rhinos
Uživatel-
Počet příspěvků
1 233 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele rhinos
-
Mimo tema bych rekl ze problem je ze to neni lidovka s okridlenym sipem ktery opravi kazdy franta a najezd... Ja ted pokukuju po petkovem bavoraku a i u kousku ktere vypadaji dobre tak ty auta se neprodavaji jednoduse. Pro me jako kupujiciho je to pozitivum....
-
Jsou dulezitejsi veci nez to jestli auto ma fap off. Me cela vec okolo euro prijde spise o tom jak dostat z lidi vice penez. Kdyz by slo skutecne o ekologii proc to neudelat tak aby ridice k ekologickemu chovani system motivoval? Dotace se davaji na kazdou hloupost...k cemu je treba eko poplatek? Uplne stejny system ale akorat k tomu aby se na tom prizivilo par firem,trosku se napakoval stat ale o skutecnou ekologii vubec nejde
-
Tak uz jen start tohoto tematu mi prijde ze nekdo zavidi a s ekologii to moc nesouvisi. Me by nevadilo koupit si auto v benzinu ale sehnat ojetinu v benzinu da docela zabrat. A za me je spise problem v nesmyslnych pozadavcich ekoteroristu. Takze do nafty rveme smradlavou repku. Co z toho leze po spaleni? Velikost castic je taky vliv euro norem. Proto se tam musi rvat fap. Uz nikdo neresi co vznika pri vyrobe fapu,ekologickou stopu nejen u toho fapu atd. Ono nakonec ten navazujici byznys okolo ekologie aut bude mnohem vetsi zlo nez auto bez fapu
-
ta gs90c vypada dobre.Skoda ze ji u ns asi nikdo neprodava...ale dej prosim referenci mozna bych ji koupil na aliexpress. Ja si porad rikal ze je to zbytecnost a to co zazivam poslednich 14 dni me presvedcilo ze to je potreba:) Jeste nejakou nenapdnou dozadu:)
-
takze co kdo pouziva? za kameru nechci moc vydat ale zase aby to melo trochu kvalitu... Uvazoval jsem o truecam A7 nebo mozna by stacila A5 ale co jsem tak cetl reakce lidi na Alze tak jsou s nimi dost problemy... Neco jineho v podobne cene?
-
Neboj prodame to kafkam jako auto po duchodci :-D
-
no me sejri ze tu porad resi fap u osobaku a ja potkavam denne kolony tatrovek a ty smrdi tak jako by jezdily na roztekly asfalt
-
jo tak to nevim...musel bych se podivat na fakturu...
-
mel jsem neco podobneho.Delalo to jen pri male rychlosti...takze treba kdyz jsem odjizdel z parkoviste,nebo pri odbocovani...byly to kulove cepy
-
rozkaz medenka se da koupit kde? jeste jsem nasel ze by mohlo piskat deska o drzak trmenu a to by asi mohla byt ta rezonace do volantu
-
ale desky jsou samozrejme nove...relativne. Vepredu z minuleho roku a zadni rok predtim.Spis bude problem s temi trmeny protoze to obcas opravdu pribrzduje.Uz jsem to tu i resil. kontakty jsou odpadle to jsem zas na to prisel nahodou kdyz jsem resil co mi to visi u kola.... Ja uz najel asi 60 000
-
no ja je nedelal nikdy a verim ze puvodni majitel take ne.... StibTo: nekdy neni na skodu si na cestu posvitit ne? Jasny...proto jsem se mozna blbe ptal...taky mi prislo ze to tam neni jen tak
-
Poslední dobou mi zlobí moje P407SW. Prijde mi ze to je cele od brzd ale nejsem si uplne jist. Zhruba pred mesicem jsem zacal pozorovat obcasne kovove piskani....predpokladam ze od brzd. Vzhledem k tomu kolik mam najeto(225 000) by to uz asi chtelo repasi brzdovych trmenu. Je mozne ze by nejaka desticka byla uz tak opotrebovana ze by to bylo od ni?Ale pri samoztnem brzdeni nic neslysim ze by se trel kov o kov. Navic posledni dobou jako dalsi pruvodni jev se mi projevuje takova jakoby kovova rezonace a citim to az ve volantu.... Nedokazu to moc popsat...slabe brneni volantu a ten zvuk jako kdybych mel dlouhou kovovou tyc a na konci se trela o kov... Projevy zesiluji pri otoceni volantu doleva(piskani take slysim podle me zleva) a pri otoceni doprava se to zlepsuje. Pripadne pri slabem seslapnuti brzdy take to zmizi.... Neprojevuje se to porad a nekdy to zmizi hned a nekdy az za par kilometru.... O co by se mohlo jednat? Navic ted jsem si vsiml ze se mi povolil plechovy kryt co mam nad posledni casti vyfuku....muzu ho odstranit a nechat si ho pripevnit az budu v servisu? K cemu to je?Teplotni ochrana?
-
mam cerstve a neresim... jsou veci co me prudi vic...prime a neprime dane,kvalita novych dalnic,ekokurvitka a jine kurvitka.
