3 cerpadla ,3 drv ventili ,vstrekovace ,podavacka kompletny filter,
a ostane ti uz len snimac tlaku paliva na railu ,skusili ste ho aspon vycistit?
je docela mozne ze pozadovany tlak v railu mas ale ten snimac dava falosny udaj a rj motora koli tomu neotvara vstrekovace lebo si mysli ze tlak nemas
zase by to chcelo napojit budik na rail a porovnat tlaky z dia a budiku ale taky budik na velke tlaky hocikto nema vecsinou len dizel servisy
ale zase ked robis s dielami nebude pre teba problem na skusku zohnat snimac