Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. Vsak som ti pisal, ze poklesnu otacku asi o 50 a to je vsetko. . Cerpadlo samozrejme neprida otacky, trochu otacky klesnu, ale motor s tym nema existencny problem... Podla knizky \"Jak na to\" by mali mat auta s klimou o 50 otacok vyssi volnobeh,ale ja ani to nemam a nevidm v tom problem ...
    • 33
  2. V prvom rade by som si overil, ci ide nafta do cerpadla (za palivovy filter) a podom ci sa otvara stop-spinac na cerpadle.
    • 27
  3. miroja

    central

    Ak by tam sla mechanicky z DO k telke, skusil by som to. Nezabudni si dat pozot na spravne zapojenie K/A.
  4. Ak myslis, ci motor utiahne klimu aj na volnobeh, tak ano. Mam taky motor a klimu tiez. Ked na volnobehu zapnem, tak poklesnu otacku asi o 50 a to je vsetko.
    • 33
  5. Napajanie tam mas (poistka)?
    • 10
  6. miroja

    central

    Predpokladam, ze to funguje na obdobnom principe ako infra DO pri ovladani spotrebnej elektroniky. Je pravdepodobne, ze bud zoslabla vysielacia ledka, alebo prijmac infra. Ak ti to moc nehovori, skus sa skontaktovat s niekym, co opravuje elektroniku. Mohol by ti na skusku vymenit najskor vysielaciu infraledku, alebo posriet ten snimac. Ja mam radio (aktualne nesparovane )
  7. miroja

    servisní historie

    Uz tu jedno vlakno na to urcene je: Treba najskor citat (aj pravidla fora) a potom pisat
  8. Otacky motora sa ovladaju lankom, termosytic ma tiez lanko. Tie tri konektory by mali podla mne dostupnych informacii byt: - solenoid predvstreku - solenoid otvarania nafty - snimac polohy stlacenia plynoveho pedala Mam tam este snimac zdvihnutia idly... PS: Nasiel som obrazok ako by to malo vyzerat v Berlingu, tiez s tymto 51kW motorom... [Edited on 6/3/12 13:09 by miroja]
    • 33
  9. To, co je na obrazku je myslim ine ako mam ja. Pozriem este detailnejsie obrazky, zatial len jeden pre ilustraciu ako to vyzera v 306-ke. Ja tam mam 3 konektory, takze to asi bude ine...
    • 33
  10. miroja

    porucha prístrojovej dosky

    Jasne ze to ide, ved ako by sa z auta ktore ma v Nemecku nabehanych 250 000 stalo po prechode hranicami auto s udajom na tachometri 123 456 km?
  11. miroja

    zvířátka našich autíček

    Ja som toho zvera zatial nepristihol, akurat som nasiel uz viackrat na prevodovke korky chleba. Raz bol dokonca koniec chleba zapasovany medzi motorom a kapotou. Vsimol som si to, ked som chcel cossi pozriet v motore. Bol uz zaplesnety a drzal celkom dobre na tej ciernej deke zospodu kapoty ked som ju zdvihol. Mal som trochu pockat, mozno by som z toho mal hrianky :-)))) Zeby nejaky potkan (krysa - pre mladsiu generaciu v Ceskej republike :-)) ) ?
    • 59
  12. miroja

    ventilator kurenia

    Skus pohladat tu na fore. Uz sa to tu viackrat riesilo, mozno je to v sekcii 306. Je to tu aj s fotkami.
  13. miroja

    Elektrika a pojistky P 405

    No 306-ky (neviem isto ci aj pred faceliftom) zvyknu mat tuto moznost na poistke na zapalovac a aj na autoradio. Ja som sa s tym zatial nehral, ale podla papierov a aj podla skusenosti ludi tu na fore to tak zjavne je.
  14. miroja

    Elektrika a pojistky P 405

    V mojom aute to sluzi na to, aby si si polohou poistky zvolil, ci napriklad zapalovac ma mat napatie stale,alebo len po zapnuti klucika. Mozno je to aj tvoj pripad.
  15. miroja

    P 306 naprava

    A nie je to skor na generalku zadnej napravy?
    • 7
  16. miroja

    trhanie/sekanie auta pri zatačani

    Hmm.... za mojej mladosti si chudobny student auto nemohol dovolit vobec. Tak to si na tom nie az tak zle. :D
  17. Mam tiez DW8B a ked som kupil auto, boli tam tiez tusim FEBI. Predchadzajuci majitel ich menil v januari (lednu) a vydrzali asi do oktobra (rijen). Dal som tam potom NGK a uz viac nez rok pokoj. Aj minulu zimu aj tuto som nastartoval aj ked bolo viac nez -20.
    • 9
  18. 1,4 V (2 * 0.7V)
  19. Plne suhlasim ...
  20. miroja

    p206 ovladacie packy - vyriesene

    V dnesnej dobe sa vyhadzuje dost elektroniky. Naprikald v bublinkovych tlaciarnach sa cosi take pouziva na privod signalov na samotnu hlavu. Pripadne kukni na creva nefunkcneho DVD prehravaca.... Skus pohladat, mozno objavis taky, co by vyhovoval, alebo to nejako zmeraj co potrebujes a pozriem ja v mojich \"skladovych zasobach elektronickeho srotu\" :-)
  21. Ak to robis oparne, tak skrutkovac pomoze, ale len \"na odtrhnutie\" od patice. Hlavne prelatka na sahary dost \"dobre\" drzia. Rele sa myslim neda zalozit nespravne, ma tak konstruovanu paticu, aby sa dalo zalozit do patice len jednym smerom.
  22. Neviem o tom, ze by tam bola nejaka finta. Jednou rukou treba tahat rele (mozes s nim hybat TROSKU do stran), druhou pripadne pridrzaanat paticu. Mozes si pripadne pomoct plochym skrutkovacom, ktory zasuvas medzi paticu a rele (pozor na pripadne skraty, ak by si skrutkovac zasunul prilis hlboko. Niektore idu dost tazko.
  23. miroja

    306 break a autopotahy

    No presno toto napadlo aj mna. Uz som sa do toho chcel pustit teraz v zime, ale mali sme tu trib tyzdne mrazi ai -29, tak hadam az teraz, ked je uz len par pod nulou :-)
    • 8
  24. Nechcel si to napisat tu ? http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=56 Toto je servis, nie inzercia
  25. miroja

    306 break a autopotahy

    Ja ich mam uz vizc nez rok, ale stve ma, ze zadna sedacka ma len jeden potah aj ked ja ju mam delenu 2/3+1/3. Odvtedy som prelustroval vela dalsich univerzalnych a ziadne to nemali :(
    • 8
×
×
  • Vytvořit...