Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    jaký mp3 přehrávač?

    tez mam emgeton E5 cult a je fakt bomba!kazdopadne zkus internetovy stranky a precti si nejaky diskuze!! kazdopadne za tu cenu bych si radsi vybral I-river T10,lepsi kvalita znacka a u mp3 mi barevnej displej prijde zbytecnej pokud nemuzes si pustit videoklipy!!
    • 17
  2. oni

    Nová Fabie

    takze ja nevim kolik procent lidi po cele evrope i svete jezdi v odpadu!!a ze tech procent je hodne!jinak bez urazky jak si prisel na ty detaily,materialy a tak???
    • 81
  3. oni

    nejake narazniky 306?

    jj 306 je opravdu nejhezci v originnale,skoda ze ale nemuzu mit naraznik s kulatejma mlhama,ten je nejhezci,aspon mam te co ma kwasky,ten je taky moc super!!!
    • 25
  4. oni

    406 Coupe Cabrio

    malicko pekny!obravdu nadherna prace!!!
    • 14
  5. oni

    Takový decentní tuning

    na me mozna moc mohutnej zadni naraznik,jinak zadna pripominka,moc pekma prace!!
    • 18
  6. oni

    Nová Fabie

    a s cim srovnavas rs, protoze to mame doma,takze bud ty si v tom nejel nebo ja nevim co znamena sportovni auto,je mi jasny ze mi napises ze to nevim ja ,tak proto chci vedet s cim srovnavas rs!k tomu golfu,ja jen ze od rs se lisi pouze kastli tot vse,je jenom opar kilo lehci,je pravda,ze golf jede lepe,mel jsem tu cest taky!!!jinak nechapu ty co si vozej zadek ve 406 a podobnejch karach nejmene s 2litrem nebo 1.9tdi a pak vlezou do fabie,ktera ma o polovinu nizsi vykon a zacnou rikat,ze to hovno jede!to je to sami jako kdybych ja u 306 sednul do trabamta rikal ze to hovno jede!!a myslim si ze to neni tim,ze to je cesky auto,je to o tom ze lidi jsou proste spokojeny a ze par jednotlivcu si mysli opak jeste neni div sveta!!
    • 81
  7. oni

    Nová Fabie

    pro:Devilstorm306-proc myslis ze rs neni sportovni auto??? pro neon- o ty knizce jsem mluvil,zajimavy veci!!! je videt ze jsme narod mnoha tvari a nazoru!!!nevidim na skodovce nic spatneho,neni to tim ze jsem z bolky!!proc je to nejrosirenejsi auto u nas!!nesvadejte to na nahradni dily a podobne,protoze dnes ty dily vyjdou uplne na stejny prachy jako kterakoli jina znacka stejne kategorie!!!mozna je snizena o ten dovoz a je fakt ze u nekterejch dilu to je zaklad ceny!!to se musi nechat!
    • 81
  8. oni

    Max.rychlost

    protoze si myslim ze by to jeste slo!!osobne jsem nepocital ani s touhle rychlosti,ale jak pisou jini,ale co,z A doB se dostanu tak co!!!
    • 61
  9. oni

    Nová Fabie

    facko navrhoval bertone,to je to jmeno!!a proc myslite ze vw nas ted tak brzdi,protoze i skopcaci kupujou skodovky protoze to je stejne jako auta od vw a za podstatne nizsi cenu!!kdyby skodovka vyrabela vsechny sve navrzene vozy,tak by vw nic neprodala!!jinak nevim proc skodovku tak odsuzujete!!!
    • 81
  10. oni

    Nová Fabie

    ted nechci kecat,ale mrknu do ni!!ale mam pocit ze f. porsche to navrhoval prave pro nas!!treba facko navrhoval,hm jak jse jmenoval,nejak od B myslim,ten navrhoval hlavne pro ferrari!!mas pravdu,nebejt soudruhu skodovka byla dnes uplne jinde!!!
    • 81
  11. oni

    Max.rychlost

    jak jsou na tom lidicky 1.4 motorem?jeste jsem to nezkousel mam sebe i sve spolujezdce rad,ale zatim 175 z mirnyho kopecka,sam ovsem!!!
    • 61
  12. podivejte se na americky kary,sama ocel,hotovej tank a co ty kary vydrzej!!
    • 11
  13. oni

    Nová Fabie

    videli ste nekdo tu knizku co vydala skodovka ke svym 100 letum od prvniho auta!!tam jsou vsechny modely i ty co skodovka nedala do serie!!jsem si rikal,ze ty krasny auta nechali bejt a ty humusarny vyrabeli!!vedeli jste ze treba brouk od vw je okopirovana skodovka a nektery modeli byli na svou dobu dost vychytany!!!
    • 81
  14. oni

    Je to peugeot??

    kdyz se mrknete na ty ostatni,tak to je fakt humus!
    • 42
  15. oni

    Stále se přehřívá

    pokud to nepoleze pres stovku tak je to normalni!menil jsem taky tesneni pod hlavou a bylo mi receno,ze treba u 306 teplota klidne stoupa na tech 90-95!!tu teplotu mivam i kdyz mrzne i kdyz je teplo!!!ale prevazne pokud auto hodne vytacim nebo dlouho jedu vetsi rychlosti!!pokud to prej vyleze pres stovku jen kratce a pak to zacne opet klesat,taky normalni!!!
    • 12
  16. oni

    výkon 1,4

    starej dobrej motor no!!!na tom asi neco bude!!!
  17. oni

    výkon 1,4

    tak tak 1 2 jedou pekne pak uz to stoji za prd!prej to je prevedovkou!!je to pravda!?
  18. oni

    výkon 1,4

    vy jste v tom asi nikdy nejeli co!!ja jsem napsal ze na to jaky to mam vykon a objem tak to jede pekne!!a ne ni to tim ze jsem nejel necim silnejsim!!!jel.
  19. oni

    řj motoru podle VIN

    ty volanty by me taky zajimali!!!
  20. oni

    výkon 1,4

    vzdyt jo,ja tim nemyslel nic spatnyho!!!!!
  21. oni

    Zajímavé

    ja vim,ze takhle zkousej i skodovky!!takze si myslim,ze to bude u vetsiny automobilek!!!jen bych si nepral pak koupit!
    • 14
  22. oni

    Zajímavé

    nevim jestli to znate,ale je zto mazec!!! http://www.youtube.com/watch?v=83auuj9BDho&eurl=
    • 14
  23. oni

    výkon 1,4

    to sou ti,kteri maji velky objemy,kdyz uz se to jednou okusi,tak pak se do slabsiho nechce!!!ze??byl bych na tom podobne!!!
  24. oni

    výkon 1,4

    k tem fabkam,ted si deda poridil tu 1.2 a muzu rict ze jsem uzasem padnul na prdel!na to co to je za vykon a objem to ve dvou jede fakt moc krasne!!i ta dvojecka si hrabne!!horsi je to pak kdyz se nalozi,musi se to tocit a tocit,jinak tech 160 jede a s kopcem by jeka i vic!!!
  25. oni

    výkon 1,4

    no ten motor posledni byl danej i do tech prvnich fabii!!taky si rikam ze jsem mel zustat u facka,ale zase to pohodli co mam u 306 ve facku neni ani zdaleka!!!
×
×
  • Vytvořit...