Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. a co povolit pravy silenblok a motor popustit?
  2. tvl nevedel som co je volvo 245(ako to vypada) musel som vyguglit masaker sak to je dlhe jak dve 607 za sebou
  3. prestan pouzivat zapalovac myslim pripalovat s nim ciga ten bordel potom pada na ten kontakt a blbne to
    • 7
  4. krtek 2

    Kontrolka mazání P 406

    jednopinovy spinac? a mas mux?
  5. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    no ja za to dal 80 eciek(Full cip ) a to uz ta nasere ked nejde nieco podla tvojich predstav a to este riskujes dph ,nastastie to preslo
  6. zbytocne love ,staci z druhovyroby viktor reinz alebo corteco kvalitne tesnenia a kupis do 2 euri tesnenie nemasti ,ked dojde papierove tak mozes maznut trochu ked klingeritove tak na sucho
  7. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    aha to som prehliadol ze si uz napisal ze sa kontrolovalo ale i tak mozu byt ohnute ventili a preto to klepe alebo hydrovahatka (rozbite)
  8. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    no nic no ,nech to zhodia a uvidia ci je tam problem pravdepodobnost je velka a hlavne ked motor klepe
  9. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    ja zil v tom ze sa na to pozeralo a bolo to prekontrolovane ,
  10. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    na volnobehu ti urobi rozvod 6.5 otacky za sekundu to nemyslis vazne? ze by si to tak rychlo vypol aby to nenarazilo do piestov ,zhod ventilove viko
  11. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    ventilove viko bolo dole? to si fakt myslis ze si rychlejsi nez rozvod? co sa toci na volnobehu 400 otaciek za minutu?
  12. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    este by som skontroloval ci je vsetko pozapajane stava sa casto ze sa nieco zabudne zapojit nejaky konektor
  13. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    tak ten vackovy snimac je dolezity pri starte ked motor naskoci rj motora ho uz nepotrebuje on dava udaj rj motora kedy je prvy valec v hornej (kompresnej) uvrati od toho zacne pociatok vstrekovania ak nedava impulzy rj nevie kedy zacat vstrekovat ak dava impulzy v nespravnom case zaciatok vstrekovania zacne v nespravnu dobu vyber ten snimac nechaj ho napojeny na konektor drz ho tak aby si sa nan pozeral z boku(jeho valecek z boku) a kuskom plochaca alebo nejakym vecsim srobovakom kmitaj pri jeho valecku napodobni proste ako ked obieha vackove koleso a nech niekto startuje ci sa motor chyti ak to chyti tak bude problem v tom zistovani hornej kompresnej uvrate rj motora skus to viackrat nemusi sa to podarit na prvy krat musis trafit impulz na zaciatok vstrekovania napojene na dia to bolo hlasi nieco?
  14. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    a ked tomu pomahas sprejom a chyti potom bezi sam?
  15. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    pokial myslis tie kolicky na snimaci tak tym sa to nastavuje a po prvom starte ti tie kolcky ulomi samozrejme sa to mysli od tej plochy snimaca
  16. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    neviem ci sa rozumieme ja hovorim o snimaci vacky ten co je na vrchu motora a snima vackove koleso ,a nie ten na prevodovke co snima otacky zotrvacnika
  17. krtek 2

    Nechce nastartovat citroen c5

    a mechanicky je motor ok? pri tomto motore pri preskoceni vecsinou polame vahadla ak je motor ok skontrolujte snimac vacky ci je dobre osadeny medzera by mala byt cca 1.2mm
  18. krtek 2

    306 cuká,špatné starty

    tu elektriku daj pozriet urcite ale nezabudol by som na to cerpadlo a zmeral budikom ci dava spravny tlak a zvlast vo vyssich otackach ci mu tlak nepada ,to nebude nahoda s tym cerpadlom podla mna
    • 6
  19. SB mi ukazuje 4.40 eur nieco okolo 100kc z druhovyroby ho zozenies za tretinovy cenu
  20. krtek 2

    EGR 307 RHY

    chladic vyfukovych plynov,som mal na mysli
  21. krtek 2

    EGR 307 RHY

    no skus ho vycistit a rozhybat ak motor bude robit problemy(trhat)tak ho zaslepis ale asi je uz neskoro je zbetonovany pravdepodobne ,no tazko veberes uvidis v jakom stave to je
  22. krtek 2

    EGR 307 RHY

    tiez si zaslepenim odstavis spalinovy vymenik (respektive uz je odstaveny)ten na foto co je napojeny na egr ,ten tiez trochu pomaha k rychlejsemu zohriatiu motora
  23. krtek 2

    EGR 307 RHY

    v podstate ano ale vecsinou sa podlozka dava priamo pod egr ale mozes aj tam kde sipka ukazuje len pocitaj s tym ze sa ti v zime bude motor pomalsie ohrievat po zaslepeni sice uz sa ti pomalsie zahrieva lebo egr je totalne zaneseny , hadicka tiez ok
  24. krtek 2

    EGR 307 RHY

    no hladaj solenoid od egr tam ide ta hadicka v podstate je jedno kde to zaslepis ale musis zaslepit tu stranu hadicky (po rozcvaknuti hadicky) ktora ide na solenoid aby si nestracal zbytocne podtlak v sustave
  25. krtek 2

    EGR 307 RHY

    hadicku zaslep pri egru nie?
×
×
  • Vytvořit...