K diagnostike sa neviem vyjadrit, nemam prakticke skusenosti, to bol len nazor,ale mohli by sa k tomu vyjadrit ludia, co maju origo diagnostiku, teda ci sa da pri takomto motore vycitat na diagnostike teplota motora
Nevedel by si si pozicat v predajni taky snimac, alebo mozno aj na pulte u nich zmerat? Myslim, za keby si zmeral odpor aspon pri izbovej teplote a potom pripadne aj po zahriati snimaca v ruke, mohlo by to odhalit, ci ten tvoj je hodnotami uplne mimo, alebo aspon radovo sedi...