Tak jsem dneska měnil nesvítící parkovačku v levém světle u C8. Přesně jak píše předseda, jen jsem neměl ten neurol, takže mi to i se zpětnou montáží trvalo 3/4 hodiny. A to mám malou hlavu, takže když jsem vyndal kastlik s filtrem od klimatizace, tak jsem tam strčil hlavu i obě ruce a tak jsem to nakonec vyměnil. Měl jsem to trochu ztížené tím, že nemám v hlavních světlech H7, ale neoriginální xenony. Tak jsem musel sundat ten konektor (nikdy jsem ho před tím neviděl) a pak třikrát zalomenou rukou vypreparovat tu objímku. No a vrátit tam tu obrysovku bylo taky docela zábavný. Zbytek už byla sranda. Prostě tohle vymejšleli frantíci asi o polední pauze a mysleli na něco úplně jinýho. Jak tady někdo píše, že i s neoriginálními xenony to svítí jak o dušičkách tak musím souhlasit. Neumím si představit jak bych asi jel v noci s originální H7.
To chce xenony, origo Myslím na to svícení.