Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    frozz, ále prosimtě. do UL trefíš, si můžeme dát spicha u Globusu a ject pěkně za sebou:mrk
  2. punkac

    straki007 přesvědčil

    jen ho nechte pěkně v Čechám, tady je pp205, Straki007, Pe.Tr...... země zaslíbená :D:D:D
  3. já bych řekl, že cvaká kov o kov, jde o to jestli cvaká to vahadlonebo hydroštel, jinak jsi to řešil tady, už se to zase nedá poslouchat? Si někdy poslechni můj motor po ránu
  4. je to sice na jinej motor, ale princip bude stejnej
  5. mrkni na obrázky od comma, jak měl pěkně vyběhaný vahadla, třeba to klepe kvůli zvýšené vůli
  6. Another byl rychlejší říká se tomu, co jsem popsal výše stálý převod?
  7. 1)točí - motor spojen přes spojku, tomu co se točí se myslím říká stálý převod 2)netočí, spojka odpojí motor 3)točí, převodovka je roztáčena přes kola potažmo poloosy, když máš zmáčklou spojku a zařazenou rychlost, roztočíš i ten stálý převod, který by se jinak netočil 4)na to samé co vnější, jen má jinou konstrukci, je složen ze třech kamenů, které se mohou posouvat v tahu a do stran, kvůli pérování auta, vnější kineťák může se pohybovat jen do stran 5)ne stejně jako vnější, seš na místě, kola se netočí, pokaď jedno kolo nezdvihneš do vzduchu a nezařadíš rychlost
  8. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    to sice jo, ale jsme domluvený, že mě nabere, abych si mohl dát pivko . Navíc v Mostě už jsme byli, jsme pro to takhle točit. Může přijít na řadu Chomutov, Kadaň, Litoměřice nebo UL a Děčín.......
  9. UL - zamlžíno, 2°C, Labe nám pěkně kulminuje.... Snad už ta voda opadne, do práce místo 10 minut jedu přes půl hodiny
  10. 2Gabriel307: já reagoval spíše na tu štípnutou zadní RZ
  11. přesně! A co nejdříve, na inspektorátě ti daj jiný. Dřív než budeš muset dokazovat, žes u tý pumby nebyl.....
  12. trošku do toho vstoupím, opravit to dle výrobce nejde, já to ale opravil a rok to šlape bez problémů, jsou na to potřeba dva lidi. Nádobku otevřeš a doleješ brzdovku. U toho pístu, co je na převodovce, vytlučeš čep, který zajišťuje hadici. opatrně našlapeš pedálem!!! Až začne téci kapalina, bacha, ať si nepocákáš kastli brzdovkou. Doleješ trošku brzdovky i do pístu. Prostě minimalizuješ podíl vzduchu v systému, pak to zase všecko pospojuješ, pořádně zajistíš ten vytlučenej čepík a máš hotovo a 7000 Kč doma ušetřených.
  13. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    určitě, mluvil jsem o tom minulej tejden s Wooodym... Most je daleko
  14. punkac

    Sokolov uz je taky pod vodou

    vix: je to tak:super jinak v UL staví protipovodňovou zeď už skoro dva roky a vypadá, že je k hovnu. Nechci schazovat počáteční zatopení pod mostem E. Beneše, když stavba není hotová, ale co mě hodně zarazilo, byla míra zatopení křižovatky U pěti oblouků. Nová zeď tam končí a voda jí normálně obtekla a pak už zatopila co mohla. Předpokládám, že takovýhle zimní povodně budou každý rok, v tom případě zeď vůbec nic nezachrání a jsou to jen vyhozený peníze. Nevím proč baréru nestaví po celé delce nábřeží. Miliardy sem, miliardy tam
  15. punkac

    Výběr mobilu jaká koupit

    mno uživatelská podpora je obrovská, co na tom, že na to nokia kašle, aplikace, co potřebuju, někdo už udělal. Příkladem lepší aplikaci na geocaching na mobilu než je AGTL jsem neviděl. S tou baterkou je to asi takhle. Jsou dva typy uživatelů, jedněm stačí den, páč přes noc je mobil v nabíječce a ty vědí, že den to určitě vydrží a pak ti co, nenabíjejí jejich mobily třeba týden a pak když ho potřebují, mobil uděla tadadata a vypne se Můj kolega v práci toho je zářným příkladem, pak prosí o nabíječku kohokoliv v jeho okolí. takže asi tak. Když lovím poklady a předpokládá se větší odběr energie, tak se mi osvědčila 2000mAh solární dobíječka, doma samozřejmě ze sítě dobitá, v terénu sluncem se dobíjející.....
  16. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    okay 26. středa je taky řešitelná
  17. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    tenhle týden mám odpolední, za mě tedy ne, ale příští týden ranní a krom úterka 25. ledna mam volno. Za mě nejlepší čtvrtek 27? Co vy na to?
  18. punkac

    Výběr mobilu jaká koupit

    zatím nejlepší mobil, který jsem si pořídil, je bezesporu nokia N900. Operační systém Maemo mě uchvátil. Telefon mi vyhovuje na 99% (to 1% je za výdrž)
  19. punkac

    Nová hudba k origo rádiu...

    kluci, máme tady tohle vlákno
  20. punkac

    Noční hlídání

    hmm, musim makat, čeká mě udělat trial zkoušku, ke který nemám komplet data, to zas bude Na to, že je poslední noční, mám nějak nezvykle moc práce
  21. punkac

    Mapa členů

    Kurt: líbilo by se mi, kdyby odkaz na tuto pežotí mapu byl nahoře v liště, jak je nápověda, google hledání a podobně, co ty na to?
  22. punkac

    Mapa členů

    tak jsem taky poprosil o umístění na mapu, bydlím na úřadě
  23. punkac

    Dotaz ohledně 106ky

    napadají mě tři věci. 1) přisává vzduch, zkontroluj spojky hadic, pumpovací balónek bývá steřelý, nemáš v půhledné hadičce u čerpadla viditelné vzducjové bublinky? 2) špatnej kontakt na chcípací jehle čerpadla, tohle se dělo mě, vlivem vibrací se zvýšil přechodový odpor a jehla odpojila přívod nafty a auto chcíplo. 3) zasraný sítko sacího koše v nádrži nebo přicpané odvzdušnění nádrže, když auto chcípne, zkus otevřít výčko nádrže a posouchej jestli neuslyšíš sykot způsobený nadměrným podtlakem v nádrži
  24. ty vole, von neumí pořádně číst, Rychnava - obec co nepatří do 21. století Ten trotl se na konci kejve jak obyčejnej dealer háčka z míráku (pro pražáky - náměstí v UL ) [upravil dne 13/1/11 17:45 punkac]
  25. punkac

    IT- problém s NTB- aku KO?

    mno jestli si původní partišny smazal přes správce disků a vytvořil novou prázdnou, tak to se nesmíš divit, nic na ní není. Vezmi instalačku woken a nainstal v notebooku čistej novej systém......
×
×
  • Vytvořit...