k tomu bodu 3 ako kratkodobo to prepojit mozes pokial neprides na pricinu ,
ale dlhodobo by som to tak nenechaval
lebo budes pretazovat kontakty v konektoroch z tej lavej funkcnej strany a moze sa stat ze prestane ist aj lava strana
,kostra to najskor nebude lebo to by nesvietilo cele komplet svetlo problem bude v privodoch 12 volt hladaj konektory od zadnych lamp niekde na podlahe smerom dopredu ku poistkovke a skontroluj ci niesu zaoxidovane
poistky to je samozrejmost
vozik sa takto kedysi napojoval ale vozikom nechodis kazdy den ale toto to bude pretazovat za kazdym jak budes jazdit
napadlo ma este ze je tam obycajna ziarovka miesto dvojvlaknovej ale to asi nie ked si skusal svetlo z lavej funkcnej strany a stejne neslo