-
kolo pribrzduje + kovove nepravidelne piskani...
rhinos odpověděl/a v tématu od rhinos v sekci Peugeot 407
presne tohle jsem taky nasel:) Docela dobre udelany...akorat nemam ten pripravek -
kolo pribrzduje + kovove nepravidelne piskani...
rhinos odpověděl/a v tématu od rhinos v sekci Peugeot 407
tak ja to zkusim rozebrat a uvidim...rok je 2006 takze spise zacatek vyroby -
a zkousel jsi prepinat z automatiky na rucni rozsveceni?Jestli se treba nechytne? Me to delalo nepravidelne na druhem aute a ted je to uz OK
-
Prislo mi posledni dobou ze mi pribrzduje nejake kolo.Auto jelo ale treba z kopce na obvykle trase mi prislo ze se to tolik nerozjede na neutral... Takze jsem to vcera zvedl a skutecne leve predni kolo jde otocit jen s velkou namahou.... Neni to poprve cas od casu se mi tohle stava ze nahodne zacne nejake kolo pribrzdovat. Co muze byt pricinou? Popravde se mi to moc kvuli takoveto veci nechce tahat do servisu....udelal bych si to sam ale jsem typicky uzivatel auta... takze kola si vymenim ale tim to pro me zatim koncilo.... neni nekde nejaky montazni navod...? Predpokladam ze budu muset rozebrat brzdu a nastavit nejakou vuli? Muzu asi kouknout na Youtube ale kdyby mel nekdo navod tak se zlobit nebudu.... Navic posledni dobou sleduju ze cas od casu mi nepravidelne kovove piska...myslim si ze je to ze zadni napravy... Asi od kol? Ale ted kdyz jsem to mel zvednuty tak jsem na nic neprisel...Muze to byt od brzd?Ale desticky jsou jeste OK.
-
no blbla:) ale spise vzadu...pry to tam bylo nejak vyzkratovane a pri oprave to asi dozkratovali az ke smrti RJ. To zhasinani mi na druhem aute delalo take ale ted je to dobre tak nevim...koupil jsem kvuli tomu i novy xenon ale jeste ho tam nedal
-
Dnes mi po nastarovani a obíhání auta přišlo že slyším nějaký plechový zvuk od výfuku.tak jsem kouknul dolů a tam jsou plechy pro odstínění tepla z výfukové soustavy? A ten posledni je v podstatě upadlej.Asi nebude dobrý nápad se ho úplně zbavit? a chvilku když jedu slyším nepravidelně takový vysoký pískavý kovový zvuk snad od brzdového kotouče si myslím....nebo by to mohlo být něco jiného?
-
auto ze dne na den netáhne....spojka/turbo?
rhinos odpověděl/a v tématu od rhinos v sekci Peugeot 407
nevim muzu kouknout...EGR jsem uz menil asi dva roky zpatky primo v Peugeotu a s autem se zas tolik nejezdi tak to by snad melo vydrzet. ale v jinem tematu podobneho druhu taky byla na vine trubka tak to odpoledne jako laik zkouknu:) -
dnes mi volala manželka že ji auto moc nejede....tak jsem ho večer projel. Auto netahne...na rovince jeste relativne OK i když znatelně hůře táhne ale rozjet se dá. Do standartniho kopečka už je to špatné.Na trojku jde do otáček ale netáhne...na čtyřku se dost těžko dostávám přes 2000 ot. Zvláštní je že ještě včera to bylo OK.... Napadá mě prokluz spojky nebo turbo? Mohlo by se stát že je auto v nouzáku ale nesvítí kontrolka motoru?
