Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    hafity -a toto sa ti paci? 16 valec plus turbo ale ma to vela elektroniky tak asi nebude tu je z toho piest len pre predstavu jake je to monstrum
  2. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    no predtym tam bol erbespercher a ten ju mal rovnu ale ked vravis ze to tak bolo origo tak nemam dovod neverit
  3. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    to nie len som trosku auto prisposobil dnesnej dobe sice stejne je to stara plecka a moc sa neoplati asi do toho vrazat
  4. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    budik spojazdneny ,medzitym som este vymenil vyfuk stredovu a koncovu cast a zadne tlmice stk sa blizi este potrebujem v predu ramena aj gulove capy spravit bral som vyfuky mts ,montaz v poho ale jaksi maju krivu koncovku na tom vyfuku ,no vypada to trochu podivne
  5. tak opravujem podla tej schemy hore naskoci kontakt 3 idu obe sahary na polovicny vykon ak teplota stupne tak k nemu naskoci este kontakt 2 a obe sahary idu na plny vykon cize podla tvojho znacenia zopne 1-3 idu obe sahary na polovicny vykon ak telota stupne pripne sa k 1-3 aj 2-1 cize vsetko spojene 1-2-3 vtedy obe sahary idu naplno cize potialto je to tak ako si napisal tato varianta tam nastat nemoze 1+2 > toci iba jeden (z B41) ato preto lebo spinac to nedovoli (za predpokladu ze je plne funkcny) zopne sa prvy kontakt pri 97stupnoch v 110 sa prida druhy ked sa to zacne chladit tak pri 96 stupnoch odpadne druhy kontakt a pri 92 odpadne prvy kontakt cize nemoze odpadnut prvy kontakt a zaroven aby bol naskoceny druhy kontakt lebo ten je vypadnuty uz davno
  6. krtek 2

    Klepání od přední nápravy

    keby si nepisal ze si to menil tak poviem ze je to stabilizator ulozenie ,ten sa identifikuje spatne ked su na nom pritocene tycky tycky treba odpojit od neho a lomcovat so stabilizatorom ak je to vybite pekne to citit v rukach
  7. krtek 2

    Klepání od přední nápravy

    auto musi byt na kolesach na zemi a rozkyves jeho vlastnu hmotnost,nie ked auto je vo vzduchu taku silu nema nikto aby vivinul zataz na napravu ako v prvom pripade ak tam je vola niekde na naprave najdes to tymto sposobom este sa mi nestalo aby som nenasiel ideal je ist niekam na kanal
  8. krtek 2

    Klepání od přední nápravy

    lahko identifikujes ,musi ti niekto roztriast auto na boky alebo chytit priamo za koleso a roztriast to ale poriadne a staci prikladat dlan na jednotlive capy a silenty a najdes to bude to klepat
  9. krtek 2

    Klepání od přední nápravy

    no ostali ti silenty ramien a silenty napravnice skusil by som ju utiahnut preventivne casom sa vie trochu uvolnit
  10. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    samozrejme tiez vsetko nepovoli co kukam videa ale dobre no hlavne ak tam nasadzuje klby ale to ubera na sile vsetkym pistoliam
  11. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    ja si to vyguglil inde a neoprecital cele az potom pretoze mi to prislo moc lacne na yotube je kopa prezentacnych videi od toho ryobi a vypada to na slusne naradie Používej EDIT!!!
  12. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    aha ta cena co tam je 125 euro je bez nabijacky a baterky jak som sa rychlo potesil tak hned sklamal no uvidim mozno casom
  13. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    je k tomu len jedna baterka vsak?
  14. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    ako normalne premyslam ze by som vzal aj ten ryobi hodit to do kufra a mas to kdekolvek no uvidime
  15. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    aha no zaklad ale jasne za tie prachy lepsie nedostanes a sem tam na kratke pouzitie ok pozeram ze ponukaju aj 4AH k tomu stroju ale to uz zdvojnasobi cenu toho stroja
  16. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    Prema- kolko Ah baterku ma ten ryobi? ked sa mozem spytat
  17. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    napisem ti orechy ktore mam zosuchane 36 21,19,18,17,16,13 21,16, caste na podvozkoch 18-na niektorych remeniciach tu som bral ja cenovo vyhodne http://www.priemyselnydom.sk/Gola-naradi-vel-1-2-Hlavice-prumyslove_d1670.html mam este hetax ale tie su trochu drachsie inde kupovane tusim u svarecky-obchod.cz
  18. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    pokial ti ide o cenu tak jedny z najlacnejsich ma honiton a su kvalitne mam aj tie daju sa kludne kupit aj po kusoch z jednotlivych rozmerov ktore potrebujes ,pretoze su sady kde polovicu rozmerov nevyuzijes ten bosch je napr chytra sada casto pouzivane rozmery ja som bral tu http://www.priemyselnydom.sk/Gola-naradi-vel-1-2-Hlavice-prumyslove_d1670.html
  19. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    inak ak by si bral niektory z tychto dvoch tie pribalene orechy k nim ani nepouzivaj tieto su na kasu po par pouzitiach ,radsej si ich nechaj k nejakej racni a k tomu si dokup kvalitne CR-Mo orechy najlepsie predlzene tak jak vidis na mojej foto
  20. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    no ten dwt je robustny tazky proste hracka to neni pozeral som do papierov 3.4 kila drzal si ho zrejme sam v rukach tak si videl ten extol na tom bude podobne
  21. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    ktory mas ten prvy ci druhy v odkazocho celdy?
  22. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    nieco s tym nepovolis to je pravda ale v 90 percent pripadoch so spravnymi orechami velka pomoc hlavna vyhoda utahovaku je ze si tu remenicu nemusis pridrziavat respektive len z lahka ak to treba ta makita co som dal odkaz v poho poloosy remenice skusal som aj osobne a ma to len 350 nm tam sa tomu udaju uz da verit tiez nieco nepovoli vravel mi ale tych pripadov je malo ale je dost velka tieto dva su trosku mensie ale len o malinko a maju tazky priklep podobne jak ta makita a o to tam ide cim vecsie otacky a tachsi priklep tym do dava vecsie pecky preto je tiez dobre tam nakladat tachsie orechy a nie tie z gola sady priklep naberie na vahe a preto su vzduchove neporazitelne lebo tie najlepsie tocia 5krat take otacky jak tie elektricke i ked maju lahsi priklep
  23. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    asi rozhodne cena pravdepodobne
  24. krtek 2

    Rázový utahovák - doporučte

    ono je to v podstate to iste len v inom sate tie papierove parametre (momentova sila)su casto roznorode u toho isteho utahovaku len prebaleny vyrobca netvrdim ze je to tento pripad ,takze u tycch lacnejsich by som sa tym moc neriadil dobre bude aj jedno aj druhe pokial nechces platit zbytocne moc za nieco profesionalnejsie pokial mam verit tomu udaju o otackach tak ten od extolu bude trosku silnejsi ten dwt ma len 2100
  25. krtek 2

    BMW 330i e46

    ta cervena je proste super
×
×
  • Vytvořit...