Vitaj na fore. Viem, ze si na fore nie dlho, tak by som ti poradil, prejst si forum a najskor citat, citat, hladat, citat, citat... Dozvies a velmi vela uzitocnych informacii.
K dveram, pozri sem:
Popis relatok pri poistkach som sem daval,su tu aj fotky, no nemusi celkom platit na tvoje auto, pretoze si neuviedol presne typ motora (uzitocne je zadat si typ auta a aj motora do podpisu).
Na ostrekovac v 306ke rele nie je. Byva zaseknuty (zahrdzaveny) motorcek, zoxidovane privody na nom... Treba zhodit vpredu prvu cast podbehu na pravej strane a pod nim najdes nadrzku. Motorcek je namontovany zospodu (uz sa to tu riesilo, pohladaj,su tu aj fotky).
Centrala DO v novsich modeloch byva pod stredovym panelom.
Hladat, citat