Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Preliačený prah na novom aute

    no kedysi som riesil nieco podobne ale slo o koroziu a na tvoju otazku co je jednoduchsie na opravu tak vymenit len poskodenu cast prahu takto mi to kamos karosar spravil a suhlas y ozzy cim viac budu zvarat tym to bude horsie co sa antikoroznej ochrany tyka
    • 23
  2. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    toto co popisujes je zavadzajuce(klame ta to) ze 1 taha dvojka a vyssie nie na jednicke je motor menej zatazeny takze pocitovo to ide ako ma ale na dvojke a vysie zatazujes motor cim dalej tym viac a tam proste uz ten krutiaci moment chyba a vo vyssich otackach sa to chyti a ide uz normalne na vsetkych rychlostiach keby si brutalne nalozeny a ides do kopca tak pocitis ze ani ta jednicka nejde lebo by motor potreboval viac krutaku v tych otckach v ktorych nejde ale on by ti ho nedal
    • 38
  3. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    bez dia a cloveka co s nou vie sa len tak nepohnes dalej ,je treba proste pozret vsetko hodnoty vahy ,tlaku v railu ,tlaku turba atd
    • 38
  4. krtek 2

    Nafta či benzín?

    vsak kazdy ma nejaku zalubu , ale vlakno je o dvoch autach a pontiak tam nikde nevidim
    • 61
  5. krtek 2

    Nafta či benzín?

    sak ok ,ja ho nepoznam podla popisu som usudil ze ide o jeho prve vlastne auto ak to tak neni nemam problem sa ospravedlnit len mi neni jasne preco ked ma clovek iny nazor ze nejde s prudom okamzite je na rane ja len tolko , ze umis jazdit o tom nepochybujem ale o tom tu toto vlakno neni To -Koudak - sry ze som to nepochopil spravne a nazval ta vodicom zaciatocnikom
    • 61
  6. krtek 2

    Nafta či benzín?

    To Scratsch precitaj si par prispevkov do zadu a tam som presne napisal to co pises ze ide o tie slabsie benziny a nie o tie 100 kw hore jazdil som aj 150kw benzinom a viem co to je
    • 61
  7. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    problem je inde pravdepodobne ,chce to diagnostiku no od 1500 otaciek hore musi auto uz tahat
    • 38
  8. krtek 2

    Nafta či benzín?

    pozri nemusis so mnou suhlasit ,ja som napisal svoj pocit ty mozes mat pocity ine tak citaj poriadne a nemusis sa hned certit a nechapem co z toho je namachrovane ked mas motor takmer o polovicu silnejsi hoci kilovaty maju rovnake tak je jasne ze si viac veris a v slabsom az tak nie ty beries do uvahy len papierove hodnoty ale v reale to tak neni od 100kmh to hdi tu 1.8 16v rozdupe mam to vyskusane a moze jej aj motor s pod kapoty vyskocit a nema sancu a vykon ma rovnaky ako to hdi
    • 61
  9. krtek 2

    Nafta či benzín?

    nejde len oto ale popisem to tak ako som to citil ide o 1.8 16v a 2.0di vykon( rovnaky) za volantom benzina sa viac omakas ,si nervoznejsi v premavke ides obehovat a vahas ist neist? dojdes s autom 200 km si dolamany unaveny stresom do kopca to nejde dodavky tdi ta hltaju si nervoznejsi este viac 2.0hdi poho klidek , obehujem tam kde s 1.8 som si nedovolil lebo to bol risk ci ho v tom kopci ho rychlo predbehnem celkovo po dlhsej ceste sa citim lepsie lebo po ceste neriesis v hlave somariny ohladom premavky nesaskujes tolko s rychlostkou takze dovolim si tvrdit ze dizel je trochu bezpecnejsi na jazdenie co sa tyka celkovej nalady sofera a jeho psychyckeho stavu samozrejme popisujem klasicky benzin a nie benziny 100kw hore to uz je o niecom inom
    • 61
  10. krtek 2

    Nafta či benzín?

    jasne vsetko ma svoje pre a proti niekedy som bol proti naftakom ale odkedy jedneho mam musim uznat (ked porovnam vyhody nevyhody)ze to auto (HDI)ma viac bavi hlavne ked cestujes dlhsiu trasu ja totiz nerad tocim motor no a na tom hdi to nemusis robit a auto ide takze asi preto sa mi to viac lubi pokial je vodic zaciatocnik tak dizel je na jazdenie jednoduchsi ,nemusis tolko saskovat s rychlostkou, rozbbeh z miesta ,z miesta do kopca je jednoduchsi , v kritickej situacii mas vykon okamzite ziadne podradzovanie(zdrzovanie) samozrejme si treba osvojit ako dochladzoovanie turba netocit to studene a podobne co vlatne plati u kazdeho auta az na t turbo no ,tam kde neni sa nepokazi
    • 61
  11. krtek 2

