Tak jo no, kdyý ináč nedáte.
Ja svou C8 kupoval v 02/2010, je to rok 02, první majitel v ČR a předemnou jeden majitel v CH (prověřeno, mám ještě jeho zelené karty a jiné). 2,2i 16v exclusive (krom navi vše). Komplet serviska vč. rozvodů. Cena 160 tis., pak ještě mnou placeno za rádio origo z C8, olej, filtry, klima servis, před zimou nové zimáky za cca 8 tis a plechy 4 tis. (vč. origo poklic), pak nové vstřiky a svíčky (před zimou). Ted jenom jezdím a jezdím a jezdím ...... hrrrrr...... no. Jináč spokojenost maximální.
[upravil dne 29/1/11 21:15 Tango C8]