Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Galaxy S4,S4mini ,S5mini

    jako file manager používám total commander se síťovými pluginy, maká to perfektně
    • 36
  2. punkac

    zajímavé aplikace pro Android

    keepassdroid též využívám k plné spokojenosti
  3. punkac

    Galaxy S4,S4mini ,S5mini

    to je přesně 100 lidí 100 chutí.... Mám tedy jen S3 (jsem žabař, vím ) Ale osobně je mi fuk, že to vydrží den, když je to stejně přes noc na nabíjedle. Pro mě je pecka foťák a instagram dohromady a geolokační hry, který teda baterku řádně potrápí, ale od toho máme zdroj v batůžku
    • 36
  4. punkac

    Mikrotik

    super páni, už to maká
    • 61
  5. punkac

    Mikrotik

    MistřeChodný, u toho dhcpe pro wifi1 toto nemusím udělat?
    • 61
  6. punkac

    Mikrotik

    Edisone, proč reaguješ v tématu, kde na toto není nikdo zvědavý.... Pochop že jsem laik, kde tvé slinty mě akorát někam špatně nasměrují Co potřebuji, bylo popsáno v prvním příspěvku, nerozumím tomu, nepřispívám! Obyčejnej routr za tři kila od d-linku umím taky nastavit, tohle je trošku jiný zařízení
    • 61
  7. punkac

    Mikrotik

    Můžeš přesný polopatický postup jakým jsi začal, nevím kde mám dhcp upravit.....
    • 61
  8. punkac

    Mikrotik

    Jenže Edisone, méně je někdy více a ve věci odborných, ten co nic neví spravidla má mlčeti, aby nešířil fámy a lidé neznalí nebyli mystifikováni
    • 61
  9. abych to vysvětlil.... mam routerboard RB532 a ten má tři lan porty a 4 wifi karty ( normál jen dvě ale mám tam daughterboard ) tak LAN1 je vstup od poskytovatele, LAN2 vede do 24 portovýho switche ( odtud ke kompům a k televizi) a LAN3 je záloha.... Pak je wifi1 až wifi4 (2,3 a 4 je zatím vypnutá) tak a co potřebuju.... umím jen to aby LAN2 a 3 a všechny wifiny měly svůj rozsah adres takže lan2 má 192.168.1.1-254 lan3 má 192.168.2.1-254 wifi1 má 192.168.3.1-254 a tak dále a já potřebuju aby LAN2 a WIFI1 měly stejný rozsah, aby se viděly disky v notebouku, který je připojen přes wifi s diskama v kompech, které jsou po kabelu a abych mohl tisknout a skenovat na tiskárně, která jede přes wifinu poradí nějaký odborník takříkajíc po lopatě totálnímu neodborníkovi?
    • 61
  10. punkac

    Vítejte!

    Jediný kdo tu všechny ve vedení a nejen tam štve je taky od Labe ale z města Kolína Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 63
  11. punkac

    prace a zivot v D

    Taky přeji hodně štěstí a ať se ti daří Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 29
  12. punkac

    Vítejte!

    Patláš páté přes deváté! Avatar jsme měli vyměněný, protože jsme nesouhlasili s tím pastorkovým paskvilem! Žádnou šanci jsem dostat nepotřeboval. Nic jsem neporušil. Jestli narážíš na mé skoro roční neřádství za vlády Pe.Tra - to jsem si s ním vyřešil úplně normálně Opět jsem jaksi nepotřeboval mít nějaký znovu restart či novou šanci. No to dobře leštíš kliku, pamatuješ si jak jsi útočil proti tomuto foru, jak jste obesílali SK členy, jak konkrétně ty jsi popíral právo na název, stanovy, jak jsi se oháněl tím, co je či není copyright na značku a logo, i stanovy jste okopírovali.... Chlape ty máš opravdu kachní žaludek
    • 63
  13. punkac

    Dotaz na adminy

    jasně nemůžu mít hrozny, tak jsou kyselé......
  14. punkac

    Dotaz na adminy

    Na slovensko překlad jen maruščinejch měsíčků ps: to s tou pomlčkou jsi napsal skvěle.... Místo toho aby byli rádi, že tu můžou plkat o všem možným i nemožným si budou vymýšlet formáty datumů úplně vidím, jak bych si na emerickým foru stěžoval na datum, že mají MM DD YYYY a že to chci změnit, protože tomu nerozumím.... První odpověď od moda by byla, abych se vrátil do školy a druhá by bylo ovocíčko
  15. punkac

    Dotaz na adminy

    Hurrááá, dreimal Hoch! Prosřetelnos zvítězila a od tetka uš jen a pouse Šeski Jen dejte bacha, komu ty zdrojáky dáte, dneska se krade všecko
  16. punkac

    Dotaz na adminy

    vzniklo ze slova fíčura
  17. Nebyl to Nymburk okres Snina - takže v rublech? Bacha vtip jak rešeto [emoji1] Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 44
  18. punkac

    Vítejte!

    [emoji1] Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 63
  19. punkac

    Vítejte!

    Jeee agresssore , jsou tady mraky témat, mají mnoho stránek, tak čti.... Nechceš, aby ti konkrétně tobě někdo prerikaval, jak a co bylo? Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 63
  20. punkac

    Vítejte!

    A heleme se..... máme skororoční výročí Na některý typy nereaguji Agressor: jééé, mě by se to ale opravdu líbilo ale připravil bych se o kopec srandy při čtení tvých příspěvků Lubk0: druhou šanci nedávám, nevidím jediný důvod, proč bych měl Scratch: 100% souhlas s tím, cos napsal
    • 63
  21. Ustí je holt Gang
  22. Ano, poradili mi to malíři a neměl jsem žádný problém. Použil jsem barvu vyráběnou pro řetězec OBI. Penetrace nejlevnější pro vnitřní použití taktéž z OBI
    • 20
  23. punkac

    Hospody, hospody, restaurace

    Určitě něco ppdnikneme Odesláno pomocí TapaTalk z S3
    • 80
  24. nalej velkýho panáka penetrace do barvy a udělej dva nátěry a super, je to 14 dní co jsem takhle maloval chodbu
    • 20
×
×
  • Vytvořit...