Foto ti sem jistě někdo hodí, ale já bych nad tím nešpekuloval, zajeď si na Kaliště http://www.autodilycb.cz/ volat tam nemá smysl, maxímálně jen jeslti tam jsou prtože když řekne že má tak nemá a naopak
... ale víčko bude mít na 100%
[upravil dne 6/6/12 12:12 od koblih69]