Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Surně Dodávku - vyřešeno

    . Cesta tak 30 min a de jenom o naložení sedačky a pak vyložení u mně na chodník (nebo pomoc do výtahu alespoň). To je vše. TAkže tak max do hodky. JU a sedačka je tak do maximálně 2,3m dílky a dvě díly (druhý je menší [upravil dne 11/3/11 14:12 Tango C8] [upravil dne 11/3/11 20:05 Tango C8]
    • 10
  2. Zdravím kolegové. Potřeboval bych akutně, nejlépe dnes, do cca 18,00 hod. dodávku na převoz rohové sedačky po Praze. Našel by se někdo za rozumnou cenu kdo by mi stím pomohl? Nebo eventuálně zítra mezi 11 - 12 hod. Nebo nevíte kde sehnat dodávku za paru kaček, nebo někoho z vozíkem. [upravil dne 11/3/11 19:12 Tango C8]
    • 10
  3. Tango C8

    zadní ostřikovač

    no asi tim zpusobem že ten gumovy valeček se ti opět roztahne a zase nebude jezdit protože ta pryž ti nabobtna To měníš každý rok? Asi je lepši to vyčistit.
    • 36
  4. A co Michelin Energy Saver . Mám je na C8 a pohoda.
    • 10
  5. Tango C8

    zadní ostřikovač

    Mně taky nejde voda dozadu, ale když to pustím, tak vyteče vpředu pod auto. Takže to bude asi jenom rozpojené. Ale k přístupu. No dá se to když sundáš plasty zespodu + podběh u kola, ale je to porod. Můj servisák to řešil sundáním části nárazníku, pak je ktomu dobrý přístup.
    • 36
  6. Tango C8

    Vychytávka s pásama

    Tak proč psal že se nepoutá a ani dítě nepoutá????? Měl si to nechat pro sebe a položit jednoduchý dotaz, bez omáček kolem.
    • 77
  7. Tango C8

    Vychytávka s pásama

    Jasně, vezmu, ale ne v normálním provozu, ale na uzavřeném prostoru, kde vím že žádní jiný vůz nepojede. Ale to je něco jiné. Myslím, že si taky mimo tému. A keci že ví co dělá..... No člověk který nepoutá dítě v autě .,.. tak neví co dělá....až se stane průser:xvul
    • 77
  8. Tango C8

    Vychytávka s pásama

    Nepoutat dítě v autě může jen v......., i......, d....... Promiň. Stačí že někdo pojede z boční ulice jak blbeček a nabourá vás a vy v autě lítáte jak hadr. Vyděl jsem taky rádoby ťukance.
    • 77
  9. Tango C8

    Osvědčené autosklo Praha?

    Já jsem taky měnil přední sklo po doporučení ČP a bez problému a to jsme ho měnil na Espace IV. Ale už nevím jak se to jmenuje, někde Nádražní 4, Praha Smíchov. Ale to je tak cca 2-3 roky.
    • 15
  10. Tango C8

    palubka

    Já to mám myslím v D a těch několik hlášek co píše nazačátku,tak už vím co to je a ostatní mám přeložené v manuálu, kdyby něco tak juknu tam a vím oč de:-) Takže pohoda:-) Ale jasně, každému vyhovuje něco jiné:-)
    • 68
  11. Tango C8

    palubka

    Tak bohatě stačí co mám já. Rádio na cd (bez mp3), včetně ovládání pod volantem a hotovo. Navi mám přenosnou (nejlevnější garmin) , elegantně přichycenou vedle budíků a vždy aktuální mapy, dle potřeby.
    • 68
  12. Tango C8

    palubka

    Joooo, tak je to jak píšou kolegové.
    • 68
  13. Napevno zabudované, co já vím Já mám tyhle Philips PET7402D, dá se to krásně všude připevnit a pohoda. Pe.Tr to má pro každou telku s dvd. Ja jedno dvd a 2x obrazovka. No je otázka co komu vyhovuje. Nevím si představit jak 2 letému prckovi dávám sluchátka ala Otík. U starších dětí je to jiné.
    • 13
  14. Tango C8

    palubka

    Já myslím, že on má namysli něco jiné na palubovce. Kdyby myslel ovládání u řadičky tak to napíše ne:myslim
    • 68
  15. Tango C8

