Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    1,6 HDI

    mas tieto vstreky?
  2. krtek 2

    1,6 HDI

    a jaky je to rocnik? tusim tie 1.6hdi 2010 hore sa tie vstreky nedaju repasovat len vycistit a stejne to uz nicomu nepomoze
  3. krtek 2

    Pořád aktivní ABS

    a diag si skusal hlasi nieco? po oprave treba chybovu hlasku zmazat cez diag inak aj ked je vsetko ok bude hlasit chybu
  4. krtek 2

    Peugeot Partner - elektrika

    k tomu bodu 3 ako kratkodobo to prepojit mozes pokial neprides na pricinu , ale dlhodobo by som to tak nenechaval lebo budes pretazovat kontakty v konektoroch z tej lavej funkcnej strany a moze sa stat ze prestane ist aj lava strana ,kostra to najskor nebude lebo to by nesvietilo cele komplet svetlo problem bude v privodoch 12 volt hladaj konektory od zadnych lamp niekde na podlahe smerom dopredu ku poistkovke a skontroluj ci niesu zaoxidovane poistky to je samozrejmost vozik sa takto kedysi napojoval ale vozikom nechodis kazdy den ale toto to bude pretazovat za kazdym jak budes jazdit napadlo ma este ze je tam obycajna ziarovka miesto dvojvlaknovej ale to asi nie ked si skusal svetlo z lavej funkcnej strany a stejne neslo
  5. krtek 2

    Problém s chladicím okruhem

    boli problemy s tesnenim mozno to nema tlaky skus to startovat sprejom ak to nebude skytat tak je mechanicky problem v motoru
  6. krtek 2

    Spínací skřínka

    mal si odpojit alternator jeho tenk kabel
  7. krtek 2

    Problém s chladicím okruhem

    ved si pisal ze to nejde natocit ked sa povoila kladka a remen preskocil je naivne si mysliet ze sa to nepobilo su motory ktore sa nepobiju aj ked im spadne rozvodak lebo su tak konstrukcne navrhnute ze tie ventily nedosiahnu na piesty ale tento motor k nim nepatri minimane zhod dole ventilove viko ci tam nebude nejake poskodenie vecsinou sa polamu koniky u tohto motoru
  8. prelesti aj trubku termostatu pomasti to prelestene miesto a takisto namast kovovy cast hacice komplet vazelina vytesni drobne nerovnosti ktore oring nedokaze robim to tak furt aj pod papierove tesnenia davam na vodnych okruhoch a ani kvapka taktiez stiahni oring a do tej drazky daj vazelinu a nasad oring spet
  9. za studena nie tlak tam je minimalny vo vnutri plastovej trubky chladica moze byt nanos usadeny vodny kamen (musi to byt ciste a hladke) a ten oring preto netesni to by som skontroloval pripadne oskriabal aj jemnym smirkovym papierom pod vodou zalestil ked to skadam ja tak tu kovovu cast hadice a oring namazem vazelinou a zastrcim a ok toto mi pride ako najpravdepodobnejsie lebo ja so svojou hadicov mozem aj kyvat a ani kvapka
  10. ja mam iny typ vicka bez pruziny a ten ide v poho rozobrat a precistit ty mas ine co pozeram pripadne kup nove stoji 3 euri v druhovyrobe tak neni o com
  11. a nemas ucpane vicko nadrzky ze tam drzi vyssi tlak ? ja to mam na hdi tiez na spode chladica a nemam problem ale novy chladic aj hadica preto ma napadlo to vicko ak je to nove drzat by to malo ale ja mam naftak a ten sa moc nehreje ae ked som mal 1.8 tak bezne tam boo aj 110 stupnov ale bo to starsi typ takze tie spojky tam este neboli
  12. ja to tak volam tu pechovu cast na hadici
  13. krtek 2

    Problém s chladicím okruhem

    startuj sprejom ak to nebude chytat tak tie rozvody ok nebudu respektive je to uz rozbite nenapnuli ste kadku nahodou do opacnej strany? napina sa do protismeru hodinovych ruciciek je to dolezite lebo pokial ju napinal po smere hodinovych ruciciek a jej zaistovacia skrutka je pravotociva tak napnuty remen sa snazi otocit kladku naspet protismeru hodiniek cize sa moze otocit aj skrutka do lava cim sa vlastne povoli
  14. mozno mas prezrany bajonet a tam ti uz ziaden oring nepomoze kup nove hadice daju sa zohnat v druhovyrobe tak za 50 euri obe
  15. krtek 2

    Spínací skřínka

    aha sry mas uz BSI? ten prechodovy rocnik je najhorsi lebo nevies co vsetko je tam zo stareho modeu a co uz z noveho modelu
  16. krtek 2

    Spínací skřínka

    riesis veci od konca najprv treba zistit ci to vobec nastartuje a potom riesit poohu 0 co je to za rok vyroby a motor ? odpoj z alternatora ten tensi kabel ci to zhasne v polohe nula
  17. krtek 2

    Spínací skřínka

    s vadnym altikom musi auto nastartovat pokia nerobi nejaky brutalny skrat tak od neho odpoj kabe zaizouj nabij baterku a skus auto natocit potom sa uvidi co dalej
  18. krtek 2

    Spínací skřínka

    kudne ju dobij a startuj a meraj na nej napetie pocas startu ak padne pocas tocenia na 8 voltov je po nej
  19. krtek 2

    Spínací skřínka

    nemoze ti padnut na 7 volt ak padla na 7 volt uz nema kapacitu ( amperhodiny) a nikdy uz mat nebude
  20. krtek 2

    Spínací skřínka

    tak ti nieco bud zerie baterku alebo je baterka ko pokial mala 7 votov tak ju mozes hodit rovno do zberu ta baterka uz vzivote mat kapacitu nebude a ani by som na nu neskusal startovat
  21. krtek 2

    Spínací skřínka

    nerozumiem ked bola odpojena baterka ako si moho namerat napetie v paubnej sieti?
  22. tak hlavne ze si to nasiel
    • 6
  23. krtek 2

    PEUGEOT 407 2.0 HDI - nestartuje

    cistenie niekedy pomoze niekedy nie da sa aktivovat cez diag mal by cvaknut
  24. krtek 2

    PEUGEOT 407 2.0 HDI - nestartuje

    ten regulator tlaku nafty na cerpadle o ktorom pises v prvom prispevku
  25. krtek 2

    PEUGEOT 407 2.0 HDI - nestartuje

    aha ze to vobec nenatoci? tak to je lepsi pripad odpoj cidlo a toc ak to chyti tak ten snimac ak nechyti tak skor drv ventil
×
×
  • Vytvořit...