Ked som kupil auto, nefungovalo dialkove, central funguje. Mam radiove DO. Skusal som to parovat,ale neuspesne. Vyskusal som to podla navodov z manualu, aj podla navodov tu z fora, prosil som aj o radu, ale to zozostalo len pri slube. Podla vsetkeho vysielac nieco vysiela, ale bud je chyba v primaci, alebo su skutocne rozsynchronizovane. Uvazujem z buracky kupit vysielac (plosak z kluca) a centralu DO.
Myslite, ze staci v aute vymenit centralu DO za inu a s prislusnym DO to bude fungovat? Predpokladam, ze to netreba cez diagnostiku parovat,alebo sa mylim? IMO chcem samozrejme nechat povodny.
Dik za odpovede.