    Fotak do 150 Eury (3600 CZK)

    Teď jsem kupoval tohle http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p4022368-cz-olympus-mju-5010-stribrny Má to 1GB vestavěné a HD video. Bohatě postačuje.
  16. Tak jo no, kdyý ináč nedáte. Ja svou C8 kupoval v 02/2010, je to rok 02, první majitel v ČR a předemnou jeden majitel v CH (prověřeno, mám ještě jeho zelené karty a jiné). 2,2i 16v exclusive (krom navi vše). Komplet serviska vč. rozvodů. Cena 160 tis., pak ještě mnou placeno za rádio origo z C8, olej, filtry, klima servis, před zimou nové zimáky za cca 8 tis a plechy 4 tis. (vč. origo poklic), pak nové vstřiky a svíčky (před zimou). Ted jenom jezdím a jezdím a jezdím ...... hrrrrr...... no. Jináč spokojenost maximální. [upravil dne 29/1/11 21:15 Tango C8]
  17. Tango C8

    vyber auta 807 nebo C8 ?

    Takže C8 je hezčí ze zadu:P, 807 má hezký předek:D. Fiatky a Lancie jsou vybaveny víc a moc jich není. Náhradní věci jsou víc na 807. Výkon, jak se píše nahoře, není to závodák ale rodinný povoz. U benzínu spotřebu nejako neřím a jsem rád že mám svoji krásnou , jedinou 2,2 benzín - bez turba, fapu a co ja vím čeho co má nafta (že jo předsedo). Jo, je to líne, ale když nato šlápneš, víc jak cca 3000 ot. tak je to krása (116 kw a 159k - to stačí ne). Na plnou nádrž ujetu cca 800km. Tak, teď už jeom nájdi ten správny kočár.
  18. Tango C8

    ECO Diesel

    Má pravdu
  19. Tango C8

    Xenonova vybojka-jakou?

    Taky jsem to před nedávnem řešil a vybral jsem 4300K Osram. Zatím spokojenost. Přemýšlel jsem nad 6000K ale bál jsem se toho hlavně v noci za deště. Asi další koupím 6000K:papa
  20. Tango C8

    Kryt ostřikovače světlometu

    A kde?
  21. Co zato chce? Dikie má celkem bytelné auta, tak možná tohle taky něco vydří. jsem kupoval na vánoce pro kluka Carreru a úplná spokojenost. [upravil dne 17/1/11 13:10 Tango C8]
  22. Tango C8

    Pomoc při koupi

    Ještě jsi zapomněl na Fiat Ulysse:papa
  23. Tango C8

    Xenonova vybojka-jakou?

    Myslím že Philips , nebo OSram mají 5000K výbojku. Ale cena je závratní. TAk tady např. je 5000K od Osram: http://catalog.myosram.com/zb2b/b2b/start.do?browsername=mozilla%2F4.0%2520%2528compatible%253B%2520msie%25208.0%253B%2520windows%2520nt%25206.1%253B%2520trident%2F4.0%253B%2520slcc2%253B%2520.net%2520clr%25202.0.50727%253B%2520.net%2520clr%25203.5.30729%253B%2520.net%2520clr%25203.0.30729%253B%2520media%2520center%2520pc%25206.0%253B%2520media%2520center%2520pc%25205.0%253B%2520slcc1%253B%2520.net4.0c%2529&browsermajor=4&browserminor=4 [upravil dne 16/1/11 09:03 Tango C8] [upravil dne 16/1/11 09:04 Tango C8]
  24. Tango C8

    Pomoc při koupi

    Asi hledáš HDI zase co?
  25. Tak tady je taky vůz v Londýne. Auto je na čekých SPZ, z dokladma z ČR. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/renault/grand-espace/8604552 Nějak se to množí. Vůz má cenu min o 100 tis. víc. [upravil dne 16/1/11 08:47 Tango C8]
×
×
  • Vytvořit...