našel jsem tu podobné téma ale tam to dělalo se zařazeným stupněm.
V autě manželky(P407SW 2.0HDi) jsem už dlouho neseděl a teď jsem si všiml že na volnoběh výrazně vibruje spojkový pedál. Ty vibrace jsou ale opravdu výrazné jakoby do něj něco kopalo.
Řazení jde úplně v pohodě,spojka zabírá pořád stejně dobře a jiné problémy nemám.Nekope to ani se zařazeným stupňem
Ještě jsem si všiml že když zhasinám motor a mám sešlápnutou spojku tak mi to jednou taky kopne do toho pedálu.
Co to může být? Je to řešitelné bez výměny spojky?
Na druhou stranu auto má teď zhruba 195000 takže je možný že spojka už bude dříve nebo později na výměnu