Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Zemřela Jiřina Jirásková

    R.I.P. je Medvěde, to co mě v těhlech vláknech mrzí, jako by někdo nemohl napsat Odpočívej v pokoji, což přesně ta zkratka znamená REST in PEACE Jinak, jelikož mám rád černý humor napadl mě takovej humornej kousek, vhodnej pro středně až plně obsazený MHD bus. Ale raději počkám na pokročilou hodinu
  2. punkac

    Zemřela Jiřina Jirásková

    Mno, vidíš a psal jsem ti jednu, na kterou jsme si reagovali, já jen abys nevypadl z tréninku :D:D
  3. punkac

    P 605

    Si někdy říkám, kdybych vyhrál hodně moc peněz v nějaký americký lotto soutěži, že bych si koupil stroje na formy plechů k 605, 505, starý Audině Quattro a ty auta vařil, měl motorárnu, prostě by tyhle pro někoho starý křápy, pro mě nejhezčí auta, sjížděly s pásu úplně nový, nezrezlý a s neolítaným motorem. Tak jsem se zase probudil :D:D Jinak nedělaj je ještě někde v zemích třetího světa jako brouky v Mexiku?
  4. punkac

    Zemřela Jiřina Jirásková

    Honzo, taky jednou odejdeš, ale ty zas příjdeš :D:D
  5. overlock je takovej specializovanej šicí stroj (nekterý umí i pět rúznobarevných nití) a slouží to k vyšívání log, popisů, umí to i takový tlustý hmatatelný nápisy Postnul jsem to jen jako nápad, na co se ještě třeba můžeš zeptat, k tomu petovu sdělení, že folie praská, s čímž já souhlasím Nemuselo by to být o tolik dražší, do stroje nasypeš jména členů a on je pak vyšívá jedno po druhým, možná méně práce než s nažehlováním nicků foliovou technologií
  6. výšivka nicku nějakým overlockem je asi úplně mimo, co?
  7. punkac

    Zemřela Jiřina Jirásková

    srabi, se bojíte Stibta, co? jinak jsme v Čechách, tak namísto trapné anglické zkratky snad jen Odpočívejte v pokoji, měl jsem Vás rád
  8. Milane nejde o peníze přeci, jde o zábavu, já raději dám 300 za pořádnou prohlídku, kterou si užiju, něco se dozvím, než třeba 300 za srazové triko, ale to sem nepatří. Jinak k čemu jinýmu peníze jsou, než aby prostřednictvím nich člověk zapomněl na starosti všedních dnů. Ono to chce občas při koukání do jídeláku nekoukat na cenu, nemyslet na účet od benzínky, když se víc šlápne na plyn. Já třeba automaticky k jakýmukoliv vleznýmu připočítávám cca 100 Kč, protože moje malá vášeň je sbírání magnetek na ledničku (myčku) z míst, kde jsem byl, už toho mám docela kotel Vždycky když jdu do ledničky, vzpomenu si, jaký to tam bylo. Poslední přírustek je třeba z Ostravy z jejich moc hezké Masarykovy Radnice Jinak jsem se asi nepochopili, myslel jsem samozřejmě větší prohlídku na Křivoklátě, tam jsou k vidění právě ta mučidla (alespoň v roce 2009 byla) Karlštejn mi přijde nudnější, i když v tý zlatý komnatě jsem nebyl, nepouští tam moc lidí Bude ti stačit, když se závazně přihlásím asi týden před? Přeci jenom je to jaro a to mám nejvíce práce na chalupě
  9. punkac

    P 605

    Davídku, to byla ale blbost, co jsi napsal Právě tenhle obývák na kolech, jak někdo kdysi míval v podpisu je hodně bezpečné auto. Dle mého to vypadá i jako hezké auto, 607 už je taková nařvaná, bude vůbec nějaký nástupce tohoto segmentu u Pugu, nebo je lepší koukat už jinde?
  10. punkac

