Jo? Vydělávají? Za 9 let co mám řidičák, tak dva krát jsem jim dal po 200kč. Celkem dobrá bilance a to bylo jenom za špatné parkování. A to stání u žluté čáry, kde se parkuje běžně a pak na invalidech , kde na vozovce nebyla značka vozíčku a značky byly ve výšce, která je špatně dle vyhlášky a ČSN. Tak proč tam nezajet a neřešit to. Nemám stím problém se snima dohodnout. Jak jsem psal, je lepší dat 200kč jako 1000kč. Neboj, \"Fullere\" vono tě to ignorování dožene, neříkám zítra , může to byt pozítří Já mám čisté svědomí, vyřešil jsem to tak ,jak jsem to uznal za vhodné. Ty to řešíš zahazováním lístečků a předvolání, já to řeším hned a kladně.
[upravil dne 29/11/12 13:38 od Tango C8]