Přejít na obsah

benny264

Uživatel
  • Počet příspěvků

    58
  • Registrace

Vše od uživatele benny264

  1. benny264

    usporne auto na dialnicu

    to vsetko chapem. na mojich cca 200 km denne to vychadza bud na casovu usporu pol hodiny alebo 4 litre nafty navyse. asi hladam tam kde nic nie je, nevadi.. vdaka za odpovede, som chcel len zistit ci to u nejakeho auta nie je dosiahnute sprevodovanim optimalizovanym na vysie rychlosti (vykupenym vyssou spotrbou v meste) alebo tak...
  2. benny264

    usporne auto na dialnicu

    Ano, to viem ze ide jazdit usporne - sam som tu trasu dal na 407 1.6 za 4.9l/100km ale celu cestu som isiel 80km/h. Bolo to v noci a nemal som co na praci, ale normalne sa tak jazdit neda co ma zaujima je nejaky usporny motor v priemernej rychlosti 120km/h
  3. Ahoj, rad by som sa spytal na vase skusenosti so spotrebou na dialnici. Vyzera ze budem potrebovat denne dochadzat do prace cca 40km mimomesto (100km/h) plus 50 km dialnica (140km/h) a nasledne spat. Na byvalej 407 1.6 HDI som mal na danej ceste spotrebu 6.7l/100km na Mazde 3 1.6 benzin 7.6l/100km. spotreba v meste mi je ukradnuta. Nejake tipy na auto ktore by to davalo za menej? Nemyslim si ze nieco take existuje.. Vdaka [Edited on 6/1/14 20:16 by benny264]
  4. benny264

    Servis Brno

    tu je kontakt:
  5. benny264

    vymlatenie FAP - Brno/zapad SR

    no to je prave ten problem - ja jednoducho nerozoznam katalyzator od FAP filtra
    • 14
  6. benny264

    vymlatenie FAP - Brno/zapad SR

    No prave taka nejaka rada by sa mi zisla Bohuzial sa mi jej nejako nedostava
    • 14
  7. benny264

    vymlatenie FAP - Brno/zapad SR

    no neviem ci mi to v nejakom servise urobia, hlavne neviem ako im budem vysvetlovat co vlastne chcem
    • 14
  8. benny264

    vymlatenie FAP - Brno/zapad SR

    nikto?
    • 14
  9. to viem - uz som dohodnuty zo strakim. Bohuzial nemam pristory na to kde by som to spravil mechanicky
  10. Nepoznate niekoho kto by mi v okoli Brna odstranil mechanicky FAP? Na cene sa dohodneme - ked tak mi pls napiste SZ. Vdaka.
  11. Ahoj, nenasiel by sa niekto kto by mi vymlatil FAP filter? Straki slubil jeho vypnutie, ale bohuzial nemam garaz ani priestory kde by sa nieco podobne dalo spachat. Navysa my ajtaci dvakrat zrucny nie sme, tak sa bojim aby som to vobec poskladal naspat ) Na cene sa dohodneme Najlepsie niekto v okoli Brna alebo po ceste do Skalice (SR). Vopred vdaka. [Edited on 29/4/13 20:57 by benny264]
  12. benny264

    Pomoc s koupí

    fakt sa zase chcete hadat? to vam na to nestacia vlakna inde na fore? zvlast ked vsetky argumenty uz boli povedane??? 1.6 - vlastnim, staci na bezne cesty 2.0 - vyssi vykon (prekvapivo, ze???) - lepsie pri predbiehani [Edited on 28/4/13 22:15 by benny264]
  13. benny264

    koupě modelu 407 SW

    ja uvazujem nad predajom svojej 407, poslal som ti SZ
    • 35
  14. Mozem aj toto poprosit? VF36DRHRH21247694 Thx
  15. Ahoj, mohli by ste preklepnut VF36E9HZC21598509 ?? Vopred vdaka
  16. Ahoj, mohli by ste mi preklepnut VIN VF36E9HZC21075376. Vdaka
  17. benny264

    Divny zvuk

    Tak sa pridam aj ja, mne auto tiez vydavalo taky cvakavy zvuk z lavej strany motora, najviac ked bol studeny. Po dnesnej navsteve servisu to bol uvolneny jeden vstrik ktory sa vraj hybal. Auto je teda este v servise, ale dufam ze to opravili.
  18. benny264

    a zase spojka

    pkr ma dvojliter, ty 1.6. Paradoxne su zotrvačniky na 1.6 drahsie ako 2.0 Aj ked myslim ze v Autokelly maju zotrvacnik do 500€
  19. benny264

    Přetěsnení interiéru

    nerobí ti to antena? Mne napríklad ano, ak idem po dialnici a fuka bočny vietor. Ked je roleta preč tak to počut viacej.
  20. benny264

    Výber nafty

    Ok, tak dnes som išiel spät, prepočítam to aj pre Marcela v ČR stala nafta 35,70 (OMV Hodonin - v meste) v SR, - 1.35 * 24.21(ČNB) = 32.68 (Benzina)
  21. benny264

    Výber nafty

    Kedže byvam na SR pri českych hraniciach, dost porovnavam cenu nafty a stale sa oplati tankovat na SR (ajked už je rozdiel par korun). konkretne v piatok som tankoval plnu, v ČR stala nafta 34 - 35 (benzinky popri dialnici Brno->Breclav) v SR, - 1.35 * 24.20(ČSOB) = 32.70 (Benzina) [Edited on 17/4/11 08:33 benny264]
  22. benny264

    Výber nafty

    Ked sa tu už rozoberá rakuska nafta, neviete o nejakej benzinke v blizkosti hranic(Breclav, Kuty)?
  23. myslíš tie na boku kufra? Su tam take plastove kolieska ktore treba otočit.
    • 6
  24. benny264

    CD mechanika hľadá CD.

    Tak vysvetlenie ti nedam, ale tiež mam skusenost že mechanika nefunguje ako by mala... Možno ten isty problem ako ty, len s tym rozdielom že ja mam cd v mechanike skoro stale (navigacia). Tiež sa mi to stalo 2x pri dlhších cestách, mechanika zblbne a koniec, nič dalej nečíta... Minule sa mi to stale ked som šiel do Prahy, par km pred nou prestala fungovat navigacia, ešte že mam aj v mobile, inak by som poriadne bludil(na benzinke som skušal vypnut zapnut motor nepomohlo, prresne ako vravíš začalo to fungovat až po dlhšom čase - 5 hodin čo auto stalo)... Ked som skusil vybrat cd, bolo dost teple, preto si myslím že by to mohlo byt tym že sa prehrieva...
    • 6
  25. benny264

    Barum vs. Matador

    Mne sa zase pači tvoj štyl rozmyšlania :-) Je taky hmm... \"špecificky\". Ak by pneu boli \"určitě nevyhovující\" tak by nemali atesty a vcelku zrovnatelne vysledky v testoch. A prosim nepíš o nikom že nie je normal, ja si to konkretne myslím na zaklade tvojich príspevkov o tebe a nikam to nepíšem...
    • 60
×
×
  • Vytvořit...