    P 605

    Stibto: Není to jen o dílech, přeci jenom už tahle auta jsou dědečkové. Ne vše se dá sehnat U mě navíc by to nemohla být jen voňavka na víkendové ježdění, ale musela by tvrdě makat a běžným ježděním by šla brzy do kopru, vezmi si jen ježdění v zimě po nasolenejch silnicích....
  11. punkac

    P 605

    To je moc dobře, tam dostane jen to nejlepší. Držím palce a
  12. punkac

    P 605

    Hodně jsem uvažoval o té vertexově, jak jí pak měl chvilku hugo boss.... Ale neuživil bych to
  13. punkac

    CHAT TEĎ???

    neboj si to můžem kdykoliv zvopáknout ne?
  14. Veverko, máš naprostou pravdu
  15. za takových deset let, se budeme bavit jen o tom, kde se mění palivový články, všechny auta budou mít stejný podvozek, stejný uni motor, stejný kola. Jen ty různorodá témata o prdu ty nám zůstanou Schválně si někdy projděte stará témata, třeba z roku 2005, to fakt bylo jen o technice, občas nějaký téma o filmu či hudbě. Dneska je to naopak, probírají se tu všechny věci, koho který napadnou, je to taková lampárna. Proto je jasný, že se občas musí vyvětrat! Když jsem přišel a potřeboval radu. Byl tu Ozzy56, Oddie, Pastorek občas Komisař a jejich slovo bylo svatý. Nikdo se nehádal, opravil dle návodu výše vypsaných a poděkoval. Dneska už to tak jednoduchý není a tak se lidi z nudy nebaví o motorech, páč tam už nic ani s radou nevymění, tak plkají o výtrusech :D:D A jelikož každý má v tomto svou pravdu, trošku se popichují, každý má hranici nasranosti jinde a k uraženostem je už jen krůček Koukám Oddie byl rychlejší s podobnou myšlenkou JJ Hurvajz je kronika, schválně si du pročíst moje příspěvky, co jsem tenkrát mlel [upravil dne 6/1/13 21:41 od punkac]
  16. MilaneF1, jak víš, jsem bez vozu, ale třeba se to vyřeší. Třeba mě někdo nabere cestou Jelikož jsem v Berouně vždy končil vodáckou cestu Berounky z Plzně a vždy jsem byl v restauraci výše zmíněné velmi spokojen, proto jsem neváhal tě o ní informovat. Je to klasická česká lepší hospoda, kde dostaneš denní menu stejně jako chutný minutky či saláty, pivečko bylo velmi ucházející, jinak snad měli i točenou kofolu, ale já dal přednost pívku k jídlu. Měl jsem jednou žebra, už nevím jestli hovězí nebo vepřová. A podruhé jsem měl klasickou svíčkovou a to byla pecka. Jinak jak někdo psal, tak tu prostřední hospodu opravdu nebrat, byl jsem tam též jednou (nikde jinde nebylo v noci otevřeno) a nic moc, nebylo to zlý, ale Tři Koruny jsou o poznání jinej level. Na hradě jsem byl též, proto jsem ti doporučil delší okruh jehož součástí je i mučírna, která při malém okruhu není přístupná, hodně mě to tam bavilo, prakticky nejvíc z celého hradozámku Proto jsem to doporučil.
  17. ano, budou ti tu lidi tvé momentální náladě brečet, jak to bylo dříve fajné a blablaplus jestli to má být proti tomu, že jsem si dovolil upozornit na něco, co se mi nelíbí (a jak je vidět, opravdu nejsem sám) Tak se omlouvám Za mě je nálada normální, holt není vždy posvícení...... Nikdo si tu nenadává do pohlavních orgánů, jen se holt diskutuje nad vážnějšíma věcma namísto témat o TV, ledničkách nebo telefonech, ve kterých se nejde zavděčit všem hlasoval jsem OK
  18. nezlobte se, ale tohle přeci není o hádání. Přeci si bratři kalendářníci nenrchají kálet na hlavu Jestli nejste moc cimprlich Jinak viz v lákna o komunikaci s vedením. Docela by mě zajímal názor těch, co tak bezbřeže stojí za rozhodnutím co nejrychleji vyměnit forum za jiný systém, zvláště teď po příspěvcích vvittyho a oddieho? Je to jako v manželství - v dobrém i zlém. Holt někdy je dobře a někdy je čas ku vymetení komína :D:D
  19. ano, je vidět rovnost sama:D Tom a Lucie, vemte si z toho ponaučení, co nemohu splnit, to neslibuji. Je to klasický Tome, když se někdo celou dobu baví, že chce kalendář, pošle fotky, ví, že se to musí stihnout co nejrychleji a pak napíše OK, vím o tom Lze předpokládat, že vše je závazné. To cos tam teď postnul je klasická výmluva, kterou dělají jenom nefér lidi (někde se jim říká přizdisr..i) Že se vám podařilo pokazit lidem zábavu, je fakt. Raději bych mlčel a šoupal nohama
  20. punkac

