Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Za 200-240 se dá koupit krásna 807/C8/Phedra/Ulysse. Jináč mně to taky vrže v autě, ale hold kočička bude mít v říjnu 10 let. . A jak je to napsané, 807 má plnohodnotné sedačky. Asi v C4 grand to nebude tak růžové nacpat tři sedačky dozadu vedle sebe. Nevím, neřešil jsem to, vždyť mám C8:D [upravil dne 18/1/12 15:26 od Tango C8]
  2. Zamkne se mi to při rozjezdu, nebo se zamknu hned jak nastoupím, když vím že budu ještě např. telefonovat v autě.
  3. Kontrolka mi nebliká, jenom se vypnou dálkače, nebo mlhovky. A cenovka je u tebe kolik? 300 klacků, jak je v nadpisu?
  4. Myslel jsem Galaxino poslední model. Kolega má galaxi 08, asi 2,0 benzín a nemůže si vynachválit, z baráku jeden přešel taky do galaxiho 08 2,0tdci z 406. A k C8/807. No elektrika se \"kazí\", záleží co. Např. odcházejí páčky na blinkre a stěrače - dělá si to co chce, alespoň u mně blbne zapínaní dálkových a mlhovek, sami se vypnou, ale to není v elektrice ale nějaký plíšek či co. Musím je zapnout několik krát, pak to funguje. JIné elektrické závady nemám - ostatní musíš do sekce 807. Já to mám v benzínu a proto v benzínu, jelikož jezdím většinou kolem baráku a občas, takže pro mně spotřeba je nepodstatná - 10l/100km. Jelikož moc nejezdím, takže jsem najel málo - 2 roky 20 tis.km Závady - vstřiky odešli, musel jsem měnit, byly asi původní, svíčky stím. (Ale vstřik na benzín není takový ranec). No a pak běžné provozní věci, ramena, brzdy, olej. Jiné rádoby drobné věci se dají opravit na dvorku za pomocí kolegů z fora.
  5. Kvůli čemu nedoporučoval? Když motor je ok. Tak co jiné? Elektrika, je v každém autě. No ale MPV asi lepší jak je 807/C8 nekoupíš. No, možná Galaxi. Espace, ale to je jiná kapitola.
  6. Tango C8

    Poraďte přenosný DVD přehrávač

    Philips, dvoj monitor, ale hraje v oboch jenom jedná věc. Jsou spojené. Tohle Philips PET7402D. Předseda tu prodával něco , taky dva monitory a na každém hraje jiné. Ale zase dávat 3 letému dítěti sluchátka, no nevím. To co mám, bohatě stačí.
    • 7
  7. 807 ve stejné motorizaci jak máš v 407. Co? Jakože se bojíš motoru nebo čeho u 807, teď nevím.
  8. Nedá mi to ale musím. Známi servisák dělal v citronu (v Holešovicích) a na C4 grand neměl pěkné slova. Říkal že tam furt něco vrže, klepe, motor 1,6 hdi taky žádna sláva. To mi stačilo a moc jsem o tom autě nepřemýšlel. Jináč ja bych bral C4 grand 2,0 benzín v automatu. Ale pro mně je to již malé. Takže C8 = spokojenost. A jak píše kolega nahoře, tak 807/C8 na závodění není. Tedy dá se závodit , auto na to má, občas ji proženu, ale:D [upravil dne 18/1/12 09:19 od Tango C8]
  9. Tango C8

    kolik kol se vejde na střechu?

    Já mezi dvě sedačky (ve verzi z troma sedačkami) nacpal tři dospělé kola.
  10. Tango C8

    Jaké potahy na 807

    To jsou koženkové? Jináč to vypadá bezvadně
  11. Tango C8

    zadní ventilace - nejde

    NO, ale Espace je o nečem jiném než scenic:papa
  12. Tango C8

    zadní ventilace - nejde

    Ale ty el. dveře posuvné u tyhle kočárů, co? Nic, konec je to téma o jiném.
  13. Tango C8

    zadní ventilace - nejde

    Ale no, vždyť jsme chlapi ne:aut Ale k věci, na zadní zamlžené okénka, ofuky umístěné pod oknem stejně moc nefungují. To Espace (Motomoto dosvědčí) má ještě vývodu ofuků taky na stropě a tyhle se krásně dali nastavit na zadní okénka a vzduch tam krásně foukal.
  14. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Vyrobil? Z plechu?
  15. Tango C8

    zadní ventilace - nejde

    A nebo když v autě chrápeš.:aut
  16. Tango C8

    Sleva na dani - odpočet na manželku

    Když je na mateřské, tak se to do daní nebere.
  17. Tango C8

    MPV tipy, rady - Koupeno

    2,2i 16V 116kw (benzínek) v C8, r.v. 02 [upravil dne 2/1/12 15:47 od Tango C8]
  18. Tango C8

    ESP

    V pohodě to zvládne ESP , jenom se na něho nespoléhej úplně. Jednou mi docela zachránilo život, tedy na espacu (je to cca stejný vůz). 90 st. zatáčka a nečekal jsem že bude až tak doprava, jedu pomalu tak do 30km/h, námraza a bylo krásně cítit jak ESP řídí vůz tam kde jsem chtěl aby jelo. Naproti šel náklaďák, takže bez ESP by jsem byl asi vněm.
    • 15
  19. Tango C8

    ESP

    V poho, jsem rád že nejsem sám jelito do aut. Bez urážky. Tady ti kolegové rádi pomůžou a poradí. Haleluja PC:cool:
    • 15
  20. Tango C8

    ESP

    Jo, na sněhu jo, ale jenom na mokré vozovce, si to nedovedu představit
    • 15
  21. Tango C8

    ESP

    No, z 807 to bude paráda se otáčet na ručke:D
    • 15
  22. Tango C8

    ochrana proti krupobití

    Už to vidím: sedím o okna, začne hučet, a padat kroupy, já letím 8 pater dolu (po schodech, protože výtah je dolu), vyndavám to u auta z futrálku (nevím ani kde, protože kolem auta není prostor), běhám kolem sítky protože se mi to nedaří rozložit ve větru, položím na auto a je po kroupách, tak to zase zbalím (cca 30min, protože to je zkřivené od větru) a zase pádím 8 pater nahoru (výtah nejde, protože nejde proud) . A jsem úplně promočen a otlučen. :D:D:D:D
    • 39
  23. Tango C8

    výměna rozvodů

    Jo jo PP205. Ja byl u něho taky, raději si najedu o několik km víc, ale vím že to mám na 100% spravené a za slušnou cenu.
    • 15
  24. Dle mého servisáka (dělal v citroenu v Holešovicích) , tak 1,6 HDi nebrat. A C4 picasso taky moc nevychvaloval. Ale C4 grand je hezká, jenom pro mně v benálu a automat:D.
    • 31
  25. No, asi taky moje řeč.
    • 21
×
×
  • Vytvořit...