Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    3 cerpadla ,3 drv ventili ,vstrekovace ,podavacka kompletny filter, a ostane ti uz len snimac tlaku paliva na railu ,skusili ste ho aspon vycistit? je docela mozne ze pozadovany tlak v railu mas ale ten snimac dava falosny udaj a rj motora koli tomu neotvara vstrekovace lebo si mysli ze tlak nemas zase by to chcelo napojit budik na rail a porovnat tlaky z dia a budiku ale taky budik na velke tlaky hocikto nema vecsinou len dizel servisy ale zase ked robis s dielami nebude pre teba problem na skusku zohnat snimac
  2. ventil alebo kompresor tie dve veci prichadzaju do uvahy ,pisalsi ze kompresor jje teply tak predpokladam ze funguje vravim je to len tip ale len tieto dve veci to sposobuju nic ine tam neni jedine ze by nedrzala elektromag spojka co je malo pravdepodobne
  3. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    kompresorom prefuknes potom pustis cerpadlo a naftou pretlacis zbytok zachytis do nadobky (hadicku stiahnes z filtra) neviem ci maju v lekarni manometer podavacku si kupil kompletnu ci len ten valcek?
  4. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    staci ti tlakomer obycajny do 3 barov kupis hocikde na nete len redukciu ti nejaku treba spravit aby si to mohol na hadicku nasadit
  5. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    take veci ma mechanik ked nema tak k takym ani nelez tipovaci co ti poviem
  6. nz ,snad ti to pomoze
  7. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    pumpa ma tlak 3 bary ale vo filtri je regulator a ten to zreguluje na 1.25 baru +- 0.25 takze do VS cerpadla ide tolko kolko pisem a vo filtri tolko bude aj medzi pumpov a filtrom len tolko bude 1.25
  8. no ventil je na vyparniku vidis obrazok nie? tak uvidis ja to nerozoberal este
  9. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    ked nemas tlak nafty tak naco budes egr pozerat? preverte nizkotlaky okruch najprv tak ako som ti pisal vyssie ked nic tak na privod dat manometer (najlepsie dat na privod medzi filtrom a VS cerpadlom ked bude pumpa bzucat musi tam byt od 1 baru po 1.5 baru ked bude pod 0.8 baru tak sa nafta nepretlaci do VS cerpadla lebo v nom je protitlaky ventil nastaveny prave na 0.8 baru ked toto bude ok tak bud vysokotlaka cast alebo elektronika ze nechodi dobre drv ventil a pusta naftu spet do prepadu
  10. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    no diagnostiku treba
  11. pokial sahara stale bezi a spojka je zopnuta tak na cislo 3 zabudni,cislo 2 je vysusac zaroven zasobnik skvapalneneho media na to zabudni hned to s tym nic nema
  12. a to ti este vyfuci klima
  13. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    cerpadlo bzuci v nadrzi?
  14. hej toto , neviem ci musi ist palubka von nemenil som to este ale asi ano a bude to dost roboty
  15. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    no treba 300 bar aby to chytilo
  16. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    jj tensi, inak ako vies ze je tam nizky tlak paliva? bolo na dia?
  17. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    spiatocka je ten nathrubok hore vlavo,pohlad (stojis pred autom a pozeras pod kapotu)
  18. no a v tej teplej trubke musi ten ventil udrzat tlak ak neudrzi tak to proste medium neskvapalni a nemoze chladit chcelo by to merat tlak aky tam je ale to sam si neporadis ja by ventil vymenil drahy neni no horsia je ta praca pri vymene
  19. jasne plati to co som napisal ,zda sa mi to najpravdepodobnejsie,kompresor je teply pises to znamena ze tlak vytvara ,ale ten tlak asi ten ventil neudrzi v systeme ,tym padom slabo to skvapalni a nasledne sa nema co odparovat vo vyparniku a to nechladi je to taka vecicka co skrti prietok skvapalneneho chladiva a ovlada to termostat podla teploty a ked neskrti tak to skvapalni malo a vsetko ide naspet na nasavanie do kompresora
  20. pokial to robi v rucnom rezime (nie automate)a sahara stale bezi, tipnul by som to na redukcny ventil na vyparniku je to obdoba termostatu v motore mechanicka zalezitost
  21. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    filter a jeho stav? skus priskrtit spiatocku na nadobe filtra ci nastartujes moze byt sekly nizkotlaky regulator v tej nadobe filtra ,stiahnes tu prepadovu hadicku ucpes dieru prstom na filtri a niekto bude tocit najprv musis vylucit taketo jednoduchsie veci ,cize nizkotlaky okruch
  22. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    cerpadlo v nadrzi je alebo,neni?
  23. krtek 2

    Nespusta saharu

    hnede,ale je to zlozitejsie sahary ovlada bitron (riadiaca jednotka), z toho hnedeho cidla len berie udaj o teplote
    • 7
  24. krtek 2

    prosim pomoc se spojkou

    spojka -luk 622309400 zotrvacnik- Valeo 836161 k tvojmu repset neviem najst OEM kody
  25. potenciometer je na spode skrtiacej klapky odskrutkujes dve skrutky co drzia potenciometer a vymenis kus za kus ,hotovo nic viac nerobis potykal som sa s velmi podobnymi problemami co popisujes na 1.8 16V skoro identicke motory ,riesil som to dlho az nakoniec to prestalo pretesnenim sacieho potrubia ,a vymena skrtiacej klapky (falosny vzduch)
    • 7
×
×
  • Vytvořit...