    Sedacky

    navíc jestli mají loketku, tak bys tam měl pak dírku
    • 9
  21. nebo může sedět v III. skupině Dá si pivo a párek :D:D Jinak pár postřehů k Berounu. Na náměstí jsem baštil U Tří Korun a bylo to moc dobrý Křivoklát určitě stojí za to dát delší prohlídku, mě se to moc líbilo v Koněprusích jsem byl jako malý chlapeček a bylo to taky super
  22. hele zase máte dva týdny v kalendáři volno, na začátek si dáte fotky krásných žen či mužů. V tom máte leden alias výrobní měsíc odbytý a pak už se můžete všichni těšit až na vás v průběhu roku příjde řada Jinak k těm dvoum blbečkůmjen toto, jestli to čtete, tak vězte, že přesně takhle se kazí zábava ostatním lidem! To je doprdele takový problém si někde půjčit u maminky? Nebo i po přihlášení si přiznat barvu a co nejdříve říct:\" Romane, Lukáši - nemáme peníze, odhlašujeme se, nezlobte se\". Všichni by to pochopili a určitě by se přihlásil někdo jinej. Já jsem třeba chtěl poslat fotku tátovýho citroéna C4 a mezi vysloveně pežotí kalendář jsem se nechtěl mačkat, takhle jsem třeba mohl.... Má narozky v květnu a byl by to pro něj hezkej dárek. Nevadí, nechám si to na příští rok, bohužel 60 je tátovi jen jednou dopsáno po vychladnutí :DDD Jinak je vidět, že u dnešních mládežníků, už není slovo a podání ruky to co bývalo dříve a v čem jsem vychován já. Jestli na nějaký fejsbukvici píšou, že se na blbý kalendáře, který tak moc chtěli, mohou vysrat. Tak já za sebe říkám, že by se na ně měl vysrat pežot klub a vykopnout je, tyhle snílci mezi nás nepatří! Jenom to potvrzuje, že psáno a dáno musí být v dnešní době naprosto vše, jinak se vychcánci budou stále smát do ksichtů těm slušnejm.... Ať si z toho každý vybere, co potřebuje [upravil dne 6/1/13 19:36 od punkac]
  23. punkac

    Noční hlídání

    programátorskej, hlásím výměnu mečů Kingspade: gratulace Ostatní kuny, a kundičky (doufám že to nějaká hezká alespoň z povzdálí sledovala, když nezasáhla přímo do diskuze) přeji vám dobrou noc
  24. punkac

    Noční hlídání

    hmm, taky dám cígo, vyčurat a spát
  25. punkac

    Noční hlídání

    Kluci kam se mi to kutálíte po fóru, tu je vaše místo Diskuz s vedením jedině přes den, teď má oddychovej tajm :D V pytlíku z Vitany, našel jsem myšku, asi tam, potvůrka, hledala klid. Před hlukem, před světlem, už jí mám v bříšku, masový knedliček tak jak má být.
×
×
  • Vytvořit...