Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    pokial je balkon na prizemi mohol by byt problem
  2. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    podla mna ide uz len oto aby to malo dosah,kvalita pixlov a jak moc chces do toho investovat,,vie to posielat aj sms MMS ak sa nieco deje ale tie su uz na dvojnasobnej cene
  3. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    a co fotopasca? snima jak cez den tak cez noc blesk na tom nevidno takze podozrivy ani nic netusi ide to na baterky a je to direkt urcene na spehovanie
  4. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    tak to napis rovno ze sa lakomis na new model a nezvaluj to na break old v new modeli je zadna naprava totozna takze tym si nic nepomozes a ten kolobeh tu nieco treba opravit tam treba nieco opravit zacne znova na tomto si uz mal aspon co to porobene ale neodradzam ta ja spravil to iste isiel som z old do new siel som z relativne udrzovanej spolahlivej 406 do neznamej 406 a nieco to stalo klamat ti nebudem i ked auto na oko vypadalo gut a bacha na hdi ak mas financnu rezervu tak v poho ale ak mas penaze na doraz tak urcite benzin
  5. krtek 2

    Voda v naftě

    pdla obrazku snimac ukazuje ale podla charakteristiky pise ze neni tak je tam trochu zmetok v tom SB\ ked to netaha naftu skusil by som napojit naftu na VT cerpadlo napriamo z nejakej pet lahve tym by si vylucil pripadne potvrdil problem od nadrzi po filter
  6. krtek 2

    Voda v naftě

    ked demontujes vicko filter strati podtlak a odkalovakom ti uz potecie vypust vsetko ak by si mal cerpadlo v nadrzi tak staci nastartovat motor povolit odkalovak a uz by ti to tieklo ale kedze ho nemas musis povolit vicko aby to vytieklo
  7. krtek 2

    Voda v naftě

    no ked ti ni netecie(je tam podtlak) ani nafta tak rozobrat vybrat fiter cez odkalovak vypustit vsetko komplet vytriet do sucha vytocit snimac vytriet do sucha poskladat a najlepsie dat novy filter
  8. krtek 2

    Voda v naftě

    mas snimac na obrazku cislo 5 http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#11_1.jpg
  9. hej, predaj 206 a kup si 406 3.0 najlacnejsia a najednoduchsia varianta
    • 6
  10. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    a si myslis ze u inej 406 nebudes riesit zadnu napravu? na 406 ju budes riesit vzdy lebo to neni na nase cesty
  11. krtek 2

    Voda v naftě

    sb mi ukazuje ze na filtri je snimac hod sem vin pozriem sa ti
  12. krtek 2

    P406 - zlý štart

    stejne si myslim ze ti to funguje napoj kabel na sviecky(asi to ma spetnu vezbu ze bez napojenych zhaviciek to nepojde) a meraj znova ak si nameral kostru a plus od druhej polohy klucika a kontrolka na pristrojovke zasvieti malo by to ist predtym si mal vsetky zhavice ko a to asi to rele odstavilo ked si to meral pomeraj este raz ale s napojenym hrubym ciernym kablom na zhavicoch(minimalne jeden funkcny zhavic) podla sb su dva typy relatok bez autodiagnostiky a s autodiagnostikou tak hod pripadne vin kod nech vieme co tam je a dufam ze si to meral ked po otoceni klucika preblikne kontrolka zhavenia lebo ak nepreblikne merias zbytocne nic nenamerias motor musi mat teplotu nizsiu ako 15 stupnov ked si to meral vo vyhriatej garazi kde bolo teplo tak si meral zbytocne auto treba vytiahnut na dvor rele 598138 http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#.jpg
  13. krtek 2

    P406 - zlý štart

    tak podla vsetkeho by pin 5 mal ist na kontrolku v pristrojovke a pin 4 na tretiu polohu klucika cize start ttakze meraj na pine 4 ci pri startovani sa tam zjavi napetie 12 volt a premeraj aj pin 5 na kontrolku ale ten je podla vsetkeho ok alebo staci na tom pine merat napetie(alebo kostru) a zaroven sledovat kontrolku je napetie (alebo kostra)svieti kontrolka neni napetie(alebo kostra) nesvieti kontrolka kukam ze kontrolku spina bsi takze ten pin5 musi ist bud do rj motora alebo bsi tak je to u starsich zhaviacich rele 405-ka 406 old a pocet vyvodou stejny a mozno je to zle lebo to zhavi podla teploty motora a piny 4a 5 mozu byt teplotne cidlo motora a kontrolka prinajhorsom zozenies rele zo 405 406 stary model a zapojenie je jednoduche kostra ,kluc druha poloha kluc tretia poloha kluc a kontrolka zhavenia
  14. krtek 2

    P406 - zlý štart

    co si meral prud ci napetie? napetie (volty)treba merat rele si mal drzat v ruke ak naskoci ucitis jak cvakne lepsie je to mat kabel napojeny ,ale malo by to ist asi aj naprazdno bez sviecok ked kabel bude napojeny na svieckach a nameras na nom 12 voltov vies ze je to tvrdych 12 voltov ktore realne zhavia alebo ked rele cvakne ale lepsie merat
  15. krtek 2

    P406 - zlý štart

    este taka blba otazka to rele vobec necvaka?to na fotke vymenil si ho pises dal si nove ci pouzivane nejake?
  16. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    http://www.peugeot-club.com/topic/83123-krtkova-406-rhz/page-2?hl=+krtkova%20+406 tu mam par fotiek z tej prace na stranke 2 to zacina
  17. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    je tam dost tych silentblokov a tyciek ked chces nakupit komplet material na zad napravu pocitaj tak 4500 5000kc bez tlmicov ja ju robil roboty jak na kostole
  18. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    najprv musis odsttranit vole na zad naprave a pak to dat seridit na geo
  19. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    zadna zbiehavost v prdeli zadok si ide svojim bohom a pri prejazde nerovnosti je zadok nervozny poskakuje trasie sa na obe strany toto dobre poznam
  20. krtek 2

    P406 - zlý štart

    to manualne zhavenie to je az posledna moznost a aj tak to bude piplacka bo musis pouzit ine rele alebo pouzit povodne rele ale vykuchat z neho elektroniku a svoje kable napojit priano na cievku relatka
  21. krtek 2

    P406 - zlý štart

    sak len dva kable hladas ,no trochu v kope sena ale zas tak moc ich neni na mux nemam no prve dva kable pasovali verim ze aj tie zvysne dva pasuju
  22. krtek 2

    P406 - zlý štart

    skoro to vzdavas niekam tie dva kable proste idu ale su tam cisla daj dole tu plastovu chranicku cisla su natlacene priamo na izolacii kablov
  23. krtek 2

    Velká spotřeba 307 hdi

    skontroluj kolesa nahustenie dalej ci sa tocia volne ci to to nepribrzduje napr rucna brzda
  24. krtek 2

    P406 - zlý štart

    ty proste cekni tvoj zeleny konektor (relatka) jake cisla kablov su na pine 4 a pine 5 a potom tie cisla hladaj na kabloch konektorrov rj motora tie zvezky konektorov rj motora rozbandazuj a hladaj
  25. krtek 2

    Velká spotřeba 307 hdi

    a vahu si jaku daval nejaku noname ? starline a podobne?
×
×
  • Vytvořit...