Přejít na obsah

lukix900

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli lukix900

 • ID člena 61989
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 17.3.1999

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Karvina
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak považuji za vyřešeno, byla pravděpodobně špatná kostra, která vede někam do svazku u strateru za motorem, byla volna a občas se dotykala a občas ne, což mohlo způsobovat, že se mi auto někdy podařilo nastartovat a někdy ne.
 2. Děkuji za odezvu a ted taková debilní otázka, kde bych ty všechny kostry mohl najít a kolik by jich mělo být, vím o dvou, ale jestli je ještě nějaká například ta od ŘJ o té nemám ponětí kde hledat.
 3. Vážně nikdo nedokáže poradit
 4. Tak tady máme další problém... Tentokrát auto nestartuje a vychází hlasitě bzučivý zvuk buď z relé pod ŘJ a nebo přímo z palivového čerpadla, už mi to udělalo jednou, bylo vyměněno obojí, ale za pár dní je problém zpět, nevíte co to může způsobovat? Dodám není to klasický zvuk čerpadla jaký by měl být, benzínu je dost. 1.1 HDZ 97rok Přesně takový zvuk to vydává
 5. lukix900

  Peugeot 106 1.1 Sahara

  Opět bych potřeboval poradit, mám na autě dva ventilátory sahary, ale ani jeden se netočí po přehřátí motoru, nesepnou se, ale jakmile natvrdo zapojím plus k baterce a kablík do svorkovnice od čidla které je u termostatu, tak se sepne pouze levý ventilátor. Dotazu je tedy více, mají se točit oba dva ventilátory nebo pouze jeden (auto má klimu, tak jestli to není podmíněno tím) a jestli by mi někdo mohl říct které relé je od sahary, protože čidla jsou všechna vyměněna za nová a termostat také, vlastně snad už vše bylo vyměněno na autě za nové díly a stále jsou s tím problémy.. Dodám VIN: VF31AHDZE51832718
 6. lukix900

  Centrální zamykání

  V tom případě bych auto odemkl zvlášť čistě ovladačem, který je bez klíče a dále auto startoval normálně klíčem co k němu mám. Tato varianta je asi poslední kterou bych volil, v případě kdybych zkusil sehnat z vrakoviště klíč s dalkovým ovládáním ? O tom jsem taky něco tady četl, ale nevím jaký je další postup, že se musí vyměnit něco v ovladači..
 7. lukix900

  Centrální zamykání

  Takže jestli tomu rozumím dobře, tak si koupit nějaký univerzální dálkový klíč a nechat si ho vyřezat a sprovat s autem ?
 8. lukix900

  Centrální zamykání

  Zdravím, měl bych dotaz, v autě mam na stropním panelu vedle lampičky pravděpodobně přijímač na dálkový ovladač, ale ten jsem k autu nedostal a musím auto tedy odemykat klasicky klíčkem do dveří a jak bych měl postupovat kdybych chtěl funkční dálkové ovládání, neco jsem zde na fóru našel, ale nějak jsem to nepochopil, co mam tedy udělat, jestli bude někdo tak ochotný a řekne mi postup k zdárnému konci.
 9. lukix900

  Peugeot 106 neznámá věc

  Tak z části problém s cukáním a nepravidelným chodem vyřešen, delší dobu jsem odkládal výměnu palivového filtru, protože byl menší problém s jeho odděláním, no včera jsem si k tomu doslova lehl a podařilo se a dnes ráno, auto běželo o něco lépe a tím se dostávám k otázce a domněnce, jestli nemůže být problém někde dále spojený s přívodem benzínu ?
 10. lukix900

  Peugeot 106 neznámá věc

  VIN doplním později, akorát ted uz mi to dává smysl, takový ten “hák” co je na obrázku co se má do toho zapojit je tam na volno a v té hadici Šroubek Peugeot 106 1.1 s AC, 97, VIN:VF31AHDZE51832718 Ještě se zeptám co je za užitečný program ? A kde ho popřípadě najdu.
 11. lukix900

  Peugeot 106 neznámá věc

  No a ted bych potřeboval vědět, kde to mam sehnat, asi jsem blbě hledal, ale nenašel jsem, tak jestli by byl někdo tak hodný a zkusil to najít třeba v autokelly. Dival jsem se na to a je tam nějaký bordel z té volné strany, takže je to jakoby “zaslepené”
 12. lukix900

  Peugeot 106 neznámá věc

  Vadí to něčemu, že tam není? Kromě emisí, těmi to prošlo v pohodě. Mohlo by to mít souvislost s cukáním auta za studena, jakoby vynechával jeden válec, jsou měněny všechny svíčky za nové a i kabely, ještě jestli to nemůže být rozdělovačem, ale je divné že to dělá jenom za studena, jakmile se auto zahřeje, šlape jako hodinky. Ještě dodám je to 1.1/97 rok
 13. lukix900

  Peugeot 106 neznámá věc

  Tak a jsem opět zpět, nedávno jsem měnil motorek ostřikovačů a tudíž jsem musel oddělat pravý přední podběh a našel jsem tam něco volně zavěšeného, od čeho vede hadička směrem ke klapce u motoru, ale přijde mi divné aby to tam bylo jenom takhle na volno a z druhé strany odpojené, viz. foto
 14. lukix900

  Peugeot 106 Popis všech relé

  Tak přesně ty jsem měnil a stejne se nesepl
 15. lukix900

  Peugeot 106 Popis všech relé

  Tak upřímně v tom se nevyznám vůbec Nešlo by to nějak za značit v té fotce prosím
×