:27 od punkac]
-
Ghostboxere jsi bohužel vedle jak ta jedle, ale neberu ti tvůj názor a to je důležité ne? Jinak UL je krajský město, divadlo by asi mít mělo, že jo? Neobhajuji tu troškovy filmy a nějaký poplatky Ose. Budeš se divit ale ono je platí i to divadlo, konkrétně Ose, Dilii a spol.... Někdy mám pocit, že přibývá spoustu lidí okolo mě, kterým nezáleží na něčem jiném než mít auto, barák, dovolenou u moře all inclusive by mě zajímalo, kdo by tě v tý televizi před kterou sedíš bavil.... asi nějaká sebranka, co? Třeba pro mě to jsou čutálisti, vymaštěný jako motyky ale uměj kopnout do mičudy, tak jsou hvězdy
-
čůza s umělejma kozama, co si hraje na sereblitu rádoby moderátorka třeba, prostě kulturní odpad
-
takže sis koupil stahovák a měníš sám?
-
No s těmi divadly je to trošku složitější v tom, že prostor o třista židlích a více si na sebe ze vstupného do 200 Kč může vydělat, menší nikoliv... Jsou to právě povětšinou ta malá divadla a nezávislé scény, která produkují ty herce, které pak má \"národ\" rád Ten Činoherák jsem sem dal za a) z nostalgie - makal jsem tam 6 let a něco o fungování divadla vím za b) proto, že tímto divadlem prošla nebo zde začínala spousta herců dnes hrající v ND nebo ve všech možných filmech zákon nabídky a poptávky nelze uplatnit. Taky nenadávám na to že v UL opravují za desítky milionů nějaký fotbalový stadion, kam já nikdy na nějakej fotbal nepůjdu, ale lidem to neberu, platí v UL daně a chtějí chodit na fotbal, tak prosím. Ale i já chci mít nějakou možnost kulturního vyžití a to je například to divadlo, kam fandové do fotbalu nikdy za život přijít nemusejí. Kdybyste všechno brali jen na základě poptávky a nabídky. Tak z kultury nám zbyly jedině sereblitky typu Novotný, Náhlovský, Mašlíková se svejma pizdama a vyšumělí Olympici s kolegou Davidem.... Na tyhle věci totiž chodí masy, na kulturu ne.... Snad je to dost jasné vysvětlení
-
proto píši do jisté míry u zdravotnictví u středního školství si myslím, že by mělo být plně dotované VŠ - půl na půl, možná kdybych si ho musel platit, nepromarnil bych všechny své šance - klidně to přiznám veřejně, v nejhorším to jistí univerzita třetího věku (nebo druhu? ) Kultura jednoznačně, to je to co dělá národ národem Bohužel zřizovatelé divadel (radnice povětšinou) by chtěli mít jen stagiony (divadla bez souborů) kam by přiváželi masovou zábavu v podobě Donutila a spol.... Na menší soubory se jim přispívat nechce, neuvědomují si, že právě různorodost dělá kvalitu. třeba www.cinoherak.cz
-
Kujone, myslím si že kultura, školství i do jisté míry zdravotnictví by dotovány být měly....
-
No říkám, směrem na východ si lidé jaksi přestávají vážit života, zdraví, přírody a nakonec své vlastní důstojnosti ČR je tak na půl, beru jí jako celek.... něco málo dobré a zbytek naředěnej ruskýma manýrama... Aneb po nás potopa Tak v Kostolaci zrecyklují ruský model z let šedesátých a postaví z peněz EU (nás všech) při Dunaji výzkumák a továrnu na říční bagry, který ten Dunaj od náplav budou čistit... Si dám asi patent na řešení nezaměstnanosti [upravil dne 6/2/14 21:07 od punkac]