    Nafta či benzín?

    no mozno ide jak raketa ale rucicka na otackomeru neopusti hodnotu 5000 stale tak jazdit nebudes to je jasne na tom hdi budes mat vykon stale a nebude ti to revat do usi pri 150kmh ako ta 1.6
    • 61
  12. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    kasli na ten virtual jak pise ferinko je to zabrzdene ,tiez mi to davalo male okno ale nie az take male jak tebe a aby som videl celu plochu PP200 tak som musel ponizit grafiku rozlisenie a cez toto diagnostikovat je otrava spomalene co trva normalne 1 sekundu na mojom virtual trvalo aj dve minuty viem asi som tomu nedal dost pameti pri instalacii virtualu obratom som to odinstaloval a nikdy viac ,zozen si druhy ntb(staci ti nejaka plecka za 50 euri baterku kupis u cinana za 20 euri) daj do neho W7 32 bit a bude pohoda tak to mam ja
  13. krtek 2

    Nafta či benzín?

    no to hdi bude lepsi povoz vseobecne ide o to co uz sa tu pisalo a ci auto chces alebo auto potrebujes ked potrebujes tak sa uskromni a ber benzina vecsi predoklad spolahlivosti a nizsich investicii ked auto chces tak urcite to hdi to tu 1.6 zhltne ja tiez jazdim rocne tak 10000km a mam dizel neriesim
    • 61
  14. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    staci hadicku
    • 38
  15. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    aby som to popisal presne do bodky co mam na mysli tak odpoj vahu ked to prestane tak este nekupuj novu ale potom vahu zapoj spet a odpoj podtlakovu hadicku z egr a zaslep hadicku ak sa problem vrati je zla vaha ak sa problem nevrati je zly egr pri odstavenom egr skontroluj ci je ozaj zavrety a to tak ze chytis do ruky tu nerezovu trubku od egr( par minut po jazde) ak bude horuca tak egr prepusta ak bude studena tak ok tesni
    • 38
  16. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    uni vie tiez live data cize merane veliciny ,pokial to neni len obycajna citacka chybovych kodov
    • 38
  17. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    tak chyby mozno neukazuje ale je treba sledovat live data a treba tomu trosku rozumiet takze je rozdiel ci ta napichne niekto co pozera len chybove hlasky alebo niekto co vie hladat problemy aj z meranych velicin auta
    • 38
  18. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    este dodam odpojenim vahy prestane fungovat aj egr a bude trvalo zavrety takze sa ti spomali ohrievanie studeneho motora zvast teraz v zimnom obdobi takze aby si si nemyslel ze je nieco zle
    • 38
  19. krtek 2

    406 nejede tak jak má

    Egr by skor motorom cukal skor tipujem vahu vzduchu chce to napichnut na dia lebo tu budu rady len z vesteckej gule na skusku odpoj vahu vzduchu mozes jazdit bez nej ak to pominie tak je zla vaha
    • 38
  20. staci sa tam registrovat a mas pristup k bezplatnej dokumentacii ako napr obrazok co som sem vlozil potom je tam este spoplatnena dokumentacia ako napr ele schemy ,postup oprav atd
    • 15
  21. lejes tam olej pokial nezacne z otvoru olej vytekat ,hotovo mas tam predpisane mnozstvo oleja skrutku zatocis ten otvor je v spravnej vyske to znamena od dna prevodovky po napustny otvor je predpisane mozstvo objemu ktory mas zaplnit olejom vsetko co nalejes nad predpisany objem vytecie cez ten napustaci otvor a zostane ti len predpisane mnozstvo samozrejme auto musi byt na rovine aby to malo zmysel
    • 15
  22. nech ozzy potvrdi obrazok ,cislo 12 je ta skrutka napustacia
    • 15
  23. krtek 2

    odomknutie-zapojenie DO

    myslim ze to mas ovladane jednym dratom a to dratom 6251 ak je to tak tak musis ten drat v aute prestrihnut a napojit podla tohto takze riadis sa schemov od dialkaca ovladanie minusom(obrazok co si sem vlozil) a pozapajaspodla tej schemy a potom zapajas podla schemy co som vlozil takze pouyijes bielociernz kabel ten napojis na ustrihnuty koniec co ide do BSi a potom biely a oranzovy napojis na novovzniknute oba konce je jedno ktory na ktory a zlty ustrihnes aby nebolna kostre cize pre jednoduchost pochopenia na drat 6251 pripnes kostru (central zamkne) odpojis tomu kostru (centra odomkne) skus ten drat 6251 prestrihnut ak central zareaguje (otvori) plati tato schema
    • 12
  24. krtek 2

    Stěrače - zkušenosti

    aha ok
    • 55
  25. krtek 2

    Stěrače - zkušenosti

    :Dno ked ich prihnes obe rovnako tak da sa ked len jeden tak to je jasne
    • 55
×
×
  • Vytvořit...