podla mna ide uz len oto aby to malo dosah,kvalita pixlov a jak moc chces do toho investovat,,vie to posielat aj sms MMS ak sa nieco deje ale tie su uz na dvojnasobnej cene
a co fotopasca? snima jak cez den tak cez noc blesk na tom nevidno takze podozrivy ani nic netusi ide to na baterky
a je to direkt urcene na spehovanie
tak to napis rovno ze sa lakomis na new model a nezvaluj to na break old v new modeli je zadna naprava totozna takze tym si nic nepomozes a ten kolobeh tu nieco treba opravit tam treba nieco opravit zacne znova na tomto si uz mal aspon co to porobene
ale neodradzam ta ja spravil to iste isiel som z old do new
siel som z relativne udrzovanej spolahlivej 406 do neznamej 406 a nieco to stalo klamat ti nebudem i ked auto na oko vypadalo gut
a bacha na hdi ak mas financnu rezervu tak v poho ale ak mas penaze na doraz tak urcite benzin
pdla obrazku snimac ukazuje ale podla charakteristiky pise ze neni tak je tam trochu zmetok v tom SB\
ked to netaha naftu skusil by som napojit naftu na VT cerpadlo napriamo z nejakej pet lahve tym by si vylucil pripadne potvrdil problem od nadrzi po filter
ked demontujes vicko filter strati podtlak a odkalovakom ti uz potecie vypust vsetko ak by si mal cerpadlo v nadrzi tak staci nastartovat motor povolit odkalovak a uz by ti to tieklo ale kedze ho nemas musis povolit vicko aby to vytieklo
no ked ti ni netecie(je tam podtlak) ani nafta tak rozobrat vybrat fiter cez odkalovak vypustit vsetko komplet vytriet do sucha vytocit snimac vytriet do sucha poskladat a najlepsie dat novy filter
stejne si myslim ze ti to funguje napoj kabel na sviecky(asi to ma spetnu vezbu ze bez napojenych zhaviciek to nepojde) a meraj znova ak si nameral kostru a plus od druhej polohy klucika a kontrolka na pristrojovke zasvieti malo by to ist
predtym si mal vsetky zhavice ko a to asi to rele odstavilo ked si to meral pomeraj este raz ale s napojenym hrubym ciernym kablom na zhavicoch(minimalne jeden funkcny zhavic)
podla sb su dva typy relatok bez autodiagnostiky a s autodiagnostikou tak hod pripadne vin kod nech vieme co tam je
a dufam ze si to meral ked po otoceni klucika preblikne kontrolka zhavenia lebo ak nepreblikne merias zbytocne nic nenamerias motor musi mat teplotu nizsiu ako 15 stupnov ked si to meral vo vyhriatej garazi kde bolo teplo tak si meral zbytocne auto treba vytiahnut na dvor
rele 598138
http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#.jpg
tak podla vsetkeho by pin 5 mal ist na kontrolku v pristrojovke a pin 4 na tretiu polohu klucika cize start
ttakze meraj na pine 4 ci pri startovani sa tam zjavi napetie 12 volt
a premeraj aj pin 5 na kontrolku ale ten je podla vsetkeho ok alebo staci na tom pine merat napetie(alebo kostru) a zaroven sledovat kontrolku je napetie (alebo kostra)svieti kontrolka neni napetie(alebo kostra) nesvieti kontrolka kukam ze kontrolku spina bsi takze ten pin5 musi ist bud do rj motora alebo bsi
tak je to u starsich zhaviacich rele 405-ka 406 old a pocet vyvodou stejny
a mozno je to zle lebo to zhavi podla teploty motora a piny 4a 5 mozu byt teplotne cidlo motora a kontrolka
prinajhorsom zozenies rele zo 405 406 stary model a zapojenie je jednoduche kostra ,kluc druha poloha kluc tretia poloha kluc a kontrolka zhavenia
co si meral prud ci napetie? napetie (volty)treba merat
rele si mal drzat v ruke ak naskoci ucitis jak cvakne lepsie je to mat kabel napojeny ,ale malo by to ist asi aj naprazdno bez sviecok
ked kabel bude napojeny na svieckach a nameras na nom 12 voltov vies ze je to tvrdych 12 voltov ktore realne zhavia alebo ked rele cvakne ale lepsie merat
je tam dost tych silentblokov a tyciek ked chces nakupit komplet material na zad napravu pocitaj tak 4500 5000kc bez tlmicov ja ju robil roboty jak na kostole
to manualne zhavenie to je az posledna moznost a aj tak to bude piplacka bo musis pouzit ine rele alebo pouzit povodne rele ale vykuchat z neho elektroniku a svoje kable napojit priano na cievku relatka
ty proste cekni tvoj zeleny konektor (relatka) jake cisla kablov su na pine 4 a pine 5 a potom tie cisla hladaj na kabloch konektorrov rj motora tie zvezky konektorov rj motora rozbandazuj a hladaj