-
nakopne me nekdo kde hledat pojistky pro ostrikovace predni a zadni? nasel jsem ze v motorovem prostoru a pod krytem baterie? Neni to spis pod krytem RJ? Bohuzel momentalne ani nejak nefunguje servicebox abych se kouknul
-
ale to ja vim ze si to muzu nulovat a vymeny jsem delal asi v cervnu...me jde o to ze asi neni normalni ze se mi sam od sebe vynuluje servisni interval a jiny den zase nastaveny dojezd.Prijde mi jakoby vypadavalo nejake napajeni...ale v elektrice P407 se nevyznam
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
rhinos odpověděl/a v tématu od ozzy1 v sekci Cestování - tipy na výlety či dovolenou
tak ja jsem uz take doma....skoro 10 dni na Peljesacu je fuc:( Takze cestu tam uz jsem asi rozebiral...jel jsem na jeden zatah pres noc a krome jedne vetsi krize kdy jsem musel zastavit nekolikrat za sebou v krakem casovem useku to bylo celkem v pohode. Fronty nikde zadne a i na Neumu jsem profrceli velmi rychle.... Byl jsem v Zuljane...uzasny jsou ty oblasti jak maji zavodnovaci kanaly a vsude podel cestjsou stanky s nadhernou zeleninou a ovocem.... Trosku zklamani bylo s apartmanem....ubytovatel tvrdil ze se jedna o rekonstruovany apartman 40m2 s vlastni 10m2 terasou. Tak zpetne kdyz jsem si to pocital tak 40m2 to nemelo... byla to jakoby sklepni cast ze strany sice vyhled do zahrady ale nudle ze dvou mistnosti i s kuchyni a sprchovym koutem.... kuchynska pidilinka mela na kraji zabudouvanou lednicku a nad ni suplik a nad suplikem plynovy dvouplotynkac... Je celkem jasne ze z lednice slo teplo do toho supliku a kdyz se neco ohrivalo - jakoze moc jsme nevarily - tak si clovek rikal kdy to zacne horet:) castecne vytrzena jedna zasuvka,vytrzene jedno svetlo co viselo na kabelu a ve sprse srpchovaci hlavice ze to strikalo i bokem. Odpad jsem musel procistovat a kdyz vytekal tak ai blbe utesneno takze to vytekalo i ven...nicmene na to byl asi majitel pripraven protoze na zemi byl dalsi odpad.... sousedi to meli jeste horsi ty meli okno jen v cele mistnosti... O terase se moc povidat neda....cena 65E Jeste ze jsem byl nachytren od znalych a nebyl zklaman z hlavni plaze... Tam jsem byl jen asi 1h po prijezdu. Dohromady je tam nastesti dalsich xxx plazi mensich velikosti a ty byly jednim slovem uzasne.Klid a pohoda a i stinek kdyz ho clovek potreboval. Nejvic me vytaceli namachrovani polaci co si zabiraly mista karimatkama a roztahovali se jakoby jim to tam vse patrilo....Ale to je jen detail... Byl jsem jeden den na plazi Divna a teda jako pekny a misto se dalo najit ale bylo celkem narvano. Byl jsem na otocku v Cerne Hore.Chorvati dost lustrovali auta a nechali je i vykladat... Cernohorec pri odjezdu po me chtel i technicak....nakonec ale mavl rukou protoze jsem ho mel zahrabany v kapse... Skoda ze na tu Cernou Horu nevyslo pocasi...pamatuji si Svaty Stefan pred 15-ti lety a ten byl uzasny... Projel jsem se i pres ty mista kde horelo a opravdu to muselo byt velke.... Cestu zpet jsem si prodlouzil a rozdelil a udelam to tak i v dalsich letech.Bude to asi prijemnejsi... Cesta zpet ve ctvrtek az na Plitvice. Asi hodina popojizdeni na Neumu...nic moc. Pak ve Splitu akvarium a to muzu doporucit...pokud nekdo tento typ atrakci ma rad vrele doporucim akvarium v Budapesti to je jeste lepsi. Ve SPlitu uzasna uleva s parkovanimpo zkusenosti s vyletem do Dubrovniku:) Mozna si nekdo bude klepat na celo ale chtel jsem na blind prespat v okoli Plitvic a to jsem se poradne poucil...absolutne bez sance... Jeste ze jsem si koupil az posledni den chorvtskou sim na internet a zabookoval ubytovani v Ogulinu...bookoval jsem v 22:45 a prislo potvrzeni...ale recepce bezela jen do 22:00 Takze jsem tam prijel asi v 23:45 a nikde nikdo jen se svitilo v jedne chodbe...tak tam nakouknu a pokoje otevrene...tak jsem do jednoho co mi prislo ze jsem si ho pronajal nastehoval rodinu:) Rano se uz domluvil s obsluhou:) Plitvice jsem ale vzdal kdyz jsem videl ty rady lidi co parkuji vsude mozne... Jeste perlicka.Vecer jsem pri hledani dojel az do Slunje a pak se nechal vest navigaci do toho Ogulinu...Mel jsem Waze a to me vedlo pres nejakou hodne vedlejsi cestu.... Jako na rally potme to bylo super a docela jsem si to i uzivl dokud jsem nedorazil do nejake vesnice kde v delce nejakych min 5km bylo zaparkovano stovky aut,mezi auty byly hloucky mladochu...nekteri vypadali i normalne a nekteri dredovite:) Obcas na kraji misto auta stan nebo posedavajici tabornici...mozna nejaky hiphop kemp?Ale zadne tuc tuc jsem neslysel....bylo to ale fakt desive....Byli tam i dve policejni auta No a dalsi perlicka... Na jedne benzince ted uz nevim nebyla to Ina byl pomerne dobry bufet...nicmene pani mi prislo ze je tam z donuceni takze kdyz si objednavala manzelka objednala si pro sebe a deti tak pani znicehonic se k ni otocila zady a zacla obsluhovat uplne jineho cloveka....u pani se zaroven platilo....neskutecnej pristup takze nakonec jsem se uz nepripomnel a objednal si za panem ja sam a zaplatil si jen nase piti a moje jidlo a nemam z toho zadne vycitky:) Priste jdu zase do thoto bufetu vyjde to levne:) No a druhy den z tech Plitvic az domu...celkem to jelo a ani na celnicich nebyl problem... Odnasim si z toho ze priste vice planovat a proverit nejak i to ubytovani....preci jen po nejakych 13h v aute jsem nemel dost sily se otocit a ubytovat se jinde a navic ta Zuljana a obecne Peljesac je uzasny...