Jezdí někdo tuhle trasu s minimálním vozidlem typu MPV až po TIR? Potřeboval bych tak někdy asi v květnu dovést 2x desku rozměru 150x80 cm a 3x skřínku rozměru cca 40x60x80cm. Možná do kombíku se to vleze taky.
Samozřejmě zadarmo to nechci.
Nic netřeba, bude to naloženo a vyloženo - řidič nemusí vystoupit z vozidla:D
Vždyť já taky jsem do toho již něco dal, ale na 11 let staré vozidlo, to není tak strašné, většinou normální věci- přední náprava (ramena a spol), vstřiky - a normální věci (olej, filtry a tak). Kočka jezdí a jsem spokojen.
citrosaurus: Jak jedeš na ten východ? Já budu v LE ale jednom do 1.4. Jestli pojedeš v době jak jsem psal přes LE tak sedačku beru.
LE = Levoča a máš to cestou.
[upravil dne 26/3/13 09:40 od Tango C8]
Jé, to samé se mi stalo na Espace. Stál jsem zadkem k paneláku a ejhle, trefili se rovnou do čelního skla, nějaký chytrák vyhodil tuším lahvičku od parfému z baráku.
A co vyřešili panáčkové v uniformách??? No nic.
Já mám vozidlo které má něco přes 10 let a má teď 180 tis km, kupoval jsem ho asi 2,5 roku dozádu a mělo do 160 tis. Proč by nemohlo mít 10 let staré vozidlo 150 tis? JO, jsou to výjimky ale existují, není každé auto, které se prodává stočené.
Za cca 6,5M máme baráček s pozemkem (Praha Řeporyje - kdo zná ví kde to je) tuším 4+1:myslim Tak proč se mám cpát někam do prdele (bez urážky) Tedy nemám já, ale několik osob znám co tam bydlí
[upravil dne 22/3/13 13:40 od Tango C8]
U nás máme človíčka co v baráku bydlí, uklízí celý barák a stará se o něj tak kolem. A je to 12 patrový panelák. Jak jsem psal Trnava není Praha nebo třeba Blava
Za chvíli to tu bude kdo má většího .... a kdo je lepší vtom a nebo vtomhle:bojim:papa A nebo kdo koupil za lepší cenu rohlík, ale nenapsal že musel jít pro něho 50 km. Trnava je jiné jak Praha a taky jak Ústí
A jináč Lubk0, ty jsi taky nenapsal kolik pokojový byt. Punkáč to tam má napsaný
[upravil dne 22/3/13 12:25 od Tango C8]
No, jakožto projektant se pohybuji občas po stavbách a jednám z investorem a dodavatelem, tak musím dát zapravdu Scratchovi.
Lubk0 jak se tady již psalo, přijdeš mi opravdu jenom jako teoretik a nebo plácáš jenom to co ti někdo od někoho pro jiného řek.
Podle rodičů si můžete upravit co chcete ale přitom Vám řekli že dveře nemají být levné a ošklivé, aby tam bylo podlahové topení Jste na začátku a již teď Vám diktují co můžete? A ještě k tomu chcete změny diskutovat s nimi? No promin ale nějak mi to nejde dohromady. Tak buď Vám to zaplatí a dál se nestarají, uděláte si to dle sebe, nebo vám to předají komplet hotové a vy jenom budete bydlet.
Za mně berte půlku a nazdar. Jak to tady kolegové navrhují.