Přejít na obsah

rhinos

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 233
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele rhinos

  1. rhinos

    Za kolik tankujete?

    sem byl včera v šoku... Shell premiovka diesel Plzeň 30.7 Je to už ten jejich Shell V-Power Dynaflex tak nevím jestli je to stejná "kvalita" jako původní V-power Ale v porovnání s Globusem kde většinou tankuju(standart 27.3/ aditiv 28.1) docela slušná cena
  2. no spíš ne. Přeci jen 3 hodiny cesta tam a pak zpět v autě s dvěma dětmi...jedeme dvě auta tak se třeba na něčem domluvíme
  3. Roseto degli Abruzzi Už jsem vytahal nějaké tipy na pláže tak snad to klapne http://weplaya.com/abruzzo-beaches-italy/
  4. tak nakonec letos Abruzzi.. Jsem na to zvědav...popravdě z cesty mám větší vítr než když jsem jel na jih Chorvatska...ale zase jedeme dvěma auty. No a děsí mi ty rovné pláže a kačákovité moře No snad najdu nějakou divočejší pláž
  5. a čeho se bojíš? Já to dva roky zpět dal bez problémů až na Pelješac a ještě převážně přes noc
  6. rhinos

    Peugeot 406 - zamčené dveře

    dík v servisu to nakonec zvládli. jinak se zkoušelo všechno,i nahradní klíče a všechny zámky a nefungovalo nic... tak se zkusím nachytřit co se s tím udělalo
  7. na tchánově P406 teď řešíme nefunkčnost odemykání. Ráno ještě přijel do práce a centrálem zamkl. Odpoledne už neodemkl a ani klíčem odemknout nejde....někdo nějaký nápad?
  8. rhinos

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    no nevím.když někdo parkuje jako poslanec tak si max zanadavam...tu samolepku či něco za stěrač bych pochopil... Pokud ti někdo parkuje na vyznačeném stání a potažmo na invalidech co ti brání volat policajty?
  9. rhinos

    PEUGEOT EMOTION DAY 2017

    tak jako od kdy se dá rezervovat? Pár dní zpět jsem hledal a ještě jsem nic nenašel...no a dnes to na mě vykouklo na FB... Ale 308GTi v Plzni total vybraný a 5008 2.0 ve dvou dost nevhodných časech tak se mi asi ani nechce.... 5008 by mě ale zajímala protože od 11/2017 se rozrůstáme a potřebuju i vzadu plnohodnotné sedadlo
  10. no jak kdo máme v kanclu jednoho prducha a ten jak jsou tatranky v akci tak je koupí a tlačí je do sebe denně aspoň 3x
  11. tak snad nebudu kupovat věci které nepotřebuju jen proto že jsou v akci
  12. no jo bylo jich tam hodně. Tak už je taky doma a čistič brzd...tím jsem vyčistil skvrny od nafty u víčka nádrže jenom u toho čerpadla jsem podcenil způsob napájení...já mám totiž na svém autě baterku v kufru ještěže mám víc aut tak to vyřeším takto
  13. tak snad nebudou duchodci rychlejsi
  14. budou mit zase odsavacku na olej a naftu...kupoval to v minulosti nekdo?Je to pouzitelne misto vypousteciho ventilu oleje...?Nebo tam toho v motoru zustane moc?
  15. vymazal jsem udaje o prohlizeni vcetne cookies a funguje to. predtim jsem mazal jen cookies na strance a nefungovalo...takze asi vyreseno:)
    • 56
  16. v poslední době se nemuzu v Chromu prihlasit a hlasi mi to ze muj prohlizec neprijima cookies. Na IE to jde a na Macbooku s chrome také... Zkousel jsem cookies i smazat ale chova se to porad stejne...nejaky napad?
    • 56
  17. obnovil bych téma... letos nejspíše s jinou rodinou vyrazime do Italie. Nejaky tip?Hlavni podmínka je pisek na plazi a aby tam nebyla hlava na hlave
  18. no za dva tydny jde do servisu a na STK tak uvidime
    • 7
  19. našel jsem tu podobné téma ale tam to dělalo se zařazeným stupněm. V autě manželky(P407SW 2.0HDi) jsem už dlouho neseděl a teď jsem si všiml že na volnoběh výrazně vibruje spojkový pedál. Ty vibrace jsou ale opravdu výrazné jakoby do něj něco kopalo. Řazení jde úplně v pohodě,spojka zabírá pořád stejně dobře a jiné problémy nemám.Nekope to ani se zařazeným stupňem Ještě jsem si všiml že když zhasinám motor a mám sešlápnutou spojku tak mi to jednou taky kopne do toho pedálu. Co to může být? Je to řešitelné bez výměny spojky? Na druhou stranu auto má teď zhruba 195000 takže je možný že spojka už bude dříve nebo později na výměnu
    • 7
  20. rhinos

    dodatečné daňové přiznání

    me jednou volala ze kdyz neco doplnim budu tam mit etsi vratku....no ale ted je to naopak
    • 19
  21. rhinos

    dodatečné daňové přiznání

    Me zarazi ze to neslo doporucene a ty nestandartni terminy. Jakoby slo o pochybeni referenta a ted se na to prislo pri nejakych kontrolach. Samozrejme ze je to moje chyba ale ja to proste neresil a vyplnil jako vzdycky. Cestne prohlaseni jsem poprve vyplnoval minuly rok. Pred tim nebylo.
    • 19
  22. Vyzná se někdo v daňové džungli? O co se jedná.... Mám manželku na RD od roku 2009 nejdříve s jedním dítětem a v 07/2013 se nám narodilo druhé. Vždy jsem si manželku odepisoval z daní a i v tom roce 2013. A teď mi přišel normální poštou dopis od finančáku ,že podle jejich záznamů jsem slevu v roce 2013 neměl vykázat protože manželka "vydělala" více než těch 68000. Je pravda že od ledna byla na rizikovém a tudíž pobírala nemocenskou a pak čerpala mateřskou. Dodatečné přiznání musím podat do týdne jinak mi ho prý vyměří i se sankcemi. Zřejmě tomu tak asi bude ale popravdě by mě zajímalo jestli třeba nejde požádat o prominutí daně. Předpokládám že dodatečnou daň mi strhnou z letošního doplatku? Ale s tím jsem už počítal na rekonstrukci baráku a trochu mi budou chybět tak kdyby byla aspoň teoretická možnost....
    • 19
  23. rhinos

    straki007 přesvědčil

    a že sis vzpomněl až teď? Já byl u strakiho 2x a vždy jsem se domluvil a s komunikací jsem problém neměl...
  24. mě přišlo že na Pelješacu to bylo celkem v pohodě...taky jak kde. Ve stejném období jako já byl bratranec na Makarske a kdyz jsem videl fotky tak jsem se uplne orosil hruzou z tech lidi
  25. no ale ten důvod je jasnej.Do Egypta se ted hodne lidem nechce tak s temi cenami musi dolu...ja bych tam nejel. Ja jsem treba nikdy nepochopil lidi co jedou do Chorvatska k mori a vali se u hoteloveho bazenu auto a apartman mi dava volnost delat si co ja budu chtit. Ale to je samozrejme kazdeho volba. V dnesni dobe je asi levnejsi to Bulharsko. Nevi nekdo jak je na tom Cerna Hora?
×
×
  • Vytvořit...