1)točí - motor spojen přes spojku, tomu co se točí se myslím říká stálý převod
2)netočí, spojka odpojí motor
3)točí, převodovka je roztáčena přes kola potažmo poloosy, když máš zmáčklou spojku a zařazenou rychlost, roztočíš i ten stálý převod, který by se jinak netočil
4)na to samé co vnější, jen má jinou konstrukci, je složen ze třech kamenů, které se mohou posouvat v tahu a do stran, kvůli pérování auta, vnější kineťák může se pohybovat jen do stran
5)ne stejně jako vnější, seš na místě, kola se netočí, pokaď jedno kolo nezdvihneš do vzduchu a nezařadíš rychlost