Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. miroja

    ukazovateľ údržby P306

    V manuale sa pise len o tom kluci pri vymene oleja.
    • 8
  2. miroja

    ukazovateľ údržby P306

    No aj mna by zaujimalo na co ten symbol vyrobca dal. Zatial mi to nesvietilo... a svietilo to este niekomu na 306-ke?
    • 8
  3. A este jedna opacnym smerom. Pohlad z Boru na Derese, Chopok, Dumbier, Stiavnicu...
  4. U nas zacal padat sneh vcera dopoludnia. Napadlo ho cca 8 cm a zatial drzi. Rano bolo -1,7, teraz uz vykuklo slniecko, ale sa este netopi, no hlavne cesty su v podstate suche. Ked to porovnam s pocasim presne pred tyzdnom, ked som bol pondelok-utorok na hrebenovke Certovica-Chopok a Chopk-Sedlo Sinnej ... dnes hlasili z Chopku -10..
  5. miroja

    Cievka startera

    V prvom rade skontroluj kontakty na akumulatore (ocistit, namazat, primerane dotiahnut), hruby vodic na startri a tiez kostru motor <---> karoseria.
    • 8
  6. Skor ako WD-cko by som skor navrhoval silikonovy olej, silikonovu vazelinu,alebo glycerin, ale aplikovat ked bude tesnenie suche.
    • 20
  7. miroja

    predna naprava

    • 54
  8. miroja

    Cvaknutí v řízení

    Mal som podobne priznaky a sposovalo to ulomenie as pol posledneho zavitu spruziny hore pod axialnym loziskom.
    • 15
  9. miroja

    Topení

    Marko306 to uz sem pred nejakym casom dal postup aj s fotkami ako sa k ventilatoru dostat. Hladal si?
    • 13
  10. miroja

    nárazové čidlo

    Ja ho tiez nemam. Viem kde su snimace na bocne bagy (ak ich mas), ale kde su snimace na predne, to som zatial nezistil.
    • 7
  11. miroja

    P306 1.9D 51/69kW

    Nebude ten druhy udaj nahodou omyl a malo by to byt v HP Pozri co o motoroch pise wiki XU-ckove: http://en.wikipedia.org/wiki/PSA_XUD DW-ckove: http://en.wikipedia.org/wiki/PSA_EW/DW_engine
  12. Nuz tak potom uz len asi vylucovacou metodou, odpojovat konektory.... Zacal by som packou prepinania svetiel, potom by som pozrel vodice a konektory okolo poistiek,mozno konektor na autoradio.... Mas na aute dialkove? Ako signalizuje auto zamknutie/odomknutie? Smerovkami, ci parkovackami? Skratka, chod po miestach, kde je blizko seba +12 a tiez vodic parkovaciek.
    • 12
  13. Nemas tam nahodou dorobene denne svietenie?
    • 12
  14. miroja

    výměna vstřiků 1,9D

    Trysky ti cez PC neskontroluju. Treba ich z auta vybrat a otestovat na stolici priamo na to urcenej.
    • 21
  15. miroja

    Zimne gumy v CZ

    Dik vsetkym za odpovede. Tak zatial este asi neprezujem...
  16. Chlapi spoza Moravy, ako je to u vas v zakone zo zimnymi gumami? Je to definovane terminom, alebo tiez nejako salumunsky ako u nas - suvisla vrstva snehu na ceste? Mam v plane cestu do Brna tento vikend a vzdy ked tam idem, tak ma ti, co maju pomahat a chranit kontroluju bud na csete tam, alebo na ceste spat. Tak chcem vediet, co u prezuti hovori v CZ zakon. Dik za odpovede.
  17. Tu mas popis od Marka ako dostat ventilator von. Stale si myslim, ze problem bude skor niekde okolo motora ventilatora nez v prepinaci.
    • 19
  18. Joooj, to se mali teplo.... u nas uz boli minusy. Konkretne ja som na prvom poschodi nameral -1.5. Pri zemi muselo byt viac, okna na autach boli zamrznute ... Na horach v okoli biele ciapocky
    • 19
  19. miroja

    Nefunkční světlo 407 - VYŘEŠENO

    Myslim, ze aj 307-ka ma na kazde predne svetlo samostatnu poistku. Nevies, ci ju skusal, pripadne kontroloval ako je zasunuta?
  20. PEUGEOT-CLUB forum » Peugeot obecně » Servis » Udělej si sám a tam je jedno vlakienko: Nebude problem skor v v okoli motora (mozno mas predradne odpory,alebo elektronicku regulaciu). [Edited on 9/10/12 10:02 by miroja]
    • 19
    • 50
  21. miroja

    Už jste byli na houbách?

    Boli sme to ceknut vcera dopoludnia nad Bobrovcom a mizeeeria... Zopar kurciat, dake plavky a dva suchohriby. Najviac bolo muchotravok Vacsinu casu uplne prazdny les. Tak u nas asi az o rok. V noci na horach opat nasnezilo. To je uz druhy raz, treti sneh vydrzi vacsinou az do jari. Pomaly aby som zas menil gumy
    • 62
  22. Sorry, vratim sa este jednou myslienkou k meraniu teploty oleja. Nepoznam tvoj motor, mozno to vyvrati niekto zo znalejsich... Nema tvoj motor pripravu na chladic oleja? Do zaslepujucej skrutky by sa ten snimac mozno dal implementovat. PS: Aky typ snimaca si uvazoval pouzit? Zaujima ma jeho linearnost teplota/napatie. Predpokladam, ze potom by si meral napatie nejakym modulom s 3.5-kovym displayom na baze 7106-ky...
    • 55
  23. miroja

    studene starty 1.9td (406)

    Neviem presne aky mas motor (meuviedol si rok vyroby), ale ak starsi, tak by som pozrel, ci funguje termosytic.
  24. miroja

    relé,poistky

    Vitaj na fore. Viem, ze si na fore nie dlho, tak by som ti poradil, prejst si forum a najskor citat, citat, hladat, citat, citat... Dozvies a velmi vela uzitocnych informacii. K dveram, pozri sem: Popis relatok pri poistkach som sem daval,su tu aj fotky, no nemusi celkom platit na tvoje auto, pretoze si neuviedol presne typ motora (uzitocne je zadat si typ auta a aj motora do podpisu). Na ostrekovac v 306ke rele nie je. Byva zaseknuty (zahrdzaveny) motorcek, zoxidovane privody na nom... Treba zhodit vpredu prvu cast podbehu na pravej strane a pod nim najdes nadrzku. Motorcek je namontovany zospodu (uz sa to tu riesilo, pohladaj,su tu aj fotky). Centrala DO v novsich modeloch byva pod stredovym panelom. Hladat, citat
    • 7
×
×
  • Vytvořit...