Co nechceš, máš jednoduché, plně mechanické auto s perfektní odezvou na plyn !
(P205 D - 900 kg, 64 ch, 120 Nm od volnoběžných otáček )
Dneska jsem sáňkoval po cestách asi 80 (a ne že mi budete lát do pirátů silnic !)
Je sranda jezdit s 205, to auto má skvělou zpětnou vazbu. Volant vibruje, zadek ujíždí, ty tohle všechno cítíš a máš skvělou možnost reagovat. (je to vážně zábava, ale 200 km bych s ní v tomhle jet nechtěl )
Že se ti auto na přejezdech rozletí, je jasný ... změna povrchu. Fígl je v zimě jezdit tak, abys neměl ani Watt výkonu na kolech navíc a současně, aby moment setrvačných hmot auta byl s okolím v rovnováze a současně, abys měl lehký (!) přebytek setrvačnosti na kolech - platí pro předokolky. Laicky řečeno, pokud ti začne ujíždět předek, udělal jsi něco špatně, pokud ti začne předcházet zadek, udělal jsi něco špatně. Pokud při tomhle ubereš plyn, nezlepšíš to, pokud plyn přidáš, nezlepšíš to taky.
Účelem je projet zatáčku či překonat přechod mokro/sníh tak, abys nemusel brzdit ani přidávat plyn. Chce to jen cvik a myslet. Prostě mít hlavu rozžhavenou do běla.
Jo a vzkaz těm excelentům, co jsem dneska potkával - jezdit za součané situace za sebou 5m, jako hrušky v koloně, mi připadne nelogické. Koledujete si o řetězovku.
Pak se nedivte tomu magorovi, co vás všechny předjíždí ... (a přitom on ani nechce )
P.S.: Už 2 roky jsem se těšil, až zase budu kopec vyjíždět na 5. kvalt 50 km/h. !!!