Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. No chtěl jsem Philips, ale nato nebyli děngy, takže jsem koupil repliku za víc jak polovic. A nevypadá to špatně a DRL z x tisíc krát led se mi nelíbí. Jelikož jezdím krátké trasy, tak se mi nechce huntovat xenony.
  2. No a při každém podjezdu (i při krátkém) se rozsvítí xenony. Asi ten senzor vypnu. Vždy se to rozvíti po nějaké době v podjezdu až když jsem na konci, skoro, tak se rozsvítěj a pak hned zhasnou:bacha
  3. Tak jsem dneska měnil nesvítící parkovačku v levém světle u C8. Přesně jak píše předseda, jen jsem neměl ten neurol, takže mi to i se zpětnou montáží trvalo 3/4 hodiny. A to mám malou hlavu, takže když jsem vyndal kastlik s filtrem od klimatizace, tak jsem tam strčil hlavu i obě ruce a tak jsem to nakonec vyměnil. Měl jsem to trochu ztížené tím, že nemám v hlavních světlech H7, ale neoriginální xenony. Tak jsem musel sundat ten konektor (nikdy jsem ho před tím neviděl) a pak třikrát zalomenou rukou vypreparovat tu objímku. No a vrátit tam tu obrysovku bylo taky docela zábavný. Zbytek už byla sranda. Prostě tohle vymejšleli frantíci asi o polední pauze a mysleli na něco úplně jinýho. Jak tady někdo píše, že i s neoriginálními xenony to svítí jak o dušičkách tak musím souhlasit. Neumím si představit jak bych asi jel v noci s originální H7. To chce xenony, origo Myslím na to svícení.
  4. Foto 5: A předek včetně DRL a půl citrónem Ale jináč
  5. Foto 4: budíky [upravil dne 6/4/11 08:28 Tango C8]
  6. Foto 3: boček ve stínů [upravil dne 6/4/11 08:34 Tango C8]
  7. Foto 2: boček:mrk
  8. Tak nové foto. Foto 1: Drobátko v mlze:D [upravil dne 6/4/11 08:33 Tango C8]
  9. Tango C8

    Navigace - kam s ni?

    Tak já mám navigaci takhle
  10. Tango C8

    Dalnicni znamka

    Nevím jestli nejdu pozdě, ale dálniční známka se dá bez-problému vyměnit na poště za novou a taky z důvodu prodeje auta nebo změně RZ. Vždy jsem známku ze starého vozu sundal, šel na poštu (samozřejmě ze vším co k té známce je) vyplnil formulář a vyměnil (za poplatek) . Pak nalepil do nového vozu novou známku.
  11. Tango C8

    Zadní stěrač

    Přesně. Z vozu si toho ani nevšimnu, až zvenku a to neřeším.
    • 20
  12. Tango C8

    přídavné brzdové světlo

    Hele, tak si ho nech, možná bude lepší jak naše bludičky co tam svítěj a ještě přes zatmavené okno to moc nesvítí.
    • 10
  13. Tango C8

    Nový člen

    Ale jináč hezké. Nech vydrží dlooooho. Já už mám taky nové bočnice na sedáku řidiče, ale to neřeším, je to vidět:blicismajlik [upravil dne 25/3/11 13:31 Tango C8]
    • 78
  14. Tango C8

    pojízdný hever na 807?

    V klidu, teď jsem sním měnil všechny čtyři kola a pohoda
    • 18
  15. Tango C8

    Nový člen

    Pravdu? Potahy mi tam nějako nesedí. Pak ten vůz vypadá jak š 120. Je to můj názor, tak nemlátit. Ještě nahod nějaké foto zadku. Má to xenony taky? Proč nemají taky C8, nebo 807 čalouněnou celou přístrojovku, tak jak má kolega celou modrou (skoro), vypadá to líp [upravil dne 25/3/11 12:40 Tango C8]
    • 78
  16. Tango C8

    pojízdný hever na 807?

    A proč nepoužiješ ten co je při autě?
    • 18
  17. Tak do du nato juknout ještě dnes. Když je ten spoj tak hezky umístěn.
    • 29
  18. Tango C8

    Letní Pneu 2011

    To jsou pilot primacy. Tak tyhle jsou moc super. Měly jsme je na fabií combi asi 5 let a byly jak nové a to jsme na nich nalítali cca 50t. km. Fakt supr. Hold michelin je michelin
    • 20
  19. Tango C8

    Letní Pneu 2011

    No, přesně tak. Ja mám taky Michelinky ES:super
    • 20
  20. Tango C8

    Letní Pneu 2011

    Přesně, nějaké první nejlevnější by jsem nekupoval. Já mám Michelin Energy Saver r15. Co takhle contíky, jsou levnější jak Michelin a taky výborné.
    • 20
  21. Tango C8

    Nový člen

    • 78
  22. Tango C8

    Nový člen

    No, jistěěěěěěěě:D
    • 78
  23. Tango C8

    Nový člen

    Hm, Lancia Phedra v zlaté barvě a žlutý vnitřek :aut:aut:super
    • 78
  24. Tango C8

    Nový člen

    Hm, tady ale řešíme zadek auta, zatím:D:D:D Jasně, že jiné zadky jsou hezčí. Ale když bude stát vedle sebe C8 a 807, tak asi bude hezčí zadek u C8.
    • 78
×
×
  • Vytvořit...