Myslel jsem Galaxino poslední model. Kolega má galaxi 08, asi 2,0 benzín a nemůže si vynachválit, z baráku jeden přešel taky do galaxiho 08 2,0tdci z 406.
A k C8/807. No elektrika se \"kazí\", záleží co. Např. odcházejí páčky na blinkre a stěrače - dělá si to co chce, alespoň u mně blbne zapínaní dálkových a mlhovek, sami se vypnou, ale to není v elektrice ale nějaký plíšek či co. Musím je zapnout několik krát, pak to funguje. JIné elektrické závady nemám - ostatní musíš do sekce 807.
Já to mám v benzínu a proto v benzínu, jelikož jezdím většinou kolem baráku a občas, takže pro mně spotřeba je nepodstatná - 10l/100km. Jelikož moc nejezdím, takže jsem najel málo - 2 roky 20 tis.km
Závady - vstřiky odešli, musel jsem měnit, byly asi původní, svíčky stím. (Ale vstřik na benzín není takový ranec).
No a pak běžné provozní věci, ramena, brzdy, olej.
Jiné rádoby drobné věci se dají opravit na dvorku za pomocí kolegů z fora.