Tak vysvetlenie ti nedam, ale tiež mam skusenost že mechanika nefunguje ako by mala... Možno ten isty problem ako ty, len s tym rozdielom že ja mam cd v mechanike skoro stale (navigacia). Tiež sa mi to stalo 2x pri dlhších cestách, mechanika zblbne a koniec, nič dalej nečíta... Minule sa mi to stale ked som šiel do Prahy, par km pred nou prestala fungovat navigacia, ešte že mam aj v mobile, inak by som poriadne bludil(na benzinke som skušal vypnut zapnut motor nepomohlo, prresne ako vravíš začalo to fungovat až po dlhšom čase - 5 hodin čo auto stalo)... Ked som skusil vybrat cd, bolo dost teple, preto si myslím že by to mohlo byt tym že sa prehrieva...