Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. No tak nějaký plast, něco měkčího. To by šlo ne?
  2. Ohoblování do sojánku a balení do sítky je v Ikea zdarma. Já myslel že to je všude standard a zdarma to balení a hoblování. Jináč, jdi nejdřív zaplatit stromeček dovnitř k pokladně a pak z účtenkou vybrat stromeček. U Stromečku se neplatí.
    • 47
  3. No nic moc, to si tam můžete dát rovnou karton a za 0kč Jsem zvědavý na C8, až to sem předseda šoupne:mrk Real je real.
  4. Počkej, nejdřív dáš 499 kč a pak, v lednu ti dají na jejích kartě 250kč na nákup u nich.
    • 47
  5. Na 807 je to tá položka 17?
  6. Jo jo Ikea. Myslím mají jenom jedle.
    • 47
  7. Hm, nedosáhneš? Já mám malej smetáček a dosáhnu, ale plánuji koupit delší, jenom kvuůly své pohodlnosti. Jináč ometám celé vozidlo, vždy. Lidi z čepicama na hlavě a taky na voze nemusím a jsem od nich daleko. Některý se neočistí ani světla
  8. Tak prosím, předsedo na C8 bych to rád viděl.
  9. Tak foto, co?
  10. Tango C8

    Jaký motor?

    Ještě že mám C8.
    • 41
  11. Tango C8

    Nové auto mojí kolegyně

    hm, to je ale divné, u nás ženská na sídlišti taky měla tuhle značku s TK vepředu a taky na fabče. Asi je to móda, nebo co:myslim
    • 20
  12. Tango C8

    Ostrekovač zadného okna

    :super
    • 23
  13. Tango C8

    Akumulator

    Hele, někdo se nechce do to montovat, tak to nechá odborníkům. Má to za stejné peníze, tak co. Já bych do toho šel taky, ale nejsou looove. a nebo čas:myslim Zatím kočička startuje, tak neřeším.
  14. :D Kluci kluci Já taky, nedávno jsme šel ze psem, vzal jsem klíče, zabouchl dveře a hned nato jsem ťukal na ženu že nemám klíče a ja vůl je měl v ruce, takže jsem si odemknul a zahlásil jsem doma že jsem blbec:myslim [upravil dne 4/12/12 09:12 od Tango C8]
    • 28
  15. Tango C8

    Akumulator

    Kde si to byl?
  16. No a to je softík původní
    • 28
  17. A nemáte pravdu. Já mám r.2002 a odklopí se při odemčení. Při koupí se odemkli při zasunutí klíčku do zapalování, po nahráti nového softíku se odklopí při odemčení Ale je to jedno. Když chcete aby se neodklápěli při odemčení, tak před zamčením vozu zrcátka sklopte tlačítkem a pak se neodklopí při odemčení. Vyzkoušeno.
    • 28
  18. Tango C8

    Parkování v pěší zóně

    • 40
  19. Tango C8

    Parkování v pěší zóně

    Jo? Vydělávají? Za 9 let co mám řidičák, tak dva krát jsem jim dal po 200kč. Celkem dobrá bilance a to bylo jenom za špatné parkování. A to stání u žluté čáry, kde se parkuje běžně a pak na invalidech , kde na vozovce nebyla značka vozíčku a značky byly ve výšce, která je špatně dle vyhlášky a ČSN. Tak proč tam nezajet a neřešit to. Nemám stím problém se snima dohodnout. Jak jsem psal, je lepší dat 200kč jako 1000kč. Neboj, \"Fullere\" vono tě to ignorování dožene, neříkám zítra , může to byt pozítří Já mám čisté svědomí, vyřešil jsem to tak ,jak jsem to uznal za vhodné. Ty to řešíš zahazováním lístečků a předvolání, já to řeším hned a kladně. [upravil dne 29/11/12 13:38 od Tango C8]
    • 40
  20. Tango C8

    Niečo na uváženie

    Ten boční náraz nic moc.
  21. Tango C8

    Niečo na uváženie

    Dobrý no, ale máš tam 3 x stejné video.
  22. Tango C8

    Parkování v pěší zóně

    A za víc peněz jak na začátku 200-300 kč. Tak co tě bude víc hřát?1000 kč prič nebo 800kč v kapse? Ale je to jedno, každý svého strůjce štěstí (nebo tak nějak ) Za mně vyřešit hned.
    • 40
  23. Tango C8

    Parkování v pěší zóně

    Když myslíš
    • 40
  24. Tango C8

    Parkování v pěší zóně

    V pěší zóně se parkovat nesmí a když, tak na místech nato určených. Bud rád, že ti dali jenom lísteček. Já na tvým místě bych na služebnu zajel. Zatím jenom dva krát se mi stalo že jsem měl lísteček a dva krát jsem tam hned zajel a vždy jsme to vyřešili k spokojenosti obou stran, stálo mně to vždy 200kč. Vždy řekli, je dobře že jste přišel hned. Zmuchlat lísteček a čekat že mi zazvoní exekutor u dveří Při službách pošty bych se ani nedivil. Můj názor.
    • 40
  25. Tango C8

    Dira v akceleraci

    Skus napsat co máš za motor, možná ti tady někdo poradí spíš
×
×
  • Vytvořit...