jasne vsetko ma svoje pre a proti niekedy som bol proti naftakom ale odkedy jedneho mam musim uznat (ked porovnam vyhody nevyhody)ze to auto (HDI)ma viac bavi hlavne ked cestujes dlhsiu trasu ja totiz nerad tocim motor no a na tom hdi to nemusis robit a auto ide takze asi preto sa mi to viac lubi
pokial je vodic zaciatocnik tak dizel je na jazdenie jednoduchsi ,nemusis tolko saskovat s rychlostkou, rozbbeh z miesta ,z miesta do kopca je jednoduchsi , v kritickej situacii mas vykon okamzite ziadne podradzovanie(zdrzovanie) samozrejme si treba osvojit ako dochladzoovanie turba netocit to studene a podobne co vlatne plati u kazdeho auta az na t turbo no ,tam kde neni sa nepokazi