Patláš páté přes deváté!
Avatar jsme měli vyměněný, protože jsme nesouhlasili s tím pastorkovým paskvilem! Žádnou šanci jsem dostat nepotřeboval. Nic jsem neporušil.
Jestli narážíš na mé skoro roční neřádství za vlády Pe.Tra - to jsem si s ním vyřešil úplně normálně Opět jsem jaksi nepotřeboval mít nějaký znovu restart či novou šanci.
No to dobře leštíš kliku, pamatuješ si jak jsi útočil proti tomuto foru, jak jste obesílali SK členy, jak konkrétně ty jsi popíral právo na název, stanovy, jak jsi se oháněl tím, co je či není copyright na značku a logo, i stanovy jste okopírovali....
Chlape ty máš opravdu kachní žaludek